Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-07-06, 14:12 Autor: Agnieszka Lubczańska/MBP w Opolu

Bestselerki przejmują we wtorek fanpage MBP w Opolu

Youtuberki Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska [fot. materiały organizatora spotkania]
Youtuberki Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska [fot. materiały organizatora spotkania]
Są absolwentkami dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim i prowadzą jeden z najprężniej rozwijających się kanałów polecających książki na YouTube pod nazwą „Bestselerki”. Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska w najbliższy wtorek (07.07) będą gośćmi w ramach akcji Miejskiej Biblioteki Publicznej „Wpadnij w bibliosieć”. Spotkanie odbędzie się on-line. Początek o godz. 19:00 na profilu facebookowym MBP w Opolu.
Youtuberki Anna Bartłomiejczyk i Marta Gajewska jako „Bestselerki” od 3 lat zbierają wokół siebie grono miłośników literatury pięknej, młodzieżowej i fantastycznej. W swoich recenzjach stawiają na humor, szczerość oraz dobry kontakt z widzami poprzez kanał na YouTube - zobacz Bestselerki.

Od lat marzą o pisaniu i zarażaniu czytelników historiami swoich własnych bohaterów. W tym roku wydały debiutancką powieść fantasty „Ostatnia godzina” poruszający temat nadciągającej apokalipsy i wizji końca świata...

Obejrzyj spotkanie na profilu Facebookowym MBP w Opolu.

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci". Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia. Na kolekne biblioteka zaprasza 14 lipca!

Zobacz także

2020-08-11, godz. 16:15, Patronaty - polecamy Zamek Moszna w kwiatach - Radio Opole będzie na miejscu w czwartek z audycją "Dobry moment" Czarodziejski spektakl z kwiatami w roli głównej szykowany jest od czwartku (13.08) do piątku (14.08) na zamku w Mosznej. Kompozycje kwiatowe będzie można podziwiać w zamkowej restauracji, kawiarni i kaplicy. Dodatkową atrakcją będzie… » więcej 2020-08-11, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Uzależnienie od cukru tematem "Środy z profilaktyką" - akcji NFZ Każda środa w 2020 r. jest w Narodowym Funduszu Zdrowia dniem edukacji zdrowotnej pacjenta. Z uwagi na epidemię, działania Opolskiego Oddziału NFZ w ramach akcji „Środy z profilaktyką”, ograniczają się do edukacji w opolskich… » więcej 2020-08-11, godz. 14:36, Patronaty - polecamy Gitariada 40 już wkrótce - zobacz, kto wystąpi! Już po raz 9. w Kędzierzynie-Koźlu spotkają się wykonawcy, którzy przed 40 laty i później tworzyli w mieście big-beatową scenę muzyczną. Tegoroczna Gitariada 40 potrwa dwa dni. Rozpocznie się w piątek 28 sierpnia i potrwa do… » więcej 2020-08-05, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Wystawa „Plakat i książka” w MBP w Opolu – poznaj szczegóły! W Galerii Zamostek MBP w Opolu można oglądać wystawę „Plakat i książka”. Jest to zbiór plakatów reklamujących wydarzenia literackie, targi książki. Zobaczymy także plakaty, na których to właśnie książka jest głównym… » więcej 2020-08-05, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Trwają wakacje – zaplanuj je razem z GSW w Opolu! Wystawy, warsztaty, kursy, a także inne spotkania ze sztuką. Poniżej przedstawiamy propozycję Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu na tegoroczne wakacje. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***