Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-20, 15:02 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko

Slamem poetyckim będą walczyć ze stereotypami [fot. https://pixabay.com.pl]
Slamem poetyckim będą walczyć ze stereotypami [fot. https://pixabay.com.pl]
Wieczór slamerski z udziałem profesjonalnych slamerów z Polski, Niemiec i Ukrainy oraz uroczysta prezentacja slamów przygotowanych przez uczestników warsztatów „Mówimy NIE stereotypom” odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09) na Wyspie Bolko, w Klubokawiarni LABA. Początek o godz. 17:00.
Slam to żywa rywalizacja poetycka połączona z performance’m i popisem oratorskim. Niedzielny wieczór slamerski w Opolu to podsumowanie warsztatów, podczas których uczestnicy uczyli się pracować nad swoją elokwencją, retoryką i poznawali tajniki prezentacji. Podczas warsztatów nauce tych umiejętności – zgodnie z tematem „Mówimy NIE stereotypom” - przyświecała idea walki ze stereotypowym myśleniem, uprzedzeniami i wykluczeniem.

Podczas wieczoru najlepsze slamy poetyckie zostaną nagrodzone.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.haus.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej we współpracy z Referatem Współpracy z Zagranicą Województwa Opolskiego. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »