Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-12, 10:29 Autor: Agnieszka Lubczańska

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bieg po wyznaczonej trasie, zabawy integracyjne, konkurencje sportowe, trening piłkarski, tańce, gimnastyka artystyczna czy treningi i pokazy szermiercze - już w najbliższą środę (17.05) przedszkolaki z Opola będą mogły spróbować sił w różnych dyscyplinach sportowych. Wszystko to w ramach przedsięwzięcie Bajka Run. Początek o godz. 10:00 w Parku Nadodrzańskim.
Sportowo-charytatywnej impreza odbywa się pod hasłem: "Przedszkolaki wspierają dzieciaki!". Głównym jej celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uwrażliwianie dzieci na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Fundacji im. Julii Bonk "Walcz o mnie".

Organizatorem przedsięwzięcia jest Przedszkole Niepubliczne Bajka z Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2023-09-06, godz. 14:56, Patronaty - polecamy Święto plonów w Gogolinie już w niedzielę 'Bądź dobry jak chleb' - to hasło tegorocznego Żniwnioka, czyli gminnych uroczystości święta plonów, które odbędą się w najbliższą niedzielę (10.09) na Placu Benedyktyńskim w Gogolinie. Żniwniok poprzedzi w sobotę (09.09)… » więcej 2023-09-06, godz. 14:20, Patronaty - polecamy RetroSfera vol.5, czyli Festiwal Komputerów, Gier i Konsol od piątku do niedzieli w Brzegu Gratka dla fanów cyfrowej i planszowej rozrywki szykuje się w najbliższy weekend (8-10.09) w Brzegu, a to za sprawą RetroSfery vol.5, czyli Festiwalu Komputerów, Gier i Konsol. Będzie można doświadczyć cyfrowej rozrywki lat minionych… » więcej 2023-09-05, godz. 20:25, Patronaty - polecamy Nysa świętuje 800-lecie. W weekend wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu, śląskiego Rzymu! Nysa świętuje wyjątkowy jubileusz 800-lecia. Świętuje przez cały rok, ale kulminacja nastąpi w najbliższy weekend. Program szykowanych wydarzeń jest przebogaty: muzyczno - multimedialne widowisko, występy lokalnych artystów i wielkich… » więcej 2023-09-05, godz. 16:12, Patronaty - polecamy "Wrześniowe Country" w Nysie już w czwartek To impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Organizowana jest przy ogromnym zaangażowaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie. Nie odbyłaby się też bez pomocy rodziców i opiekunów podopiecznych… » więcej 2023-09-05, godz. 15:55, Patronaty - polecamy Wołczyn Race Cross Run startuje w sobotę - zapisy trwają! Wołczyn Race Cross Run - to bieg, który wystartuje w najbliższą sobotę (09.09). Start w samo południe ze Stadionu MKS Wołczyn przy ul. Leśnej. Uczestnicy będą mieli za zadanie przebiec dystans 8 km pokonując po drodze różne przeszkody… » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »