Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-23, 21:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Betania" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody czekają!

Hospicjum "Betania" w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Hospicjum "Betania" w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Do 7 grudnia trwa konkurs na hasło reklamowe promujące przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskiego. Konkurs jest organizowany w ramach trwającej w Opolu kampanii "Hospicjum to też życie”, której ideą jest zwrócenie uwagi na potrzebę istnienia takich miejsc, a przy okazji wsparcie działalności Centrum Opieki Paliatywnej „Betania" w Opolu.
Hasło ma być nie dłuższe niż 300 znaków i wraz załącznikami musi zostać przesłane w wypełnionej i podpisanej karcie zgłoszeniowej lub dostarczone osobiście w formie papierowej na adres: Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie, Pl. Kościelny 2, 45-555 Opole nie później niż do 7 grudnia.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.

Nagrody w konkursie finansowane są ze środków Samorządu Województwa Opolskiego w ramach projektu „Opolska Edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Hospicjum to też Życie 2018”. Nagrodami w konkursie jest różnego typu sprzęt elektroniczny (głośniki, słuchawki, powerbanki i przenośne nośniki danych).

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi 20 grudnia o godz. 12:00 w świetlicy Centrum Opieki Paliatywnej „Betania” w Opolu (pl. Kościelny 2).

Przypomnijmy: Kampanię "Hospicjum to też życie” (w ramach której odbywa się konkurs) zainaugurował w październiku koncert, były też m.in. zbiórki pieniędzy w Dzień Zaduszny, charytatywny maraton zumby czy otwarte szkolenie na temat opieki nad osobami z nowotworami. Bieżące informacje na temat kolejnych wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Centrum Opieki Paliatywnej "Betania".

Radio Opole jest patronem medialny kampanii.

Do 7 grudnia trwa konkurs na hasło reklamowe promujące przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskiego

Zobacz także

2018-12-12, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Stanisław Karpiel-Bułecka gościem Małej Akademii Piosenki Dźwięki 'spod samiuśkich Tater' zabrzmią w najbliższy poniedziałek (17.12) w Muzeum Polskiej Piosenki. Wszystko za sprawą gości specjalnych Małej Akademii Piosenki - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk oraz skrzypka ... » więcej 2018-12-12, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Andrzej Stasiuk i dwa finały w MBP Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Esej. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Andrzeja Stasiuka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek (14.12) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 11:00. ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »