Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-03-28, 13:49 Autor: Barbara Więcek

Przyjdź na koncert charytatywny "Jedynka bez barier" i pomóż potrzebującym

Zdjęcie ilustracyjne, Noworoczny Koncert Charytatywny "Jedynka dla Betanii" [fot. Monika Matuszkiewicz]
Zdjęcie ilustracyjne, Noworoczny Koncert Charytatywny "Jedynka dla Betanii" [fot. Monika Matuszkiewicz]
„Jedynka bez barier” - koncert pod takim tytułem odbędzie się w czwartek (30.03) o godz. 18:00 w Sali Koncertowej im. Stanisława Śmiełowskiego Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Opolu, przy ul. Strzelców Bytomskich 18. Podczas koncertu uczniowie nie tylko zaśpiewają, ale także zagrają i zatańczą. Zaplanowano też licytację prowadzoną przez Krzysztofa Jarotę z OTLiA i loterię fantową, w której każdy los wygrywa.
Wydarzenie jest organizowane wspólnie z Opolskim Teatrem Lalki i Aktora oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu. W tym roku podczas koncertu zbierane zostaną fundusze dla grupy niepełnosprawnych zawodników judo, zrzeszonych w Uczniowskim Klubie Sportowym „Judo I LO Opole”. Podopieczni Lesława Licznara, założyciela i trenera, od 2021 roku odnieśli wiele sukcesów na zawodach najwyższej rangi, m.in. są zdobywcami złotych krążków na Otwartych Mistrzostwach Polski w Judo Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Elblągu. Zbiórka funduszy to nie jedyny cel przedsięwzięcia. Dla organizatorów liczy się również wymiar edukacyjny i społeczny akcji.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
koncert

Zobacz także

2023-05-26, godz. 14:15, Patronaty - polecamy Twórcy ludowi i rzemieślnicy zjadą w pierwszy weekend czerwca do Prudnika Trzydniowa prezentacja rękodzieła i rzemiosła artystycznego - malarstwa, rzeźby, garncarstwa, metaloplastyki, koronkarstwa, haftu, biżuterii i wielu innych - szykowana jest w pierwszy weekend czerwca (02-04.06) do Prudnika. Wstęp na… » więcej 2023-05-26, godz. 10:31, Patronaty - polecamy Grupy Rekonstrukcji Historycznej spotkają się na zlocie w Nysie W pierwszy weekend czerwca (02-04.06) w Reducie Kardynalskiej w Nysie (ul. Wyspiańskiego) odbędzie się Ogólnopolski Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznej. Trwają ostatnie przygotowania. Organizatorem zlotu jest Stowarzyszenie Miłośników… » więcej 2023-05-26, godz. 09:28, Patronaty - polecamy Piosenki z repertuaru Anny Jantar, Andrzeja Zauchy i Jarosława Kukulskiego zabrzmią w Komprachcicach Jeszcze tylko do poniedziałku (29.05) do godz. 12:00 przyjmowane są zgłoszenia chętnych wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki 'Wciąż blisko nas' - wydarzeniu popularyzującym piosenki Anny Jantar, Jarosława Kukulskiego… » więcej 2023-05-25, godz. 16:50, Patronaty - polecamy XVII Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty „Moja Wolności” 2023 To jeden z najważniejszych festiwali poświęconych piosence artystycznej w Polsce. Co roku na początku czerwca na Pradze Południe rozbrzmiewa piosenka literacka w ramach Festiwalu im. Jonasza Kofty „Moja Wolności”. W tym roku młodzi… » więcej 2023-05-25, godz. 16:09, Patronaty - polecamy Koncert "Opole śpiewa dzieciom" w PSP nr 5 'Opole śpiewa dzieciom' pod takim tytułem w piątek 2 czerwca w Auli Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Opolu odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie 'Opolszczyzna śpiewa' koncert. Na scenie wystąpi około 100 młodych śpiewaków… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »