Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-19, 18:48 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Fantastyczne Opole i jak je odkryć?" - weź udział w mobilnej grze miejskiej

Opole [fot. Wanda Kownacka]
Opole [fot. Wanda Kownacka]
„Już niedługo w Opolu wydarzy się coś… fantastycznego? Przerażającego? To zależy tylko od Was! Stawcie czoła tajemniczej sile, która chce pochłonąć nasze miasto. Niech narzędziem Waszej walki będą smartfony!” – czytamy w przesłanej przez Mediatekę MBP w Opolu informacji.

Propozycja polega na udziale w mobilnej grze miejskiej, Będzie w niej uczestniczył pisarz Jakub Ćwiek, a dołączyć mogą wszyscy chętni. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację Action Track i zeskanować kod QR ze strony www.mbp.opole.pl. Aplikacja pojawi się na stronie 24 września o godz. 10:00.


Będzie okazja zanurzenia się do świata wykreowanego przez pisarza fantasy Jakuba Ćwieka. Świat ten będzie można współtworzyć. Jest możliwość grania w grupach. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Gra z udziałem Jakuba Ćwieka rozpocznie się we wtorek 24 września o godz. 10:00. Równocześnie w dniu uruchomienia aplikacji odbędzie się o godz. 10:00 spotkanie z Jakubem Ćwiekiem. Do gry dołączyć można w każdym momencie. Gra zakończy się 15 listopada o godz. 18:00.


Przebieg wydarzenia można śledzić tu: Fantastyczne Opole i jak je odkryć? – mobilna gra miejska.


Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu. Przedsięwzięcie „Fantastyczne Opole i jak je odkryć? - mobilna gra miejska” zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Radio Opole jest patronem medialnym.

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »