Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-10-05, 16:05 Autor: Agnieszka Lubczańska

Sześć spektakli w cztery dni, a do tego dwa koncerty, czyli IV Opolski Maraton Teatralny

Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu [fot. materiały teatru, źródło: https://www.facebook.com/teatropole]
Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu [fot. materiały teatru, źródło: https://www.facebook.com/teatropole]
Od 14 do 17 października potrwa IV Opolski Maraton Teatralny. To wyjątkowa okazja, by w zaledwie cztery dni nadrobić wszystkie repertuarowe zaległości w oglądaniu najnowszych spektakli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, a także wziąć udział w koncertach i spotkaniach z twórcami, które odbywać się będą tuż po spektaklach.
Dla jednych to doskonała okazja, by nadrobić zaległości, z kolei fascynaci teatru będą mieli okazję w pakiecie i po promocyjnej cenie obejrzeć, co już widzieli - raz jeszcze, a do tego spotkać się po spektaklach z ich twórcami. W corocznym przeglądzie najnowszych i najciekawszych produkcji Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu w ramach IV Opolskiego Maratonu Teatralnego będzie można obejrzeć sześć spektakli:
  • "Króla Leara” w reżyserii Anny Augustynowicz,
  • „Amatora 2020” w reżyserii Norberta Rakowskiego,
  • „Danse Macabre” w reżyserii Renaty Piotrowskiej-Auffret,
  • „bez tytułu 09/21” w reżyserii Anny Karasińskiej,
  • „Jeszcze się nie stało” w reżyserii Moniki Popiel
  • oraz „Coś pomiędzy” w reżyserii Tomasza Cymermana.
W programie przewidziano także koncerty – w sobotę (16.10) o godz. 22:00 duetu Ala Zastary, zaś w niedzielę (17.10) o godz. 20:30 wystąpi Natalia Gosztyła. Wstęp na oba koncerty jest wolny.

Więcej informacji o prezentowanych w ramach maratonu spektaklach można znaleźć tu: https://teatropole.pl/informacje/iv-maraton-teatralny/

W kasie teatru można już zakupić w atrakcyjnych cenach karnety, a także bilety na pojedyncze spektakle - zobacz tu.

Radio Opole IV Opolski Maraton Teatralny objęło patronatem medialnym.
Plakat z programem

Zobacz także

2021-11-03, godz. 14:04, Patronaty - polecamy IX Festiwal Piosenki Jesiennej Przedszkolaka Przedszkolaki z całej gminy Głogówek wezmą udział w Festiwalu Piosenki Jesiennej organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie. Festiwal odbędzie się w najbliższy czwartek (04.11). Początek o godz… » więcej 2021-11-02, godz. 16:42, Patronaty - polecamy IV Festiwal Artystyczny "Tobie Polsko" - gala finałowa już w niedzielę w Krasiejowie 37 wykonań solistek i jednego solisty oraz 56 prac plastycznych zostało poddanych ocenie przez jury IV Festiwalu Artystycznego 'Tobie Polsko'. Festiwal jest okazją do uczczenia kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Laureaci zaprezentują… » więcej 2021-11-02, godz. 14:31, Patronaty - polecamy "Opolski cmentarz żydowski w XX wieku" - spotkanie z autorami książki Premiera książki 'Opolski cmentarz żydowski w XX wieku' oraz spotkanie z jej autorami: ks. prof. Stanisławem Rabiejem i Haliną Łabęcką - to wydarzenie, na które zaprasza w najbliższy poniedziałek (08.11) Wojewódzka Biblioteka Publiczna… » więcej 2021-11-02, godz. 13:22, Patronaty - polecamy Początek listopada w filharmonii pełen koncertów Początek listopada w Filharmonii Opolskiej pełen wydarzeń. W repertuarze zaduszki jazzowe, koncert dedykowany dzieciom, a także ciekawie zapowiadający się koncert kameralny, podczas którego wystąpi gitarowy kwartet. Szczegóły wydarzeń… » więcej 2021-11-02, godz. 12:22, Patronaty - polecamy Wieczór z Barbarą Krafftówną w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza na niezwykły wieczór z wybitną aktorką teatralną i filmową, artystką kabaretową i piosenkarką - Barbarą Krafftówną, a to za sprawą opolskiej premiery filmu dokumentalnego pt. 'Krafftówna… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »