Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2020-07-16, 12:01 Autor: Agnieszka Lubczańska

Master Truck odbędzie się zgodnie z planem!

Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
Master Truck Show 2019 [fot. Daniel Klimczak]
To największe motoryzacyjne wydarzenie wystawienniczo-rekreacyjne w regionie, które co roku bije rekordy frekwencji. W związku z pandemią, do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o tym, czy robić ją w tym roku, czy nie. Okazało się, że nowe przepisy pozwoliły na jej organizację przy zachowaniu epidemiologicznych obostrzeń. Master Truck rozpocznie się w najbliższy piątek (17.07) i potrwa do niedzieli (19.07) na lotnisku Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.
Nie zabraknie pokazów, gier, konkursów, koncertów, targów i wystaw. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli właściciele niesamowicie upiększonych ciężarówek i innych pojazdów z całej Polski, a także z zagranicy. Ma być mocna ekipa z Niemiec, samochody ze Szwecji, Holandii, Czech i Słowacji. Muzyczną gwiazdą będzie zespół wyglądający jak grupa Guns N" Roses i wykonujący ich największe przeboje.

Na bramkach trzeba będzie kupić kartę do głosowania, która upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu przez jeden dzień. Kosztuje 40,00 zł. Najważniejsza zasada, wyróżniająca tegoroczną edycję od poprzednich, to maseczka ochronna. Jest obowiązkowa i można będzie ją zakupić na miejscu.

O wydarzeniu w audycji Dobry moment (16.07) Wiesław Kolbusz rozmawiał z Andrzejem Wachowskim - pomysłodawcą i jednym z organizatorów 16. Międzynarodowego Zlotu Ciężarówek Master Truck - rozmowa jest do odsłuchania poniżej.

Głównym organizatorem imprezy jest Telewizyjne Studio BRAWO - producent programu telewizyjnego „Na Osi”. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

16. Master Truck Show 2020 od 17 lipca!
Z Andrzejem Wachowskim rozmawia Wiesław Kolbusz (16.07.2020)

Zobacz także

2020-09-14, godz. 18:17, Patronaty - polecamy Edukacyjna gra terenowa "Zdzieszowickie Misje” Trzeba mieć telefon z dostępem do internetu i wbudowanym GPS, wypełnić formularz zgłoszeniowy i na czas udziału w grze - znajdować się w Zdzieszowicach. To główne warunki udziału w edukacyjnej grze terenowej 'Zdzieszowickie Misje”… » więcej 2020-09-14, godz. 15:50, Patronaty - polecamy Głogówek zaprasza na 250. urodziny Beethovena! - Mam ciarki na plecach na samą myśl, że w miejscu, w którym gramy, mógł przebywać sam Beethoven - tak powiedziała kiedyś jedna z najsłynniejszych dyrygentek polskich Anna Duczmal- Mróz będąc gościem tego wydarzenia. Mowa o Śląskim… » więcej 2020-09-14, godz. 14:47, Patronaty - polecamy Konferencja o wpływie epidemii na opolski rynek pracy – zobacz transmisję „Nowe wyzwania - rynek pracy w czasie zagrożenia epidemicznego” - to temat konferencji, która odbędzie się w poniedziałek 21 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną wyniki… » więcej 2020-09-14, godz. 11:03, Patronaty - polecamy Po przerwie do filharmonii wraca cykl zajęć dla najmłodszych Filharmonia Opolska po wakacyjnej przerwie zaprasza najmłodsze dzieci wraz z opiekunami na zajęcia z cyklu „Power of Melody”. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, w niedziele. Najbliższe odbędą się 4 października, kolejne 8… » więcej 2020-09-10, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Zlot starych pojazdów w Mosznej już w sobotę Miłośników starych samochodów zaprasza w najbliższą sobotę (12.09) Stowarzyszenie 'Starodawni w sercu Opolszczyzny'. Wydarzenie odbędzie się przy zamku w Mosznej. Swoje auta zaprezentują właściciele klasycznych motocykli, samochodów… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***