Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2022-08-29, 15:29 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wojewódzki Dzień Działkowca tym razem w Brzegu

Działkowe dożynki odbędą się w sobotę 4 września przy ul. Częstochowskiej w Opolu[fot. https://pixabay.com/pl]
Działkowe dożynki odbędą się w sobotę 4 września przy ul. Częstochowskiej w Opolu[fot. https://pixabay.com/pl]
Polski Związek Działkowców Okręg Opolski zaprasza na świętowanie Wojewódzkiego Dnia Działkowca. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (03.09) i w tym roku zaplanowano je na Placu Drzewnym w Brzegu. Początek o godz. 13:00. W programie atrakcje dla dzieci, stoiska wystawowe i gastronomiczne oraz program artystyczny.
Okręgowe Dni Działkowca organizowane przez Polski Związek Działkowców – Okręg Opolski w Opolu to coroczna tradycja kultywowana od ponad 40 lat. W roku 2016 po raz pierwszy wydarzenie zostało zorganizowane w charakterze tzw. imprezy otwartej o zasięgu wojewódzkim. Postanowiono to kontynuować. Utrwalanie postaw proekologicznych związanych z ochroną przyrody, promocja zielonego otoczenia oraz integracja działkowiczów - to główce cele działkowych dożynek. W tym roku gośćmi będą działkowcy ze 103 rodzinnych ogrodów z całego województwa oraz społeczność lokalna.

Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Działkowców – Okręg Opolski w Opolu. Patronat honorowy nad Wojewódzkiego Dnia Działkowca objęli Marszałek Województwa Opolskiego i Burmistrz Miasta Brzegu. Radio Opole jest patronem medialnym.
Plakat

Rok temu:
W części oficjalnej przewidziano przemówienia okolicznościowe, wyróżnienia jubileuszowe 40-lecia PZD, ogłoszenie wyników wojewódzkich konkursów, wystawę koszy dożynkowych i wybranie tego najpiękniejszego. Całość uświetni występ Chóru Metronom. W części biesiadnej spotkania zaplanowano zabawę dożynkową od godz. 14:00 do 20:00, podczas której wystąpi zespół J.A.R. Groupe. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci: zamka dmuchany i malowanie twarzy.

Zobacz także

2022-11-03, godz. 19:49, Patronaty - polecamy Opolski Bank Talentów po raz 3. w Opolu! Szykowany jest koncert i spotkania z wyjątkowymi gośćmi Polska Muzyka Filmowa Krzesimira Dębskiego z udziałem gości specjalnych: Grupy MoCarta, Mietka Szcześniaka, Natalii Zastępy, Zespołu Wokalnego Rondo i wielu innych - to koncert szykowany w sobotę 19 listopada w Stegu Arenie na finał… » więcej 2022-11-03, godz. 13:56, Patronaty - polecamy VII Halowa Spartakiada UTW i Seniorów 'Senior radosny, bezpieczny i zdrowy' - pod takim hasłem odbędzie się VII Halowa Spartakiada Seniorów. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (05.11) w hali sportowej przy ul. Mickiewicza w Korfantowie. Początek o godz. 10:… » więcej 2022-11-02, godz. 10:25, Patronaty - polecamy "Od modułu do abstrakcji" - nowa wystawa Sebastiana Huczyńskiego Do 28 listopada w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku będzie można oglądać wystawę „Od Modułu do Abstrakcji” autorstwa pochodzącego z Kędzierzyna-Koźla artysty Sebastiana Huczyńskiego. Wystawę można oglądać już od 2… » więcej 2022-10-31, godz. 21:43, Patronaty - polecamy Kongres ESG - Polska Moc Biznesu 2022 w PGE Narodowym w Warszawie Kongres ESG Polska Moc Biznesu już w najbliższy poniedziałek (07.11) odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. To interaktywne wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski… » więcej 2022-10-31, godz. 20:15, Patronaty - polecamy Najważniejsze w Polsce targi w obszarze dostępności od poniedziałku w Opolu Od 7 do 8 listopada w Opolu odbędą się Targi Dostępności - jedna z pierwszych tego typu imprez w Polsce w całości poświęcona dostępności w wielu obszarach. Jej celem jest pokazanie rozwiązań i możliwości niwelujących bariery… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »