Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-07, 14:33 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krzysztof Krawczyk z jubileuszowym koncertem w Opolu

Krzysztof Krawczyk podczas koncertu „Przebój na Mundial” na 55. KFPP w Opolu (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
Krzysztof Krawczyk podczas koncertu „Przebój na Mundial” na 55. KFPP w Opolu (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
„Jak minął dzień”, „Parostatek” czy „Mój przyjacielu” – to przeboje, których z pewnością podczas tego koncertu nie zabraknie. Krzysztof Krawczyk świętuje w tym roku 55-lecie pracy artystycznej i z tej okazji w niedzielę (26 sierpnia) z jubileuszowym koncertem wystąpi w Opolu.

Koncert Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 26 sierpnia w OpoluKarierę rozpoczynał jako wokalista zespołu Trubadurzy. Od 1973 r. występuje solo. Wylansował wiele znanych przebojów. Wielokrotnie za swoją twórczość był nagradzany. Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.


Z opolską publicznością spotkał się w tym roku w czerwcu podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Podczas 50-lecia podkreślał, że wszystkie chwile spędzone w Opolu były dla niego bardzo miłe, a za najlepsze wspomnienie uważa zdobycie tu pierwszej nagrody w 1978 roku. Artysta zaśpiewał wówczas piosenkę „Pogrążona we śnie”.


Podczas jubileuszowego koncertu w opolskim amfiteatrze artyście będzie towarzyszył 10-osobowy zespół. Usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu twórczości Krawczyka, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu". Nie zabraknie również utworów z najnowszej płyty "Pół wieku człowieku", która została wydana w 2014 roku.

Bilety na koncert są dostępne w kasie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki oraz poprzez portal https://ticketglobalart.com/pl/.

Organizatorem koncertu jest Globalart Agency. Radio Opole patronuje medialnie wydarzeniu.
Krzysztof Krawczyka z jubileuszowym koncertem w Opolu

Zobacz także

2018-11-14, godz. 12:35, Patronaty - polecamy Rusza akcja „Dołącz do nas” promująca służbę w policji Co trzeba zrobić, aby służyć w policji? Tego będzie można się dowiedzieć podczas spotkań organizowanych w ramach akcji „Dołącz do nas”. Akcja potrwa do końca roku. Służba w policji promowana będzie m.in. na opolskich uczelniach - najbliżs ... » więcej 2018-11-13, godz. 14:05, Patronaty - polecamy IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc” już w sobotę – przyjść może każdy! Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola zaprasza na IV Bal Charytatywny „Dom dla Serc”. Tegoroczne wydarzenie będzie drugą edycją kampanii „Radości małe i Duże”. » więcej 2018-11-13, godz. 13:47, Patronaty - polecamy Multimedialne widowisko o hymnie narodowym Najznamienitsze utwory klasyczne z nowoczesnymi multimediami, a do tego charyzmatyczny komentarz maestro Marcina Sompolińskiego - to wydarzenie, na które w najbliższy piątek (16.11) zaprasza Filharmonia Opolska. Koncert poświęcony jest hi ... » więcej 2018-11-13, godz. 13:13, Patronaty - polecamy Cztery kultury spotkają się na jednej scenie – zbliża się Trzecia Gala Koncertu Kultur! Już po raz trzeci przedstawiciele czterech kultur - niemieckiej, śląskiej, romskiej i kresowej - spotkają się na jednej scenie, by wspólnymi siłami zagrać wyjątkowy koncert. » więcej 2018-11-13, godz. 12:20, Patronaty - polecamy Nordic Walking jako alternatywna forma zajęć wychowania fizycznego – konferencja dla nauczycieli w Nysie już w piątek! Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nysie wraz ze Starostwem Powiatowym w Nysie i Polską Federacją Nordic Walking zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego do udziału w konferencji szkoleniowo-metodycznej - Nordic Walking j ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »