Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-22, 14:53 Autor: Agnieszka Lubczańska

Ekologiczna motoryzacja - czy to możliwe? O tym już w piątek w CWK

O ekologii w motoryzacji już w piątek w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
O ekologii w motoryzacji już w piątek w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
Nowym i ekologicznym technologiom w motoryzacji poświęcone będzie spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek (26.10) w Centrum Wystawienniczo -Kongresowym w Opolu.
Ekologiczna motoryzacja - czy to możliwe? O tym już w piątek w CWKW programie - oprócz prelekcji na temat ekologii w motoryzacji - przewidziano także wystawę modeli ekologicznych samochodów. Zainteresowani tematem będą mieli też czas na rozmowę z ekspertem. Wszystko potrwa od godz. 17:00 do 19:30. Wstęp wolny!

„Pokażemy, że ekologiczne podejście do życia jest proste, przyjemne i co najważniejsze, korzystne!” – zachęcają do udziału w spotkaniu organizatorzy. Spotkanie adresowane jest w szczególności do uczniów szkół średnich, a także wszystkich zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami w motoryzacji.

Dodajmy, że w porównaniu do innych krajów, Polska ma bardzo niski procent samochodów elektrycznych i hybrydowych w stosunku do samochodów spalinowych. Spotkanie w CWK ma przyczynić się do wzrostu zainteresowania "ekologicznymi samochodami".

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.facebook.com/EkomotoprelekcjaZobacz także

2019-01-18, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Wybierz Najpiękniejszego Gola Opolszczyzny 2018 – głosowanie trwa do 31.01.2019! Już po raz trzeci TVP3 Opole organizuje plebiscyt sportowy „Najpiękniejszy Gol Opolszczyzny”. Otwarty nabór trafień trwał w grudniu, teraz czas na głosowanie widzów. Na werdykt czeka 20 zgłoszonych bramek. Wśród nich są zarówno te z boisk ... » więcej 2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »