Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-05-14, 14:28 Autor: Agnieszka Lubczańska

Bieg Koziołków w Kędzierzynie-Koźlu już w niedzielę

Bieg Koziołków [fot. materiały organizatora]
Bieg Koziołków [fot. materiały organizatora]
W niedzielę (19.05) odbędzie się "IX Bieg Koziołków pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle". Bieg główny wystartuje w samo południe. Start i meta będą znajdować się na skrzyżowaniu ulic Stefana Żeromskiego z ulicą Grzegorza Piramowicza. Zawodnicy zmierzą się na dystansie 5 km i 10 km. Imprezami towarzyszącymi będą biegi dla dzieci i młodzieży, które wystartują o godz. 10:00.
Bieg Koziołków to cykliczna impreza biegowa dająca możliwość sprawdzenia i podnoszenia swojej aktywności fizycznej. To jedyna impreza posiadająca atest PZLA na tych dystansach w Kędzierzynie-Koźlu. Trasa będzie przebiegać ulicami: Żeromskiego, Piramowicza, Bończyka, Pamięci Sybiraków, Konopnickiej, Krasickiego, Piastowską, Saperską, Świętojańską, Kochanowskiego, Główną, Łukasiewicza na ulicę Żeromskiego (zobacz mapkę poniżej). Biuro Zawodów będzie mieścić się w PSP nr 12 (dawne PG nr 1) przy ul. Piramowicza 28. Będzie czynne w dniu biegu od godz. 9:00 do 11:15.

Zapisy: https://time-sport.pl/bieg/3655/.
Więcej informacji w regulaminach dostępnym m.in. na stronie MOSiR Kędzierzyn-Koźle.
Wszelkie informacje można też uzyskać pod numerem tel. 77 472 54 80/81.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Radio Opole IX Bieg Koziołków objęło patronatem medialnym.
Trasa IX Biegu Koziołków

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:33, Patronaty - polecamy Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować! 18 czerwca duet wystąpi w Studiu M im. SBB - zobacz transmisję! Prezentują oryginalne podejście do rapu. Przełamują formę typowego brzmienia hip-hopowego, łącząc elektronikę, rock, jazz i techno. Duet Cukier, bo o nim mowa, wystąpi 18 czerwca w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, bez… » więcej 2020-05-27, godz. 14:23, Patronaty - polecamy Antywirusowe maski oczami studentów Wydziału Sztuki UO - obejrzyj wystawę Przygotowanie własnej interpretacji antywirusowej maski - to zadanie, którego podjęli się studenci ll roku Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Interpretacje przybrały bardzo różnorodne formy. Wszystko wraz z opisami… » więcej 2020-05-27, godz. 12:30, Patronaty - polecamy Warto zarezerwować w najbliższą niedzielę teatralną godzinę na spektakl "Coś pomiędzy" W najbliższą niedzielę (31.05) Teatr im. Jana Kochanowskiego zaprezentuje kolejny spektakl ze swojego repertuaru. Tym razem będzie to “Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana. To już piąta i ostatnia zarazem prezentacja w ramach cyklu… » więcej 2020-05-27, godz. 11:02, Patronaty - polecamy „Zachowaj Zdrowy Dystans” - pozytywna kampania Centrum Handlowego Turawa Park „Nasze podejście jest znacznie ważniejsze, niż samo to, co się nam w życiu przytrafia. Dlatego każdego dnia łap pozytywne chwile!” - z taką tezą wychodzą twórcy kampanii „Zachowaj Zdrowy Dystans”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na istotę… » więcej 2020-05-25, godz. 12:49, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci rozstrzygnięty – poznaj szczegóły! [ZDJĘCIA] Już po raz 10. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zorganizowała konkurs plastyczny skierowany do dzieci z terenów wiejskich. Jest to jedno z działań prewencyjnych mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy rolniczej i chorobom… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »