Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-19, 18:48 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Fantastyczne Opole i jak je odkryć?" - weź udział w mobilnej grze miejskiej

Opole [fot. Wanda Kownacka]
Opole [fot. Wanda Kownacka]
„Już niedługo w Opolu wydarzy się coś… fantastycznego? Przerażającego? To zależy tylko od Was! Stawcie czoła tajemniczej sile, która chce pochłonąć nasze miasto. Niech narzędziem Waszej walki będą smartfony!” – czytamy w przesłanej przez Mediatekę MBP w Opolu informacji.

Propozycja polega na udziale w mobilnej grze miejskiej, Będzie w niej uczestniczył pisarz Jakub Ćwiek, a dołączyć mogą wszyscy chętni. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację Action Track i zeskanować kod QR ze strony www.mbp.opole.pl. Aplikacja pojawi się na stronie 24 września o godz. 10:00.


Będzie okazja zanurzenia się do świata wykreowanego przez pisarza fantasy Jakuba Ćwieka. Świat ten będzie można współtworzyć. Jest możliwość grania w grupach. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Gra z udziałem Jakuba Ćwieka rozpocznie się we wtorek 24 września o godz. 10:00. Równocześnie w dniu uruchomienia aplikacji odbędzie się o godz. 10:00 spotkanie z Jakubem Ćwiekiem. Do gry dołączyć można w każdym momencie. Gra zakończy się 15 listopada o godz. 18:00.


Przebieg wydarzenia można śledzić tu: Fantastyczne Opole i jak je odkryć? – mobilna gra miejska.


Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu. Przedsięwzięcie „Fantastyczne Opole i jak je odkryć? - mobilna gra miejska” zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Radio Opole jest patronem medialnym.

Zobacz także

2019-10-14, godz. 20:10, Patronaty - polecamy Kameralna orkiestra zagra jeden z największych przebojów muzyki klasycznej 'Cztery pory roku' Vivaldiego to dzieło, które kochają wszyscy melomani świata. Jak tego dzieła słucha się na żywo? Będzie okazja przekonania się już w najbliższy piątek (18.10) w Filharmonii Opolskiej. To niejedyne dzieło, które zabrzmi ... » więcej 2019-10-14, godz. 16:46, Patronaty - polecamy O wypadkach przy pracy i chorobach zawodowych podyskutuję we wtorek na Politechnice Opolskiej 'Wypadki przy pracy i choroby zawodowe. Wymiar kosztowny i zagadnienia prewencji' - to tytuł konferencji, która odbędzie się w najbliższy wtorek (15.10) w Auli Wydziału wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. Spotkani ... » więcej 2019-10-14, godz. 15:21, Patronaty - polecamy Rusza Akademia Ekonomiczno-Prawna PNT w Opolu – poznaj szczegóły! Przed nami cykl wykładów promujących kulturę przedsiębiorczości technologicznej. Inicjatywa jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, w tym zwłaszcza do studentów, doktorantów i absolwentów uczelni wyższych. Wykłady potrwają do końca ... » więcej 2019-10-14, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Kędzierzyńskie zakłady będą miały własne Centrum Badawczo-Rozwojowe (CBR II) W Grupie Azoty ZAK S.A. powstanie Centrum Badawczo-Rozwojowe, wspierające innowacje w segmencie OXO i przetwórstwie tworzyw sztucznych. Kędzierzyńska spółka Grupy Azoty uzyskała zgody korporacyjne niezbędne do realizacji strategicznej inw ... » więcej 2019-10-11, godz. 17:07, Patronaty - polecamy Indigo Child już 24 października wystąpi w Studiu M im. SBB Koncertowe czwartki w Radiu Opole już na dobre się rozkręciły. Jeszcze mamy w pamięci koncert zespołu DOBS, a już w planie kolejny występ. Tym razem na scenie Studia M im. SBB wystąpi zespół Indigo Child. Koncert odbędzie się w czwartek 2 ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »