Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-13, 14:05 Autor: Justyna Krzyżanowska

IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” już w sobotę – przyjść może każdy!

III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
III bal "Dom dla serc" [fot. Ewelina Laxy]
Fundacja Jednorogów zaprasza na IV bal charytatywny "Dom dla Serc" [fot. Katarzyna Doros]
Fundacja Jednorogów zaprasza na IV bal charytatywny "Dom dla Serc" [fot. Katarzyna Doros]
Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola zaprasza na IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc”. Tegoroczne wydarzenie będzie drugą edycją kampanii „Radości małe i Duże”.
Organizatorzy chcą pokazać, że osoby niepełnosprawne mogą, chcą i uczestniczą w życiu społecznym na co dzień. Zamysłem balu jest podziękowanie i uhonorowanie darczyńców, którzy przez ostatni rok wspierali fundację.

W programie m.in.:

  • gala wręczenia nagród „Dom dla Serc” w pięciu kategoriach: indywidualny darczyńca, darczyńca instytucjonalny, przyjazny urzędnik, wolontariusz roku, partner wspierający;
  • jubileuszowa wystawa fotograficzna z okazji 25-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej „Obecni w życiu”;
  • pokaz w wykonaniu szkoły tańca Sparta Opole;
  • Bal Charytatywny „Dom dla Serc”;
  • aukcja charytatywna;
  • loteria fantowa.

IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” odbędzie się 17.11.2018 r. (sobota) w sali eventowej domEXPO w Opolu, ul. Kępska 8. Początek o godz. 19:00. Wstęp na wydarzenie jest płatny – koszt cegiełki to 180 zł.


Dochód z tegorocznej imprezy zostanie przeznaczony na kupno nowego busa, który będzie dowozić podopiecznych na terapię.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia oraz pod nr telefonu: 77 47 43 280. IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” organizuje Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola we współpracy z TVP3 Opole. Gwiazdą wieczoru będzie zespół JuicyPop (dawniej Volare).

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” już w sobotę – przyjść może każdy! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-12-05, godz. 13:38, Patronaty - polecamy Sławięcickie Spotkanie Adwentowe już w niedzielę To już tradycja. Wydarzenie odbędzie się po raz siedemnasty w auli Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Kędzierzynie-Koźlu. Co roku Sławięcickie Spotkania Adwentowe mają cel charytatywny, w tym roku dochód z imprezy będzie przeznaczony na… » więcej 2019-12-05, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Tomasz Kunecki gościem Dni Osób Niepełnosprawnych w PSP nr 26 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 26 w Opolu organizuje dziś (05.12) Dzień Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie uświetni spotkanie z Tomaszem Kuneckim, którego największą pasją jest motoryzacja. Mimo poruszania się na wózku, startuje w wielu rajdach… » więcej 2019-12-04, godz. 15:33, Patronaty - polecamy „Święty Mikołaj w skansenie” już w sobotę – poznaj szczegóły i przyjdź! Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami do udziału w mikołajkowych warsztatach rodzinnych. W najbliższą sobotę (07.12) poczciwy brodaty starzec ubrany w długi płaszcz, ornat oraz biskupią czapkę, odwiedzi dzieci… » więcej 2019-12-04, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Konkurs wiedzy o Policji z okazji 100. rocznicy powołania Policji Państwowej już w czwartek – poznaj szczegóły! 90 uczniów z 45 szkół ponadpodstawowych województwa opolskiego zmierzy się jutro (05.12) w teście wiedzy o policji. Uczestnicy w czasie 40 minut będą musieli odpowiedzieć na 40 pytań dotyczących pracy policji - zarówno w ujęciu historycznym… » więcej 2019-12-03, godz. 17:05, Patronaty - polecamy Filharmonia zaprasza na symfoniczną ucztę już w piątek Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej pod dyrekcją Marka Wroniszewskiego już w najbliższy piątek (06.12) wystąpi w opolskiej filharmonii w ramach koncertu „Ich dwóch i ona jedna”. Tytuł nawiązuje do programu, na który złożą się kompozycje… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »