Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-01-09, 11:54 Autor: Barbara Więcek

Finaliści programu YCD gwiazdami festiwalu tańca nowoczesnego w Namysłowie

Film z obozu tanecznego zorganizowanego przez stowarzyszenie 'Ferst Step'
Już w sobotę (12.01) odbędzie się I Noworoczny Ogólnopolski Festiwal Tańca Ferst Step Dance Competition w Namysłowie. To będzie wyjątkowe wydarzenie, na które zjedzie mnóstwo uzdolnionych tancerzy z całego kraju. Gośćmi specjalnymi będą finaliści programu 'You Can Dance'. Impreza rozpocznie się o godz. 9:30 w hali sportowej "Orzeł" w Namysłowie. Bilet wstępu dla publiczności kosztuje 5 zł.
Festiwal powstał dzięki ludziom, których pasją jest taniec. Główne cele wydarzenia to: propagowanie tańca jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, konfrontacja dorobku artystycznego zespołów, wymiana doświadczeń i pomysłów pomiędzy tancerzami i instruktorami oraz integracja dzieci i młodzieży z całej Polski.

Podczas festiwalu będzie można zobaczyć takie style taneczne jak: street dance (electro boogie, locking, poping, dancehall itp.), taniec artystyczny (jazz, taniec współczesny, balet itp.) w konfiguracjach: solo, duety, mini formacje i formacje. W rywalizacji wezmą udział uczestnicy w następujących kategoriach wiekowych: do 8 lat, 9-11, 12-15 i powyżej 15 lat.

Organizatorem I Noworocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca jest Klub Sportowo-Taneczny "Ferst Step" z Wrocławia, a Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »