Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-10-19, 11:22 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Work Life Event" - trzy spotkania w Opolu. Wstęp wolny!

"Work Life Event" - pierwsze spotkanie już dziś w Opolu. Wstęp wolny! [fot. https://pixabay.com/pl]
"Work Life Event" - pierwsze spotkanie już dziś w Opolu. Wstęp wolny! [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak harmonijnie połączyć pracę i czas wolny, jak odnaleźć życiową równowagę? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na tych warsztatach! Przewidziano trzy spotkania. Pierwsze odbędzie się już dziś (19.10) o godz. 18:30 w Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu. Kolejne zaplanowane są na 23 listopada i 14 grudnia. Wstęp wolny!
Organizatorzy spotkań zakładają, że istnieje uniwersalny klucz do spełnionego życia i odnalezienia sensu w codziennej pracy. To warsztaty idealne dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zastanawiają się czy da się połączyć pracę i pasję.

Każde spotkanie to m.in. dwie prelekcje z elementami warsztatowymi, prowadzone przez ekspertów oraz gości, specjalistów w danej dziedzinie, lokalnych ludzi biznesu i kultury.

Na prelekcje z praktykami work-life balance poświęcone życiu i pracy oraz poszukiwaniu równowagi zapraszają Lila Cieślar - praktyk pracy z ludźmi, entuzjastka dobrego przywództwa oraz Piotr Zawadzki, specjalista life coachingu.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Jak harmonijnie połączyć pracę i czas wolny, jak odnaleźć życiową równowagę? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na tych warsztatach!

Zobacz także

2020-11-09, godz. 16:48, Patronaty - polecamy "(O)polsko-węgierski event" już 20 listopada - zobacz on-line! „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki” - to historyczne przysłowie o zażyłej przyjaźni i pokrewieństwie narodu polskiego i węgierskiego znane jest i w Polsce, i na Węgrzech, ale czy tak naprawdę znamy swoją… » więcej 2020-11-09, godz. 15:49, Patronaty - polecamy Politechnika zaprasza na Akademickie Targi Pracy on-line Ponad 30 pracodawców, 10 webinarów i ponad 150 ofert - 17 listopada Politechnika Opolska zaprasza na targi pracy. Wydarzenie uczelnia organizuje po raz 12, ale pierwszy raz w formule on-line. Szczegóły zamieszczamy poniżej. » więcej 2020-11-03, godz. 17:39, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów alternatywnego elektropopu w stylistyce lat 80. Duet GOCH. z nowym albumem! Po singlu „Kobieta prasująca”, koncertowym „Tęskność” oraz nakręconym na rajskiej wyspie Bali klipie do „No bad vibes”, nadchodzą z debiutanckim albumem! Mowa o duecie GOCH., który tworzą wokalistka, zwyciężczynią programu… » więcej 2020-11-03, godz. 12:40, Patronaty - polecamy Koncert jubileuszowy "75 lat ZAKR" Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR obchodzi w tym roku jubileusz 75-lecia. Z tej okazji 11 listopada w warszawskim Teatrze Rampa odbędzie się koncert „75 lat ZAKR”, który przedstawi aktualne oblicze związku oraz jego legendarnych… » więcej 2020-11-03, godz. 11:53, Patronaty - polecamy Opolski Samochodowy Puchar Rajdowy Wielki finał Opolskiego Samochodowego Pucharu Rajdowego, który wyłoni zwycięzców w tym sezonie, odbędzie się w najbliższą sobotę (07.11) na Górze Świętej Anny. Runda ta jest również finałem Proto Cars Rally Chellenge. » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »