Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-09-18, 14:36 Autor: Justyna Krzyżanowska

Największa na świecie kolorowanka-układanka zagości w Stegu Arenie– przed nami III edycja Opolskiej Kolorowanki!

II Opolska Kolorowanka [fot. Witold Wośtak]
II Opolska Kolorowanka [fot. Witold Wośtak]
II Opolska Kolorowanka [fot. Witold Wośtak]
II Opolska Kolorowanka [fot. Witold Wośtak]
II Opolska Kolorowanka [fot. Witold Wośtak]
II Opolska Kolorowanka [fot. Witold Wośtak]
Już po raz trzeci w Opolu odbędzie się wspólne kolorowanie największej kolorowanki na świecie. Tegoroczna kolorowanka powierzchnią pretendować będzie do Rekordu Guinness’a.
Uczestnicy po pokolorowaniu będą składali liczące ponad 100 metrów kwadratowych obrazy – powstanie 7 takich obrazów, których łączna powierzchnia wyniesie ponad 700 metrów kwadratowych.

Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. stworzenie nowej możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego dla całych rodzin przez wspólną zabawę podczas kolorowania, udział w licznych konkursach z nagrodami, możliwość zaprezentowania talentów na forum, zabawa w strefie sportu oraz edukacja – podczas wydarzenia będzie można m.in. poznać zasady udzielania pierwszej pomocy oraz bezpiecznego poruszania się po drodze.

Podczas I i II edycji Opolanie wykazali ogromne zainteresowanie i zaangażowanie we wspólne bicie rekordu – pierwsza kolorowanka liczyła 459 metrów kwadratowych, druga ponad 600 metrów kwadratowych.

III Opolska Kolorowanka – Wielkie Kolorowanie odbędzie się 22.09.2019 r. (niedziela) w Stegu Arenie w godz. 11:00-19:00. Na uczestników czekać będzie największa na świecie, bo licząca ponad 700 metrów kwadratowych powierzchni kolorowanka i 30 kg kredek. Wstęp jest wolny.

Dodajmy, że na wspólne kolorowanie zaprasza Fundacja Excalibur, a Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Największa na świecie kolorowanka-układanka zagości w Stegu Arenie– przed nami III edycja Opolskiej Kolorowanki! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-10-17, godz. 18:02, Patronaty - polecamy Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16, Patronaty - polecamy XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek (22.10) i potrwa do czwartku (24.10) na Zamku w Kamieniu Śląskim. W poszczególn ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13, Patronaty - polecamy II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - to wszystko czeka na tych, którzy zgłosili swój udział w Powiatowym Festiwalu P ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15, Patronaty - polecamy Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w ramach Targów Manufaktur „Wytwórnia”. Targi będą czynne o ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08, Patronaty - polecamy VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odbędzie się Opolski Festiwal Gór. Stolica regionu gościć będzie legendy sportu wsp ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »