Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-11-02, 11:45 Autor: Agnieszka Lubczańska

Warsztaty w Edukacyjnym Studiu Nagrań - zapisy jeszcze tylko do piątku!

Zapisy na warsztaty w Edukacyjnym Studiu Nagrań jeszcze tylko do piątku!
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu zaprasza młodzież w wieku od 10 do 16 lat na bezpłatne warsztaty on-line w Edukacyjnym Studiu Nagrań. Spotkania będą się odbywały raz w tygodniu. Zapisy trwają jeszcze tylko do najbliższego piątku (6.11).
Warsztaty będą polegały na realizacji nagrań w programie Audacity. - Jest to darmowy, bardzo sprawny i wielokrotnie nagradzany program, który jest używany przez tysiące ludzi na całym świecie do edycji audio, produkcji podcastów, filmów, przemówień itp. - czytamy w materiałach przesłanych przez organizatora.

Podczas warsztatów będzie można nauczyć się: podstaw interfejsu Audacity, edytowania i nagrywania audio, dodawania efektów, miksowania i renderowania wielu ścieżek. Ponadto będzie okazja poznania przydatnych technik, dzięki którym głos będzie brzmiał profesjonalnie.

Aby wziąć udział w warsztatach należy się zapisać, mieć potrzebny sprzęt (komputer, słuchawki, mikrofon) oraz dostęp do internetu. Chęć udziału w warsztatach należy zgłosić do 6.11 tu: studio@muzeumpiosenki.pl
Zapisy na warsztaty w Edukacyjnym Studiu Nagrań jeszcze tylko do piątku!


Zobacz także

2020-11-30, godz. 17:29, Patronaty - polecamy Kameralny koncert w Filharmonii Opolskiej już w piątek - zobacz on-line! Muzycy Filharmonii Opolskiej wracają na scenę. Zasiąść na widowni aktualnie nie można, ale uczestniczenie w koncercie jak najbardziej jest możliwe. Już w najbliższy piątek (4.12) filharmonia zaprasza na koncert kameralny „Na dworze… » więcej 2020-11-24, godz. 14:35, Patronaty - polecamy Finał konkursu literackiego "Ze Śląskiem na Ty" już 11 grudnia - zobacz transmisję! Łubniański Ośrodek Kultury informuje, że finał XXVII Regionalnego Konkursu Literackiego “Ze Śląskiem na Ty” odbędzie się - nie jak planowano pierwotnie 28 listopada, a 11 grudnia. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube… » więcej 2020-11-24, godz. 13:21, Patronaty - polecamy VIII Festiwal Spektakli Profilaktycznych z konkursem plastycznym - zgłoszenia przyjmowane są do 16 grudnia 'Maski zostawimy na scenie' to tytuł Festiwalu Spektakli Profilaktycznych, który już po raz ósmy odbędzie się w Opolu. Wydarzenie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także podopiecznych placówek… » więcej 2020-11-23, godz. 15:50, Patronaty - polecamy Debata "Nowe media, czy nowe technologie?" już w czwartek - zobacz transmisję! Świat mediów zmienia się błyskawicznie - nowe kanały komunikacji, nowe technologie, ewolucja mediów społecznościowych i zalew kolejnymi środkami przekazu. Co z tego wynika? Jakie są tego konsekwencje? Nad tym wszystkim zastanowią… » więcej 2020-11-23, godz. 10:00, Patronaty - polecamy Konferencja „AIR TRITIA – czyste powietrze w sercu Europy“ Granice państw nie są barierą dla zanieczyszczonego powietrza i dlatego niezbędne jest opracowanie instrumentów, strategii oraz procedur, mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia w skali międzynarodowej - to główna teza konferencji… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »