Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2023-02-24, 16:23 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wielkie Ślizganie już 4 marca. Za złotówkę będzie można pojeździć na łyżwach!

Wielkie Ślizganie już 4 marca na Toropolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Wielkie Ślizganie już 4 marca na Toropolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Już po raz 17. na lodowisku Toropol w Opolu odbędzie się Wielkie Ślizganie. To charytatywna impreza adresowana do dzieci z domów dziecka województwa opolskiego. Pozostali zainteresowani aktywnym spędzeniem wolnego czasu tradycyjnie mają wstęp na godzinną ślizgawkę za jedyną złotówkę.

Wielkie Ślizganie odbędzie się w sobotę (04.03). Oficjalne rozpoczęcie w samo południe. Ślizgawek zaplanowano w sumie pięć, każda potrwa 60 minut. Na lodowisko można się wybrać o: 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 i 20:15.
„Pomagaj z nami – bądźmy bohaterami” to motto wydarzenia. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na sfinansowanie operacji 16-letniego Michała Kostona ze Strzelec Opolskich, który cierpi na idiopatyczną skoliozę młodzieńczą Wielkiemu Ślizganiu będzie towarzyszyć wiele atrakcji - będzie można wziąć udział w grach i konkursach. Dzieci, które nie potrafią jeszcze jeździć na łyżwach mogą liczyć na pomoc wolontariuszy.

Dodajmy, że do 3 marca trwa zbiórka artykułów higienicznych dla opolskich domów dziecka. Można je przynosić do biura Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej przy ul. Marii Konopnickiej 6 (III piętro) w Opolu.

Organizatorem Wielkiego Ślizgania jest Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w RP. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2023-05-24, godz. 19:05, Patronaty - polecamy Niezapomniane przeżycie i gest solidarności z potrzebującymi. Bieg z Ekonomikiem na rzecz dzieci z hospicjum! To propozycja dla tych, którzy lubią biegać, a równocześnie chcą wesprzeć szlachetną sprawę. Już 4 czerwca (niedziela) na Wyspie Bolko w Opolu odbędzie się 'Charytatywny bieg z żonkilem'. To wyjątkowa okazja, aby połączyć… » więcej 2023-05-24, godz. 18:00, Patronaty - polecamy WBP zaprasza w czerwcu na spotkania autorskie, warsztaty i koncert Mnóstwo spotkań autorskich, a do tego warsztaty, wydarzenia w Centrum Dokumentacyjno-Wystawiennicze Niemców w Polsce, 16. Konkurs Recytatorski dla Dzieci w Języku Angielskim, muzyczne spotkanie ze światem muzyki elektronicznej i koncert… » więcej 2023-05-24, godz. 16:25, Patronaty - polecamy II Dni Kryminalistyki i Kryminologii już wkrótce na UO Studenckie Koło Naukowe Kryminalistyki i Kryminologii Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na organizowane przez siebie już po raz drugi Dni Kryminalistyki i Kryminologii. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (29.05) i potrwa… » więcej 2023-05-24, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Finał Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Profilaktyce Stomatologicznej w PSP nr 1 w Zdzieszowicach W najbliższy wtorek (30.05) w Szkole Podstawowej nr 1 w Zdzieszowicach rozegrany zostanie finał Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Profilaktyce Stomatologicznej „Z uśmiechem mi do twarzy”. » więcej 2023-05-24, godz. 13:00, Patronaty - polecamy "Arteterapia w budowaniu empatii, zrozumieniu i akceptacji w kryzysie uchodźczym" - konferencja w Opolu Arteterapeuci, biblioterapeuci, trenerzy personalni, doświadczeni pedagodzy i psychologowie znajdą się w gronie prelegentów konferencji zatytułowanej ,,Arteterapia w budowaniu akceptacji, zrozumienia i empatii w kryzysie uchodźczym“… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »