Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-11-21, 14:42 Autor: Justyna Krzyżanowska

Opolski Dzień Aptekarza już w poniedziałek – poznaj szczegóły!

Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Opolski Dzień Aptekarza 2017 [fot. Mariusz Chałupnik]
Na wydarzenie zaprasza Opolska Okręgowa Izba Aptekarska wraz opolskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Urzędem Miasta Opola.
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. coroczne obchody Dnia Aptekarza połączone z akcją edukacyjną dotyczącą zawodu farmaceuty, jego roli i współpracy z pacjentami.

Program uroczystości:

  • otwarcie Opolskiego Dnia Aptekarza: wystąpienie Prezydenta Miasta Opola oraz wystąpienie Prezesa Opolskiej Izby Aptekarskiej;
  • wykład mgr Marii Pająk pt. „Aptekarstwo i Apteka Miejska w Opolu na tle historii miasta”;
  • wręczenie wyróżnień samorządowych;
  • poczęstunek i zakończenie spotkania.

Uroczyste obchody Opolskiego Dnia Aptekarza odbędą się 25.11.2019 r. (poniedziałek) w opolskim ratuszu, w sali im. Karola Musioła. Początek o godz. 16:00.

Uroczystość poprzedzi odsłonięcie tablicy informacyjnej o historii Apteki Miejskiej na budynku przy ul. Krakowskiej 1 (od strony ul. Św. Wojciecha).

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Opolski Dzień Aptekarza już w poniedziałek – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-12-13, godz. 17:17, Patronaty - polecamy Mała Akademia Piosenki już w poniedziałek W najbliższy poniedziałek (16.12) w sali koncertowej Muzeum Polskiej Piosenki odbędzie się kolejna Mała Akademia Piosenki. To muzyczne warsztaty adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III. Tym razem gościem warsztatów będzie… » więcej 2019-12-11, godz. 17:04, Patronaty - polecamy Żywe zwierzęta ponownie zagoszczą przed świętami w Głubczycach – poznaj szczegóły! Już po raz dziesiąty, na dziedzińcu internatu głubczyckiego Rolniczaka, stanie żywa szopka. Będzie można ją oglądać w dniach 13-16 grudnia. Szopka powstaje przy udziale uczniów i absolwentów ZSCKR w Głubczycach, a towarzyszyć jej będą koncerty… » więcej 2019-12-11, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Ogromny koncert połączonych chórów opolskich i kameralne spotkanie z muzyką W tym tygodniu w Filharmonii Opolskiej odbędą się dwa koncerty, w których to rodzima muzyka będzie 'grała pierwsze skrzypce'. » więcej 2019-12-10, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Sławek Uniatowski śpiewa Wodeckiego - koncert w Opolu już w piątek W piątek (13.12) w Opolu odbędzie się koncert, na który powinni zarezerwować sobie czas fani Zbigniewa Wodeckiego. Wielkie i niezapomniane hity nieodżałowanego artysty, a także swoje największe przeboje - zaśpiewa Sławek Uniatowski. Koncert… » więcej 2019-12-10, godz. 13:18, Patronaty - polecamy Jarmark, a potem koncert Jareckiego – przyjdź w środę na Kampus UO! Jarmark Świąteczny na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się już w najbliższą środę (11.12)! Początek o godz. 13:00. W programie konkursy, nagrody, karaoke i zbiórka pieniędzy na Fundację DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »