Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-10-10, 14:23 Autor: Agnieszka Lubczańska, źródło: materiały organizatora

IV Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już w sobotę w CWK

IV Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już w sobotę w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
IV Gala Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy" już w sobotę w CWK [fot. https://pixabay.com/pl]
Największa gala sportów walki w regionie już w najbliższą sobotę (12.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Szykuje się wyjątkowy wieczór ze sztukami walki w Opolu. Zobaczymy 14 konfrontacji z zakresu boksu olimpijskiego i zawodowego, brazylijskiego ju-jitsu oraz MMA, podczas których zaprezentują się młodzi i zdolni zawodnicy z całego kraju.

IV Gala Sztuk Walki Podczas gali swój drugi pojedynek zawodowy w boksie zaliczy opolanin Radosław Chojnowski, który zmierzy się z białoruskim weteranem, poza tym zobaczymy pięściarzy w boksie olimpijskim, a w jednej z głównych walk MMA debiut zawodowy zaliczy prospekt Adam Fidkowski z klubu NEXT LEVEL Opole.


Województwo opolskie zaprezentują między innymi Rafał Pawlak, czy też nieposkromiony opolski JOKER, Dawid Ćwik, który zmierzy się z Tomaszem Orzeł, walczącym w barwach Halny Nowy Sącz. Poza tym kontrowersyjny i charyzmatyczny Sonic Valerianov wróci do zawodowego MMA po ponad rocznej przerwie. Tej nocy między linami klatkoringu zobaczymy także wojowników z Krosna, Bytomia, Lubina, Krakowa, Biłgoraju oraz Nowego Sącza.


Zapowiada się impreza pełna wrażeń. Początek o godz. 19:00. Co prawda bilety na galę zostały już wyprzedane, ale będzie można wszystko obejrzeć poprzez transmisję za pośrednictwem fanpage`a tu: Opolscy Wojownicy - Gala Sztuk Walki.


Radio Opole IV Galę Sztuk Walki "Opolscy Wojownicy". Miasto Wojowników objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2019-11-15, godz. 14:46, Patronaty - polecamy World Press Photo 2019 w tym roku tylko w Opolu! Już po raz 19 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu oglądać będzie można najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo. Wystawę będzie można oglądać codziennie od 23 listopada do 15 grudnia w godzinach od 10:00… » więcej 2019-11-14, godz. 12:59, Patronaty - polecamy I Regionalna Konferencja Edukacyjna dla pracowników samorządowych już w środę – poznaj szczegóły! Edukacja ekologiczna w gminach z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, to hasło przewodnie zbliżającej się konferencji skierowanej do przedstawicieli organów administracji samorządowej zajmujących się problematyką gospodarki odpadami. » więcej 2019-11-13, godz. 20:10, Patronaty - polecamy RetroSfera, czyli poznaj komputery i konsole minionej epoki RetroSfera to festiwal komputerów, gier i konsol minionych lat. Na ponad 70 stanowiskach multimedialnych będzie można usiąść i przypomnieć sobie, jakie emocje wzbudzały kiedyś ówczesne wynalazki techniki, dziś - relikty przeszłości… To już… » więcej 2019-11-13, godz. 15:48, Patronaty - polecamy Rusza cykl koncertów kameralnych w Filharmonii Opolskiej - pierwszy już w piątek. Wystąpi Kwartet Camerata Wieczór z muzyką kameralną to propozycja Filharmonii Opolskiej na najbliższy piątek (15.11). W programie muzyka delikatna, subtelna, ale potrafiąca poruszyć w zupełnie nowy sposób. Koncert ten to propozycja dla osób poszukujących spokoju i… » więcej 2019-11-13, godz. 12:34, Patronaty - polecamy Dzień Ubogich w Opolu już w niedzielę Ubodzy, bezdomni, samotni są wśród nas. Na spotkanie w ramach diecezjalnych obchodów Dnia Ubogich w Opolu zaprasza w najbliższą niedzielę (17.11) biskup opolski Andrzej Czaja. Wydarzenie rozpocznie w samo południe eucharystia w Katedrze Opolskiej… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »