Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-23, 21:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Betania" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody czekają!

Hospicjum "Betania" w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Hospicjum "Betania" w Opolu [fot. Katarzyna Doros]
Do 7 grudnia trwa konkurs na hasło reklamowe promujące przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskiego. Konkurs jest organizowany w ramach trwającej w Opolu kampanii "Hospicjum to też życie”, której ideą jest zwrócenie uwagi na potrzebę istnienia takich miejsc, a przy okazji wsparcie działalności Centrum Opieki Paliatywnej „Betania" w Opolu.
Hasło ma być nie dłuższe niż 300 znaków i wraz załącznikami musi zostać przesłane w wypełnionej i podpisanej karcie zgłoszeniowej lub dostarczone osobiście w formie papierowej na adres: Stowarzyszenie Hospicjum Opolskie, Pl. Kościelny 2, 45-555 Opole nie później niż do 7 grudnia.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.

Nagrody w konkursie finansowane są ze środków Samorządu Województwa Opolskiego w ramach projektu „Opolska Edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Hospicjum to też Życie 2018”. Nagrodami w konkursie jest różnego typu sprzęt elektroniczny (głośniki, słuchawki, powerbanki i przenośne nośniki danych).

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi 20 grudnia o godz. 12:00 w świetlicy Centrum Opieki Paliatywnej „Betania” w Opolu (pl. Kościelny 2).

Przypomnijmy: Kampanię "Hospicjum to też życie” (w ramach której odbywa się konkurs) zainaugurował w październiku koncert, były też m.in. zbiórki pieniędzy w Dzień Zaduszny, charytatywny maraton zumby czy otwarte szkolenie na temat opieki nad osobami z nowotworami. Bieżące informacje na temat kolejnych wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Centrum Opieki Paliatywnej "Betania".

Radio Opole jest patronem medialny kampanii.

Do 7 grudnia trwa konkurs na hasło reklamowe promujące przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskiego

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »