Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2021-06-18, 08:30 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek

Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek [fot. materiały organizatora: WBP w Opolu]
Koncert plenerowy kwartetu saksofonowego Aureum już w poniedziałek [fot. materiały organizatora: WBP w Opolu]
Koncert plenerowy austriackiego kwartetu saksofonowego Aureum - to wydarzenie, na które w najbliższy poniedziałek (21.06) zaprasza Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 w namiocie mieszczącym się w ogrodzie WBP przy ul. Piastowskiej 20 w Opolu.
Aureum to młody, dynamiczny zespół, który bez ograniczeń porusza się między tradycją a nowoczesnością. Kwartet wystąpi w składzie: Viola Jank, Martina Stückle, Lukas Seifried i Johannes Weichinger. To będzie koncert łączący klasykę, jazz, standardy muzyki światowej i tradycyjną muzykę ludową. Wstęp jest bezpłatny, ale wymagane są wejściówki, które można otrzymać w Bibliotece Austriackiej (pl. Piłsudskiego 5). Rezerwacja miejsc możliwa jest pod numerem telefonu 77 47 47 085 lub mailowo: ba@wbp.opole.pl.

Więcej informacji o wykonawcach i programie koncertu dostępne są tu: http://www.ba.wbp.opole.pl/aureum.html

Koncert odbędzie się w ramach zakończenia 21. Wiosny Austriackiej we współpracy z Austriackim Forum Kultury w Warszawie. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Plakat koncertu plenerowego kwartetu saksofonowego Aureum

Zobacz także

2021-09-01, godz. 10:35, Patronaty - polecamy Jubileuszowy rok szkoły muzycznej w Opolu Państwowa Szkoła Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu obchodzi w tym roku 75-lecie istnienia. Zainauguruje go dziś (01.09) w samo południe uroczysty koncert. » więcej 2021-08-30, godz. 18:43, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów kolarstwa górskiego już w weekend w Głuchołazach Prawdziwa fiesta kolarstwa górskiego szykuje się w pierwszy weekend września w sercu Gór Opawskich. W sobotę (04.09)) rozegrany zostanie wyścig CykloOpawy XC-MTB (Finał Pucharu Polski XCO), a w niedzielę (05.09) kolarze wystartują… » więcej 2021-08-30, godz. 16:41, Patronaty - polecamy "Moralność pani Dulskiej" lekturą X Narodowego Czytania Już w najbliższą sobotę (04.09) 'Moralność pani Dulskiej' Gabrieli Zapolskiej będzie czytana w ramach jubileuszowej, dziesiątej już odsłony akcji Narodowego Czytania. To ogólnopolskie wydarzenie tradycyjnie odbędzie się także… » więcej 2021-08-30, godz. 14:47, Patronaty - polecamy Konkurs „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!” To konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa opolskiego. Polega na nakręceniu krótkiego filmu. Termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczyna się 31 sierpnia, a kończy 24 wrześ… » więcej 2021-08-30, godz. 14:21, Patronaty - polecamy Rowerowa „Sztafeta Pokoju” w 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej Wydarzenie ma na celu upamiętnienie bohaterów, którzy walczyli we wrześniu 1939 roku i uczczenie lokalnych miejsc pamięci, które są szczególnie ważne dla lokalnej i narodowej tożsamości. Mowa o Rowerowej „Sztafecie Pokoju”… » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »