Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-07-24, 14:41 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Cud dla Dawidka” – Rodzinny Piknik Charytatywny w Opolu już w niedzielę!

2,5 letni Dawid walczy o życie. Pomóc może kosztowna operacja [fot. Ewelina Laxy]
2,5 letni Dawid walczy o życie. Pomóc może kosztowna operacja [fot. Ewelina Laxy]
Miasto Kwitnących Kobiet zaprasza na piknik rodzinny w szczytnym celu. „Cud dla Dawidka” to impreza, podczas której całe rodziny będą się dobrze bawić, a do tego będzie można pomóc małemu Dawidkowi. 2,5-letni chłopiec urodził się z bardzo ciężką i niebezpieczną wadą serca oraz płuc. Pomóc może mu jedynie bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, potrzeba ponad 5 mln złotych.
Podczas pikniku zaplanowano liczne atrakcje i zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i dla ich rodziców. W programie m.in. pokaz baniek mydlanych, pokaz tańca, pokaz żonglowania talerzami, zumba kids, konkursy rodzinne z nagrodami, pokaz Aikido i Kyudo, tanczene zabawy dla dzieci, występy artystyczne – Lukas Gogol oraz zespół Funkologia, pokazy ogniowe i wiele innych atrakcji. Szczegółowy program na plakacie poniżej.

W ramach akcji „Cud dla Dawidka” odbędą się również licytacje i loteria fantowa, a także kiermasze wypieków, zabawek, książek oraz sprzedaż kwiatów i przedmiotów użytkowych, z których całkowity dochód trafi na konto Dawidka.

Rodzinny Piknik Charytatywny „Cud dla Dawidka” odbędzie się 29.07.2018 r. (niedziela) na Błoniach Politechniki Opolskiej. Początek o godz. 13:00, koniec imprezy zaplanowano na godz. 21:00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stornie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
„Cud dla Dawidka” – Rodzinny Piknik Charytatywny w Opolu już w niedzielę! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-09-11, godz. 12:06, Patronaty - polecamy Głuchołazy w sobotę opanują biegacze - wciąż można dołączyć Integracja mieszkańców polsko-czeskiego pogranicza, w tym służb mundurowych, na sportowej arenie to cel Biegu Przyjaźni i Biegu Służb Mundurowych. Wydarzenie już w najbliższą sobotę (15.09) w Głuchołazach. W biegu udział mogą wziąć mundur ... » więcej 2018-09-10, godz. 15:38, Patronaty - polecamy "Twórcza Niepodległość – świętujemy razem!” - Dom Kultury w Ozimku zaprasza Zachęcenie do wspólnego, aktywnego i kreatywnego świętowania 100-lecia odzyskania suwerenności przez Polskę, a także podniesienie wiedzy na temat skomplikowanych losów Śląska Opolskiego, to główne cele przedsięwzięcia pod nazwą „Twórcza N ... » więcej 2018-09-10, godz. 14:48, Patronaty - polecamy Zagłosuj na najlepszą przestrzeń publiczną - głosowanie trwa jeszcze do środy Jeszcze tylko do środy (12.09) można głosować internetowo na jedno z przedsięwzięć zakwalifikowanych do konkursu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego 2018”. Laureatów poznamy 26 września podczas gali finałowej w siedzibi ... » więcej 2018-09-10, godz. 13:17, Patronaty - polecamy Wrześniowe Country już w czwartek Wrześniowe Country to impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Odbędzie się w najbliższy czwartek (13.09) przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Nysie. Będzie można pośpiewać, potańczyć, poskakać na trampolinie czy wziąć udział w grach i ... » więcej 2018-09-10, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Twórca nordic walking odwiedzi w niedzielę Opole, a w sobotę będzie gościem specjalnym III Opolskiego Marszu Nordic Walking Gratka dla pasjonatów maszerowania z kijkami szykuje się w najbliższą sobotę (15.09) w Suchym Borze. Gościem specjalnym III Opolskiego Marszu Nordic Walking będzie twórca i popularyzator tej dyscypliny - Marco Kantaneva, który przyjedzie ... » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »