Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-12, 08:55 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego już w sprzedaży

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały organizatora]
Na podróż z „Sekretami Opola” zaprasza autor Olaf Pajączkowski wraz z łódzkim wydawnictwem Księży Młyn Dom Wydawniczy.
„Sekrety Opola”, to utwór z cieszącej się popularnością wśród czytelników serii „Sekrety”, w której do tej pory znalazły się tytuły dotyczące blisko pięćdziesięciu miejsc. Głównym celem książki jest szerzenie historii Opola oraz promocja miasta.

„Między Sekretami Opola dumnie kroczy Edward Gierek. Nie mogło go zabraknąć na centralnych dożynkach wśród fajerwerków i tancerzy w strojach ludowych. Z pewnością chciałby dostać zaproszenie na after party Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w słynnym lokalu „Pod Pająkiem”, gdzie razem z artystami wypiłby jedną kolejkę, potem następną i jeszcze jedną… Na to wszystko patrzy zdegustowany Edmund Osmańczyk, przez te hałasy odciągnięty od swojej Encyklopedii spraw międzynarodowych i ONZ (...)" – to tylko fragment opisu pochodzącego od wydawcy. Czytając go dalej dowiadujemy się, że w „Sekretach Opola” zagoszczą także m.in. Franz Waxman, Jacek Zejdler, załoga Dau Opola, stadion Gwardii, Jan Paweł II na Górze Św. Anny czy wieża opolskiego ratusza.

Książka „Sekrety Opola” autorstwa Olafa Pajączkowskiego trafiła do sprzedaży 9 listopada 2020 r. Można ją zakupić m.in. na stronie internetowej wydawnictwa.

Dodajmy, że Radio Opole objęło wydanie książki „Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego patronatem medialnym.

„Sekrety Opola” Olafa Pajączkowskiego w sprzedaży już od 9 listopada [fot. materiały wydawnictwa]

Zobacz także

2021-01-11, godz. 16:54, Patronaty - polecamy Spotkanie z Joanną Bator Publicystka, autorka powieści, opowiadań, esejów i prac naukowych - Joanna Bator będzie gościem pierwszego w tym roku spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Ze względu na wciąż trwające obostrzenia epidemiologiczne… » więcej 2021-01-11, godz. 13:05, Patronaty - polecamy Książka "Opolskie zamki i pałace. Piękne, mroczne, tajemnicze" Niestrudzenie od wielu lat dokumentuje książkowo historie zamków i pałaców. Z mroków zapomnienia na światło dzienne wyciąga biografie ludzi, którzy w nich zamieszkiwali, obnażając ich tajemnice. Jest też świadkiem popadania w… » więcej 2021-01-11, godz. 11:31, Patronaty - polecamy WBP zaprasza. Wznowiła działalność wypożyczalnia Wznowiła działalność Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu przy ul. Piastowskiej 18. Wypożyczalnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00. Nadal zamknięte dla czytelników pozostają:… » więcej 2021-01-11, godz. 10:24, Patronaty - polecamy Gala Noworoczna w filharmonii w tym roku on-line Styczniowe Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej to koncerty, które od lat gromadziły kilkutysięczną publiczność rozkochaną w melodyjnych ariach operowych oraz rytmach żywiołowych marszów, polek i walców. W tym roku, w związku… » więcej 2020-12-16, godz. 12:34, Patronaty - polecamy Cykl wspomnień „Wielcy nieobecni” W każdy piątek w samo południe premiera nowego odcinka. Cykl wspomnień „Wielcy nieobecni” to propozycja dla wszystkich chętnych odkrywania wyjątkowych polskich twórców i wykonawców, których nie ma już z nami. » więcej
2345678
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »