Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-05-12, 10:29 Autor: Agnieszka Lubczańska

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim

Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bajka Run, czyli sportowe zawody przedszkolaków już w środę w Parku Nadodrzańskim [fot. https://pixabay.com/pl]
Bieg po wyznaczonej trasie, zabawy integracyjne, konkurencje sportowe, trening piłkarski, tańce, gimnastyka artystyczna czy treningi i pokazy szermiercze - już w najbliższą środę (17.05) przedszkolaki z Opola będą mogły spróbować sił w różnych dyscyplinach sportowych. Wszystko to w ramach przedsięwzięcie Bajka Run. Początek o godz. 10:00 w Parku Nadodrzańskim.
Sportowo-charytatywnej impreza odbywa się pod hasłem: "Przedszkolaki wspierają dzieciaki!". Głównym jej celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz uwrażliwianie dzieci na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz Fundacji im. Julii Bonk "Walcz o mnie".

Organizatorem przedsięwzięcia jest Przedszkole Niepubliczne Bajka z Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Plakat

Zobacz także

2023-09-01, godz. 16:08, Patronaty - polecamy Wojewódzki Dzień Działkowca tym razem w Krapkowicach Świętowanie Wojewódzkiego Dnia Działkowca w tym roku zaplanowano w Krapkowicach. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9 września na placu Eichendorffa. Początek o godz. 13:00. W programie atrakcje dla dzieci, stoiska wystawowe i gastronomiczne… » więcej 2023-08-31, godz. 18:28, Patronaty - polecamy Jubileuszowy Memoriał Stanisława Szozdy już w niedzielę To nie tylko zdobywca wielu tytułów i triumfator prestiżowych zawodów, lecz także człowiek o ogromnym wpływie na rozwój kolarstwa w kraju. Jego skromność i wytrwałość inspirowały kolejne pokolenia sportowców. Mowa o dwukrotnym… » więcej 2023-08-31, godz. 16:20, Patronaty - polecamy We wrześniu WBP zaprasza na mnóstwo wydarzeń - zobacz, co szykuje! Po wakacyjnej przerwie Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na spotkania autorskie, wystawę, kontynuację akcji „Zaczytane Opolskie”, a także wydarzenia specjalne, jak: Festiwal Kultur i Języków Świata czy Festiwal Filmowy… » więcej 2023-08-31, godz. 12:04, Patronaty - polecamy Rowerowa „Sztafeta Pokoju” startuje już niedzielę Upamiętnienie 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej - to cel rowerowej Sztafety Pokoju, która wyruszy w najbliższą niedzielę (03.09) o godz. 9:30 z Cmentarza komunalnego w Byczynie. Trasa rajdu przebiegać będzie przez trzy województwa:… » więcej 2023-08-30, godz. 17:05, Patronaty - polecamy Koncert zespołu Parande jednym z wydarzeń akcji „Wspólne działania mają sens” W najbliższą niedzielę (03.09) w Restauracji Czardasz w Opolu wystąpi grający muzykę spod znaku rocka'a - opolski zespół Parande. Jako suport pojawi się duet Zuza Galicka i Marcin Juszczyszyn oraz Tetiana Shyrko. Koncert rozpocznie… » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »