Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-12, 10:29 Autor: Agnieszka Lubczańska

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bieg po wyznaczonej trasie, zabawy integracyjne, konkurencje sportowe, trening piłkarski, tańce, gimnastyka artystyczna czy treningi i pokazy szermiercze - już w najbliższą środę (17.05) przedszkolaki z Opola będą mogły spróbować sił w różnych dyscyplinach sportowych. Wszystko to w ramach przedsięwzięcie Bajka Run. Początek o godz. 10:00 w Parku Nadodrzańskim.
Sportowo-charytatywnej impreza odbywa się pod hasłem: "Przedszkolaki wspierają dzieciaki!". Głównym jej celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uwrażliwianie dzieci na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Fundacji im. Julii Bonk "Walcz o mnie".

Organizatorem przedsięwzięcia jest Przedszkole Niepubliczne Bajka z Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2023-08-22, godz. 10:11, Patronaty - polecamy XIV Festiwal Opolskich Smaków od piątku do niedzieli - zobacz program! Szykuje się weekend pełen pyszności i muzyki. Miłośnicy kuchni regionalnej już po raz 14. spotkają się na pl. Kopernika w Opolu. Przed Centrum Handlowym „Solaris” pojawi się 20 drewnianych domków z pysznościami lokalnych producentów… » więcej 2023-08-21, godz. 12:21, Patronaty - polecamy Koncert z okazji jubileuszu 50-lecia partnerstwa Opola i Poczdamu już w piątek Państwowa Szkoła Muzyczna w Opolu zaprasza w najbliższy piątek (25.08) na koncert z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 50-lecia partnerstwa miast Opola i Poczdamu. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00 w sali koncertowej PSM… » więcej 2023-08-11, godz. 13:07, Patronaty - polecamy Już 20 sierpnia w Nysie odbędzie się piknik promujący projekt „Rodzina 800+”. Konkursy i zabawy dla dzieci czekają na rodzinnym pikniku promujących program 'Rodzina 800+' w Nysie. Znaleźć też tam będzie można inne atrakcje takie jak Praktyczne pokazy sprzętu i uzbrojenia służb mundurowych, m.in. straży pożarnej… » więcej 2023-08-04, godz. 12:49, Patronaty - polecamy III Regionalne Nocne Zawody Pożarnicze w Trawnikach 19 oraz 20 sierpnia w Trawnikach odbędą się III Regionalne Nocne Zawody Pożarnicze. Wydarzenie jest formą intensywnego szkolenia drużyn w celu przygotowania podstaw podczas działań ratowniczych. Druhowie rywalizują w konkurencji 'bojówka'… » więcej 2023-08-04, godz. 10:42, Patronaty - polecamy Popielove Folkowe - III Festiwal Rękodzieła i Regionalnych Produktów W niedzielę 20 sierpnia odbędzie się III Festiwal Rękodzieła i Regionalnych Produktów - Popielove Folkowe. Będzie można tam znaleźć biżuterię, ceramikę, zioła, ręcznie robione torebki i wiele więcej oraz spróbować naturalnie… » więcej
9101112131415
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »