Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-10-19, 11:22 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Work Life Event" - trzy spotkania w Opolu. Wstęp wolny!

"Work Life Event" - pierwsze spotkanie już dziś w Opolu. Wstęp wolny! [fot. https://pixabay.com/pl]
"Work Life Event" - pierwsze spotkanie już dziś w Opolu. Wstęp wolny! [fot. https://pixabay.com/pl]
Jak harmonijnie połączyć pracę i czas wolny, jak odnaleźć życiową równowagę? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na tych warsztatach! Przewidziano trzy spotkania. Pierwsze odbędzie się już dziś (19.10) o godz. 18:30 w Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu. Kolejne zaplanowane są na 23 listopada i 14 grudnia. Wstęp wolny!
Organizatorzy spotkań zakładają, że istnieje uniwersalny klucz do spełnionego życia i odnalezienia sensu w codziennej pracy. To warsztaty idealne dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać zawodowo i zastanawiają się czy da się połączyć pracę i pasję.

Każde spotkanie to m.in. dwie prelekcje z elementami warsztatowymi, prowadzone przez ekspertów oraz gości, specjalistów w danej dziedzinie, lokalnych ludzi biznesu i kultury.

Na prelekcje z praktykami work-life balance poświęcone życiu i pracy oraz poszukiwaniu równowagi zapraszają Lila Cieślar - praktyk pracy z ludźmi, entuzjastka dobrego przywództwa oraz Piotr Zawadzki, specjalista life coachingu.

Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Jak harmonijnie połączyć pracę i czas wolny, jak odnaleźć życiową równowagę? O tym wszystkim będzie można się dowiedzieć na tych warsztatach!

Zobacz także

2020-11-02, godz. 11:15, Patronaty - polecamy Listopad w WBP pełen spotkań Spotkanie z Anną Dziewit-Meller - promujące książkę „Od jednego Lucypera” - to wydarzenie, na które Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Smołki w Opolu zaprasza już w najbliższy wtorek (03.11). Początek o godz. 17:00. To pierwsze… » więcej 2020-10-28, godz. 12:21, Patronaty - polecamy Fundacja Szansa dla Niewidomych zaprasza na konferencję w Opolu „Wykształcenie i aktywność Twoją szansą” pod takim hasłem odbywają się w tym roku konferencje Reha for the Blind in Poland. To spotkania osób niewidomych, słabowidzących i ich bliskich organizowane przez Fundację Szansa dla… » więcej 2020-10-27, godz. 18:46, Patronaty - polecamy III Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” „Chcemy zaszczepić młodym ludziom od najmłodszych lat ducha patriotyzmu. Pieśniami, wierszami, obrazami, chcemy pokazać piękno naszego walecznego kraju, rozbudzić miłość do ojczyzny” - tak rekomendują to wydarzenie organizatorzy… » więcej 2020-10-26, godz. 16:01, Patronaty - polecamy 18. Opolska Jesień Literacka - zobacz, co w programie! Spotkaniem z Marcelem Woźniakiem, autorem biografii Leopolda Tyrmanda, 3 listopada zainaugurowana zostanie 18. Opolska Jesień Literacka. W programie w sumie 12 spotkań z ludźmi pióra, a do tego wystawa grafik Moniki Hanulak w Galerii… » więcej 2020-10-26, godz. 14:19, Patronaty - polecamy Jesteś młodym artystą, weź udział w Konkursie Aneks. Atrakcyjne nagrody czekają! Wykonanie koncepcji autorskiej wystawy, którą będzie można zrealizować w pierwszej połowie 2021 roku w przestrzeni Galerii Aneks GSW - to zadanie czekające przed młodymi artystkami i artystami chcącymi wziąć udział w Konkursie… » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »