Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-01-09, 11:54 Autor: Barbara Więcek

Finaliści programu YCD gwiazdami festiwalu tańca nowoczesnego w Namysłowie

Film z obozu tanecznego zorganizowanego przez stowarzyszenie 'Ferst Step'
Już w sobotę (12.01) odbędzie się I Noworoczny Ogólnopolski Festiwal Tańca Ferst Step Dance Competition w Namysłowie. To będzie wyjątkowe wydarzenie, na które zjedzie mnóstwo uzdolnionych tancerzy z całego kraju. Gośćmi specjalnymi będą finaliści programu 'You Can Dance'. Impreza rozpocznie się o godz. 9:30 w hali sportowej "Orzeł" w Namysłowie. Bilet wstępu dla publiczności kosztuje 5 zł.
Festiwal powstał dzięki ludziom, których pasją jest taniec. Główne cele wydarzenia to: propagowanie tańca jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, konfrontacja dorobku artystycznego zespołów, wymiana doświadczeń i pomysłów pomiędzy tancerzami i instruktorami oraz integracja dzieci i młodzieży z całej Polski.

Podczas festiwalu będzie można zobaczyć takie style taneczne jak: street dance (electro boogie, locking, poping, dancehall itp.), taniec artystyczny (jazz, taniec współczesny, balet itp.) w konfiguracjach: solo, duety, mini formacje i formacje. W rywalizacji wezmą udział uczestnicy w następujących kategoriach wiekowych: do 8 lat, 9-11, 12-15 i powyżej 15 lat.

Organizatorem I Noworocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca jest Klub Sportowo-Taneczny "Ferst Step" z Wrocławia, a Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2019-12-05, godz. 13:38, Patronaty - polecamy Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę To już tradycja. Wydarzenie odbędzie się po raz siedemnasty w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu. Co roku Sławięcickie Spotkania Adwentowe mają cel charytatywny, w tym roku dochód z imprezy będzie przeznaczony na… » więcej 2019-12-05, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Tomasz Kunecki gościem Dni Osób Niepełnosprawnych w PSP nr 26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Opolu organizuje dziś (05.12) Dzień Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie uświetni spotkanie z Tomaszem Kuneckim, którego największą pasją jest motoryzacja. Mimo poruszania się na wózku, startuje w wielu rajdach… » więcej 2019-12-04, godz. 15:33, Patronaty - polecamy „Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do udziału w mikołajkowych warsztatach rodzinnych. W najbliższą sobotę (07.12) poczciwy brodaty starzec ubrany w długi płaszcz, ornat oraz biskupią czapkę, odwiedzi dzieci… » więcej 2019-12-04, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Konkurs wiedzy o Policji z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej już w czwartek – poznaj szczegóły! 90 uczniów z 45 szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego zmierzy się jutro (05.12) w teście wiedzy o policji. Uczestnicy w czasie 40 minut będą musieli odpowiedzieć na 40 pytań dotyczących pracy policji - zarówno w ujęciu historycznym… » więcej 2019-12-03, godz. 17:05, Patronaty - polecamy Filharmonia zaprasza na symfoniczną ucztę już w piątek Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Marka Wroniszewskiego już w najbliższy piątek (06.12) wystąpi w opolskiej filharmonii w ramach koncertu „Ich dwóch i ona jedna”. Tytuł nawiązuje do programu, na który złożą się kompozycje… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »