Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-07, 14:33 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krzysztof Krawczyk z jubileuszowym koncertem w Opolu

Krzysztof Krawczyk podczas koncertu „Przebój na Mundial” na 55. KFPP w Opolu (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
Krzysztof Krawczyk podczas koncertu „Przebój na Mundial” na 55. KFPP w Opolu (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
„Jak minął dzień”, „Parostatek” czy „Mój przyjacielu” – to przeboje, których z pewnością podczas tego koncertu nie zabraknie. Krzysztof Krawczyk świętuje w tym roku 55-lecie pracy artystycznej i z tej okazji w niedzielę (26 sierpnia) z jubileuszowym koncertem wystąpi w Opolu.

Koncert Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 26 sierpnia w OpoluKarierę rozpoczynał jako wokalista zespołu Trubadurzy. Od 1973 r. występuje solo. Wylansował wiele znanych przebojów. Wielokrotnie za swoją twórczość był nagradzany. Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.


Z opolską publicznością spotkał się w tym roku w czerwcu podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Podczas 50-lecia podkreślał, że wszystkie chwile spędzone w Opolu były dla niego bardzo miłe, a za najlepsze wspomnienie uważa zdobycie tu pierwszej nagrody w 1978 roku. Artysta zaśpiewał wówczas piosenkę „Pogrążona we śnie”.


Podczas jubileuszowego koncertu w opolskim amfiteatrze artyście będzie towarzyszył 10-osobowy zespół. Usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu twórczości Krawczyka, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu". Nie zabraknie również utworów z najnowszej płyty "Pół wieku człowieku", która została wydana w 2014 roku.

Bilety na koncert są dostępne w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki oraz poprzez portal https://ticketglobalart.com/pl/.

Organizatorem koncertu jest Globalart Agency. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.
Krzysztof Krawczyka z jubileuszowym koncertem w Opolu

Zobacz także

2018-09-17, godz. 15:48, Patronaty - polecamy VI Festiwal Kultury Mniejszości Niemieckiej odbędzie się w sobotę w Hali Stulecia we Wrocławiu Bogactwo oferty kulturalnej mniejszości niemieckiej zaprezentowane zostanie w najbliższą sobotę (22.09) w Hali Stulecia we Wrocławiu w ramach Festiwalu Kultury Mniejszości Niemieckiej w Polsce. Wstęp jest wolny. Festiwal rozpocznie o godz ... » więcej 2018-09-17, godz. 14:14, Patronaty - polecamy Już wkrótce IV Festiwal Dzielnic Piknik w Parku Miejskim na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu będzie głównym punktem Festiwalu Dzielnic. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09). Jego ideą jest pokazanie różnorodności, dokonań, sukcesów poszczególnych dzie ... » więcej 2018-09-17, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Wielkie Kolorowanie w Opolu już w niedzielę - każdy może dołączyć! Ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni czeka na pokolorowanie. W najbliższą niedzielę (23.09) w Stegu Arenie (dawny „Okrąglak”) w Opolu odbędzie się wydarzenie pod nazwą 'Opolska Kolorowanka - Opolan Wielkie Kolorowanie'. Dołączyć może ... » więcej 2018-09-14, godz. 15:22, Patronaty - polecamy Order Uśmiechu ma już 50 lat – Głuchołazy to uczczą Order Uśmiechu ma już 50 lat. Nie bez powodu najważniejsze uroczystości związane z jubileuszem odbędą się w Głuchołazach, bo to właśnie z tego miasta pochodzi autorka rysunku wielkiego, uśmiechniętego słoneczka, które stało się symbolem m ... » więcej 2018-09-14, godz. 12:49, Patronaty - polecamy I Opolska Olimpiada Senioralna już we wtorek W najbliższy wtorek (18.09) w Stegu Arena w Opolu (dawny 'Okrąglak') odbędzie się Opolska Olimpiada Senioralna. Udział w zawodach weźmie 28 drużyn, które zmierzą się w 10 dyscyplinach. Początek o godz. 10:00. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »