Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-12-04, 15:33 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź!

„Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! [fot. Daria Placek]
„Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! [fot. Daria Placek]
Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do udziału w mikołajkowych warsztatach rodzinnych. W najbliższą sobotę (07.12) poczciwy brodaty starzec ubrany w długi płaszcz, ornat oraz biskupią czapkę, odwiedzi dzieci w opolskim skansenie. Jak podkreślają organizatorzy: zgodnie ze starym śląskim zwyczajem, wręczy prezenty najgrzeczniejszym bajtlom!
Upominki podpisane drukowanymi literami (imieniem i nazwiskiem dziecka) należy dostarczyć najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem spotkania do Ochrony Muzeum.

Mikołajkowe warsztaty rodzinne „Święty Mikołaj w skansenie” odbędą się 07.12.2019 r. (sobota) w godz. 12:00-13:30 (brak wolnych miejsc) oraz 14:00-15:30 (zapisy trwają) w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, ul. Wrocławska 174. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 20 zł – jest to bilet rodzinny przeznaczony dla 1 dziecka i 2 osób dorosłych.

Szczegółowe informacje o biletach i samym wydarzeniu można znaleźć na stronie organizatora.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

„Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! [materiały organizatora]

Zobacz także

2020-01-28, godz. 10:45, Patronaty - polecamy Koncert charytatywny „Z wiary i miłości – na pomoc zabytkowi” już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami koncert organowy znanego multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora Józefa Skrzeka w szczytnym celu. Podczas wydarzenia nie zabraknie także innych atrakcji. » więcej 2020-01-27, godz. 15:25, Patronaty - polecamy „Środa z Profilaktyką” w opolskim NFZ – sprawdź, co oddział szykuje w tym tygodniu! Dyrekcja Opolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ zaprasza na kolejną „Środę z Profilaktyką”. Tym razem cały dzień zostanie poświęcony aktywności fizycznej. » więcej 2020-01-22, godz. 15:35, Patronaty - polecamy „Jesteśmy Polakami!” – trwa konkurs plastyczny na projekt kartki pocztowej Adresatami konkursu są uczniowie w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VIII i szkoły ponadpodstawowe. » więcej 2020-01-21, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Prezentacja projektu „Droga do Wolności” już w piątek w Krapkowicach – poznaj szczegóły! W związku z 75. rocznicą marszu Brygady Świętokrzyskiej NSZ przez Śląsk, Delegatura Instytutu Pamięci Narodowej w Opolu przygotowała projekt edukacyjny „Droga do Wolności - 19 stycznia 1945 roku”. » więcej 2020-01-20, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Gala Podsumowująca miniony 2019 rok w opolskiej gospodarce już w piątek – poznaj szczegóły! Przed nami piąta edycja Gali Podsumowującej gospodarcze wsparcie dla firm, które oferuje samorząd województwa opolskiego. Podczas wydarzenia spotkają się przedsiębiorcy i członkowie instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »