Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-09, 14:53 Autor: Agnieszka Lubczańska

Przegląd teatralny Środowiskowych Domów Samopomocy już we wtorek w Opolu

Zdjęcie z zeszłorocznego przeglądu [fot. Katarzyna Zawadzka]
Zdjęcie z zeszłorocznego przeglądu [fot. Katarzyna Zawadzka]
Już po raz 13. Środowiskowy Dom Samopomocy "Magnolia" w Opolu organizuje przegląd teatralny. Podczas spotkania zaproszeni przez ośrodek goście oraz uczestnicy środowiskowego wsparcia z całego województwa prezentować będą przedstawienia teatralne. Wydarzenie już w najbliższy wtorek (10.12) w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Początek o godz. 10:00 na Scenie Modelatornia.
Prezentacja spektakli potrwa do godz. 13:00. W przeglądzie weźmie udział 9 Środowiskowych Domów Samopomocy z całego województwa oraz Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym.

Przegląd odbywa się cyklicznie i od samego początku cieszył się dużym uznaniem wśród środowisk osób niepełnosprawnych oraz zapraszanych do współpracy gości. Impreza skierowana jest głównie do środowisk osób niepełnosprawnych ale też do mieszkańców miasta Opola, którzy są zainteresowani działaniami podejmowanymi na rzecz tych osób i środowisk.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Środowiskowy Dom Samopomocy "Magnolia" dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Opolu. Radio Opole objęło nad wydarzeniem patronat medialny.

Zobacz także

2020-01-28, godz. 10:45, Patronaty - polecamy Koncert charytatywny „Z wiary i miłości – na pomoc zabytkowi” już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami koncert organowy znanego multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora Józefa Skrzeka w szczytnym celu. Podczas wydarzenia nie zabraknie także innych atrakcji. » więcej 2020-01-27, godz. 15:25, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony aktywności fizycznej. » więcej 2020-01-22, godz. 15:35, Patronaty - polecamy „Jesteśmy Polakami!” – trwa konkurs plastyczny na projekt kartki pocztowej Adresatami konkursu są uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VIII i szkoły ponadpodstawowe. » więcej 2020-01-21, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Prezentacja projektu „Droga do Wolności” już w piątek w Krapkowicach – poznaj szczegóły! W związku z 75. rocznicą marszu Brygady Świętokrzyskiej NSZ przez Śląsk, Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Opolu przygotowała projekt edukacyjny „Droga do Wolności - 19 stycznia 1945 roku”. » więcej 2020-01-20, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Gala Podsumowująca miniony 2019 rok w opolskiej gospodarce już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami piąta edycja Gali Podsumowującej gospodarcze wsparcie dla firm, które oferuje samorząd województwa opolskiego. Podczas wydarzenia spotkają się przedsiębiorcy i członkowie instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »