Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-12-01, 11:31 Autor: Agnieszka Lubczańska

Książka "Coś z niczego" Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach

Tomasz Słodki [fot. Marcin Boczek]
Tomasz Słodki [fot. Marcin Boczek]
Jak zamienić marzenia w biznes i mieć z tego pasję, satysfakcję i pieniądze? Jeśli ktoś szuka inspiracji, może znajdzie je tu! Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek, twórca internetowej telewizji redagowanej z przedsiębiorcami - Tomasz Słodki właśnie wydał - pod patronatem Radia Opole - swoją najnowszą książkę pt. "Coś z niczego".
To kolejny „przewodnik patchworkowy” Tomasza Słodkiego, choć tym razem po krainie biznesu. W biznesie trzeba być przygotowanym na porażkę, ale – co ważne – również na sukces, twierdzi autor, który wszystkie prezentowane w książce porady sprawdził osobiście. Opisuje know how projektów, które robił - od pozyskania klientów, po promocję w mediach, budowanie oferty, organizację, wyposażanie firmy itd...

Książka zawiera także wywiady z ekspertami, którzy są wieloletnimi partnerami biznesowymi autora. Jak zacząć prowadzić biznes pracując na etacie, skąd czerpać motywację, jak budować sieci kontaktów biznesowych, jak prowadzić biznesy międzynarodowe – to tylko niektóre z poruszanych w książce kwestii.

Ci, których biznesowe zagadnienia nie interesują, znajdą opowieść z życia człowieka z pomysłami. Wiele różności ukrytych pod kodami QR sprawia, że można z tą książką spędzić wiele godzin. No i do tego zupełnie niebiznesowe piosenki na płycie!” – czytamy [źródło: https://www.facebook.com/slodkilive/].

Więcej informacji tutaj: https://sklep.slodkilive.pl

Radio Opole książkę ,,Coś z niczego" Tomasza Słodkiego objęło patronatem medialnym.
Książka 'Coś z niczego' Tomasza Słodkiego, czyli jak skutecznie robić biznes na marzeniach i pasjach

Zobacz także

2021-01-26, godz. 19:01, Patronaty - polecamy Wyjątkowa okazja obejrzenia spektaklu „Miejskie Ziółka”! Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu uruchomił platformę TJK ONLINE. Dzięki temu - widzowie mogą oglądać spektakle z repertuaru teatru, pozostając we własnym domu i doświadczać, choć części emocji, jakie towarzyszą przedstawieniom… » więcej 2021-01-25, godz. 09:29, Patronaty - polecamy Zygmunt Bauman bohaterem spotkania z Dariuszem Rosiakiem Znany na całym świecie wybitny socjolog, autor pojęcia „płynna nowoczesność”, a także idei Holocaustu, jako ubocznego produktu oświecenia, oskarżany o relatywizm, ale cytowany przez Benedykta XVI i doceniony przez papieża Franciszka… » więcej 2021-01-12, godz. 15:11, Patronaty - polecamy Spektakl "Kłamstwo" - obejrzyj bez wychodzenia z domu! Odpowiadając na liczne prośby Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu uruchomił platformę TJK ONLINE. Dzięki temu widzowie mogą obejrzeć spektakl z repertuaru teatru, pozostając we własnym domu i doświadczyć, choć części emocji… » więcej 2021-01-11, godz. 16:54, Patronaty - polecamy Spotkanie z Joanną Bator Publicystka, autorka powieści, opowiadań, esejów i prac naukowych - Joanna Bator będzie gościem pierwszego w tym roku spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Ze względu na wciąż trwające obostrzenia epidemiologiczne… » więcej 2021-01-11, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Książka "Opolskie zamki i pałace. Piękne, mroczne, tajemnicze" Niestrudzenie od wielu lat dokumentuje książkowo historie zamków i pałaców. Z mroków zapomnienia na światło dzienne wyciąga biografie ludzi, którzy w nich zamieszkiwali, obnażając ich tajemnice. Jest też świadkiem popadania w… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »