Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-19, 18:48 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Fantastyczne Opole i jak je odkryć?" - weź udział w mobilnej grze miejskiej

Opole [fot. Wanda Kownacka]
Opole [fot. Wanda Kownacka]
„Już niedługo w Opolu wydarzy się coś… fantastycznego? Przerażającego? To zależy tylko od Was! Stawcie czoła tajemniczej sile, która chce pochłonąć nasze miasto. Niech narzędziem Waszej walki będą smartfony!” – czytamy w przesłanej przez Mediatekę MBP w Opolu informacji.

Propozycja polega na udziale w mobilnej grze miejskiej, Będzie w niej uczestniczył pisarz Jakub Ćwiek, a dołączyć mogą wszyscy chętni. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację Action Track i zeskanować kod QR ze strony www.mbp.opole.pl. Aplikacja pojawi się na stronie 24 września o godz. 10:00.


Będzie okazja zanurzenia się do świata wykreowanego przez pisarza fantasy Jakuba Ćwieka. Świat ten będzie można współtworzyć. Jest możliwość grania w grupach. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Gra z udziałem Jakuba Ćwieka rozpocznie się we wtorek 24 września o godz. 10:00. Równocześnie w dniu uruchomienia aplikacji odbędzie się o godz. 10:00 spotkanie z Jakubem Ćwiekiem. Do gry dołączyć można w każdym momencie. Gra zakończy się 15 listopada o godz. 18:00.


Przebieg wydarzenia można śledzić tu: Fantastyczne Opole i jak je odkryć? – mobilna gra miejska.


Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu. Przedsięwzięcie „Fantastyczne Opole i jak je odkryć? - mobilna gra miejska” zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Radio Opole jest patronem medialnym.

Zobacz także

2020-09-17, godz. 10:43, Patronaty - polecamy Folk Festiwal w Ozimku już w tę niedzielę! Folk Festiwal czyli Regionalny festiwal dźwięków, smaków i tradycji to wydarzenie organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów “Akces” w Ozimku. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w niedzielę… » więcej 2020-09-15, godz. 17:05, Patronaty - polecamy "Przystanek Historia" zagości w środę w Opolu Instytutu Pamięci Narodowej zaprasza w środę (16.09) na otwarcie w Opolu 'Przystanku Historia'. W wydarzeniu udział weźmie prezes IPN dr Jarosław Szarek. 'Przystanek Historia' zagości w Centrum Aktywizacji Społecznej mieszczącym się… » więcej 2020-09-15, godz. 15:35, Patronaty - polecamy Spotkanie i otwarcie wystawy z okazji 80. rocznicy Zbrodni Katyńskiej już w czwartek w Opolu Dyrektor Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych Violetta Rezler-Wasielewska oraz prezes Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Opolu Urszula Gawor zapraszają w najbliższy czwartek (17.09) na spotkanie z dr Ewą Kowalską pt. 'O Katyniu i nie… » więcej 2020-09-15, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Wystawa Dominika Lachowicza inspirowana filmami z Jennifer Lopez W najbliższy piątek (18.09) w Strzeleckim Ośrodku Kultury otwarta zostanie wystawa obrazów Dominika 'Domina' Lachowicza z cyklu Kinematografia. Wernisaż odbędzie się o godz. 18:00. Ekspozycję będzie można oglądać w strzeleckiej… » więcej 2020-09-15, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Koncert organowy w Filharmonii Opolskiej To już tradycja, że tuż przed nowym sezonem artystycznym cały gmach Filharmonii Opolskiej wypełnia muzyka organowa. Tak będzie i w tym roku, a to za sprawą koncertu otwierającego kolejny sezon edukacyjno-artystyczny Diecezjalnego Instytutu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***