Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-22, 14:53 Autor: Agnieszka Lubczańska

Ekologiczna motoryzacja - czy to możliwe? O tym już w piątek w CWK

O ekologii w motoryzacji już w piątek w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
O ekologii w motoryzacji już w piątek w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
Nowym i ekologicznym technologiom w motoryzacji poświęcone będzie spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek (26.10) w Centrum Wystawienniczo -Kongresowym w Opolu.
Ekologiczna motoryzacja - czy to możliwe? O tym już w piątek w CWKW programie - oprócz prelekcji na temat ekologii w motoryzacji - przewidziano także wystawę modeli ekologicznych samochodów. Zainteresowani tematem będą mieli też czas na rozmowę z ekspertem. Wszystko potrwa od godz. 17:00 do 19:30. Wstęp wolny!

„Pokażemy, że ekologiczne podejście do życia jest proste, przyjemne i co najważniejsze, korzystne!” – zachęcają do udziału w spotkaniu organizatorzy. Spotkanie adresowane jest w szczególności do uczniów szkół średnich, a także wszystkich zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami w motoryzacji.

Dodajmy, że w porównaniu do innych krajów, Polska ma bardzo niski procent samochodów elektrycznych i hybrydowych w stosunku do samochodów spalinowych. Spotkanie w CWK ma przyczynić się do wzrostu zainteresowania "ekologicznymi samochodami".

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.facebook.com/EkomotoprelekcjaZobacz także

2018-11-15, godz. 17:15, Patronaty - polecamy Szlachetna Paczka otwiera w sobotę bazę rodzin w potrzebie Marsz Szlachetnej Paczki przejdzie w najbliższą sobotę (17.11) ulicami Opola. Tego dnia o godz. 8:00 otwarta zostanie baza rodzin w potrzebie, które będzie można wesprzeć. Będzie można też ufundować indeks dla wybranego dziecka z Akademii ... » więcej 2018-11-15, godz. 16:16, Patronaty - polecamy Pięć spektakli w trzy dni, a do tego spotkania i koncert - już wkrótce II Opolski Maraton Teatralny Od 23 do 25 listopada potrwa II Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie trzy dni zobaczyć aż pięć najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego oraz wziąć udział w dyskusjach z udziałem artystów, aktorów i zna ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:53, Patronaty - polecamy Będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu historii polskiego sportu Stowarzyszenie Przyjaciół i Osób Niepełnosprawnych „Pomóżmy Im” oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Lewinie Brzeskim w najbliższą sobotę (17.11) organizują Wojewódzki Integracyjny Konkurs Wiedzy - Historia Sportu. Uczestnicy będą musieli w ... » więcej 2018-11-15, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Seniorzy zmierzą się w spartakiadzie O tym, że ćwiczenia fizyczne są korzystne dla zdrowia, wiadomo. Co z tego, kiedy czasami ciężko się do nich zmobilizować, szczególnie osobom w starszym wieku. Mobilizacją być może będzie impreza, która szykowana jest w najbliższą sobotę ( ... » więcej 2018-11-15, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie od piątku do niedzieli W piątek (16.11) w Grodkowie ruszają Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne „Muzyczna Jesień”. Podczas trzech dni festiwalu wystąpi 21 wykonawców z całej Polski prezentując najróżniejsze gatunki muzyczne. Kto wygra profesjonalną sesję nagra ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »