Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-28, 15:42 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Jesteśmy tacy sami" udowodnią po raz trzeci w Ozimku

Zespół Akces [fot. facebook/Zespół dziecięcy "Akces"]
Zespół Akces [fot. facebook/Zespół dziecięcy "Akces"]
W niedzielę 1 grudnia w Domu Kultury w Ozimku odbędzie się - organizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji Talentów "Akces" - III Wojewódzki Festiwal Artystyczny "Jesteśmy tacy sami".
To wyjątkowe przedsięwzięcie integrujące środowiska młodych sprawnych i niepełnosprawnych wokalistów z województwa opolskiego. Ma formę konkursu wokalnego. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie przyjaznej i profesjonalnie przygotowanej przestrzeni do wspólnego spotkania wokalistów amatorów, a także pokazanie, że niepełnosprawność nie dyskwalifikuje utalentowanej młodzieży z możliwości zaprezentowania się na scenie.

Festiwal składa się z części konkursowej, warsztatowej i koncertu laureatów. Koncert laureatów rozpocznie się o godz. 18:00 w Domu Kultury w Ozimku. Uroczystą galą wydarzenie uczci pamięć burmistrza Ozimka - Jana Labusa.

Pomysłodawczynią wydarzenia jest Elżbieta Pisula-Bieniecka, założycielka Stowarzyszenia Na Rzecz Promocji Talentów "Akces", która będzie w piątek (29.11) jednym z gości Debaty o kulturze na Radio Opole 2 KULTURA (DAB+).

Radio Opole III Wojewódzki Festiwal Artystyczny "Jesteśmy tacy sami" objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2020-01-07, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Cosplay & Gry na UO – przed nami czwarty Akademicki Dzień Kultury Gier! Cosplay na jeden dzień opanuje Uniwersytet Opolski. Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, fenomen cosplayu znakomicie wpisuje się w tworzoną przez kolejne pokolenia kulturę medium gier. Ponadto, wzmacnia on poczucie uczestnictwa oraz obecności… » więcej 2020-01-06, godz. 21:45, Patronaty - polecamy Sprawdź, co będzie działo się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Opolu w styczniu » więcej 2020-01-03, godz. 16:56, Patronaty - polecamy W Studiu M im. SBB noworoczny koncert Kamili Malik To będzie pierwszy w tym roku koncert w legendarnym Studiu M im. SBB. 16 stycznia z noworocznym koncertem wystąpi Kamila Malik. Artystka jest klasycznie wyszkoloną skrzypaczką łamiącą wszelkie standardy. Zawsze pragnęła, aby muzyka nie tylko… » więcej 2019-12-30, godz. 12:10, Patronaty - polecamy Cuda, cuda ogłaszają! – Orszak Trzech Króli już po raz trzeci przejdzie ulicami Wołczyna Inscenizacja wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat i wspólne kolędowanie - w najbliższą Uroczystość Objawienia Pańskiego (06.01.2020 r.) po raz kolejny ulicami Wołczyna przejdzie Orszak Trzech Króli. » więcej 2019-12-30, godz. 12:06, Patronaty - polecamy Zbliża się XIX edycja Koncertu Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych – poznaj szczegóły! Kolędy tradycyjne, a także pieśni bożonarodzeniowe autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów będzie można usłyszeć podczas świątecznego koncertu w kościele pw. Świętego Mikołaja w Raciborzu - przed nami już XIX edycja tego wydarzenia. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »