Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-20, 15:02 Autor: Agnieszka Lubczańska

Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko

Slamem poetyckim będą walczyć ze stereotypami [fot. https://pixabay.com.pl]
Slamem poetyckim będą walczyć ze stereotypami [fot. https://pixabay.com.pl]
Wieczór slamerski z udziałem profesjonalnych slamerów z Polski, Niemiec i Ukrainy oraz uroczysta prezentacja slamów przygotowanych przez uczestników warsztatów „Mówimy NIE stereotypom” odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09) na Wyspie Bolko, w Klubokawiarni LABA. Początek o godz. 17:00.
Slam to żywa rywalizacja poetycka połączona z performance’m i popisem oratorskim. Niedzielny wieczór slamerski w Opolu to podsumowanie warsztatów, podczas których uczestnicy uczyli się pracować nad swoją elokwencją, retoryką i poznawali tajniki prezentacji. Podczas warsztatów nauce tych umiejętności – zgodnie z tematem „Mówimy NIE stereotypom” - przyświecała idea walki ze stereotypowym myśleniem, uprzedzeniami i wykluczeniem.

Podczas wieczoru najlepsze slamy poetyckie zostaną nagrodzone.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.haus.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej we współpracy z Referatem Współpracy z Zagranicą Województwa Opolskiego. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko

Zobacz także

2018-12-12, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Stanisław Karpiel-Bułecka gościem Małej Akademii Piosenki Dźwięki 'spod samiuśkich Tater' zabrzmią w najbliższy poniedziałek (17.12) w Muzeum Polskiej Piosenki. Wszystko za sprawą gości specjalnych Małej Akademii Piosenki - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk oraz skrzypka ... » więcej 2018-12-12, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Andrzej Stasiuk i dwa finały w MBP Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Esej. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Andrzeja Stasiuka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek (14.12) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 11:00. ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »