Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-25, 16:09 Autor: materiały organizatora /oprac. AL

Koncert "Opole śpiewa dzieciom" w PSP nr 5

Koncert "Opole śpiewa dzieciom" już 2 czerwca w PSP nr 5 [fot. https://pixabay.com/pl]
Koncert "Opole śpiewa dzieciom" już 2 czerwca w PSP nr 5 [fot. https://pixabay.com/pl]
"Opole śpiewa dzieciom" pod takim tytułem w piątek 2 czerwca w Auli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Opolu odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie "Opolszczyzna śpiewa" koncert. Na scenie wystąpi około 100 młodych śpiewaków. Wśród nich będą również ukraińscy uczniowie z opolskich szkół. Początek o godz. 17:30.
Wydarzenie jest muzyczną kontynuacją Międzynarodowego Dnia Dziecka i ma na celu pomoc w integracji uczniów opolskich szkół z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie. Do udziału w koncercie zaproszono grupy muzyczne działające przy Fundacji L`arche i Stowarzyszeniu TRISO. W programie znajdą się piosenki dziecięce, których tematyką są ważne ogólnoludzkie wartości. Koncert skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej z Opola. Wezmą w nim udział szkolne chóry i zespoły wokalne.

Radio Opole koncert "Opole śpiewa dzieciom" objęło patronatem medialnym.
Plakat koncertu Opole śpiewa dzieciom

Zobacz także

2023-09-08, godz. 18:14, Patronaty - polecamy Spotkanie ze znanym Influencerem w Pokoju Czvjnik, czyli jeden z najbardziej znanych Influencerów dla młodzieży będzie gościem „Wrześniowych Inspiracji” w Pokoju. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (10.09) w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w… » więcej 2023-09-06, godz. 17:59, Patronaty - polecamy "Miesiąc dla zdrowia psychicznego” 10 września - w Dzień Zapobiegania Samobójstwom - zainaugurowany zostanie „Miesiąc dla zdrowia psychicznego”. To ogólnopolska inicjatywa Fundacji Terapia To Nie Wstyd mobilizująca różne miasta w Polsce do szerzenia świadomości… » więcej 2023-09-06, godz. 14:56, Patronaty - polecamy Święto plonów w Gogolinie już w niedzielę 'Bądź dobry jak chleb' - to hasło tegorocznego Żniwnioka, czyli gminnych uroczystości święta plonów, które odbędą się w najbliższą niedzielę (10.09) na Placu Benedyktyńskim w Gogolinie. Żniwniok poprzedzi w sobotę (09.09)… » więcej 2023-09-06, godz. 14:20, Patronaty - polecamy RetroSfera vol.5, czyli Festiwal Komputerów, Gier i Konsol od piątku do niedzieli w Brzegu Gratka dla fanów cyfrowej i planszowej rozrywki szykuje się w najbliższy weekend (8-10.09) w Brzegu, a to za sprawą RetroSfery vol.5, czyli Festiwalu Komputerów, Gier i Konsol. Będzie można doświadczyć cyfrowej rozrywki lat minionych… » więcej 2023-09-05, godz. 20:25, Patronaty - polecamy Nysa świętuje 800-lecie. W weekend wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu, śląskiego Rzymu! Nysa świętuje wyjątkowy jubileusz 800-lecia. Świętuje przez cały rok, ale kulminacja nastąpi w najbliższy weekend. Program szykowanych wydarzeń jest przebogaty: muzyczno - multimedialne widowisko, występy lokalnych artystów i wielkich… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »