Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-07-24, 14:41 Autor: Justyna Krzyżanowska

„Cud dla Dawidka” – Rodzinny Piknik Charytatywny w Opolu już w niedzielę!

2,5 letni Dawid walczy o życie. Pomóc może kosztowna operacja [fot. Ewelina Laxy]
2,5 letni Dawid walczy o życie. Pomóc może kosztowna operacja [fot. Ewelina Laxy]
Miasto Kwitnących Kobiet zaprasza na piknik rodzinny w szczytnym celu. „Cud dla Dawidka” to impreza, podczas której całe rodziny będą się dobrze bawić, a do tego będzie można pomóc małemu Dawidkowi. 2,5-letni chłopiec urodził się z bardzo ciężką i niebezpieczną wadą serca oraz płuc. Pomóc może mu jedynie bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, potrzeba ponad 5 mln złotych.
Podczas pikniku zaplanowano liczne atrakcje i zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i dla ich rodziców. W programie m.in. pokaz baniek mydlanych, pokaz tańca, pokaz żonglowania talerzami, zumba kids, konkursy rodzinne z nagrodami, pokaz Aikido i Kyudo, tanczene zabawy dla dzieci, występy artystyczne – Lukas Gogol oraz zespół Funkologia, pokazy ogniowe i wiele innych atrakcji. Szczegółowy program na plakacie poniżej.

W ramach akcji „Cud dla Dawidka” odbędą się również licytacje i loteria fantowa, a także kiermasze wypieków, zabawek, książek oraz sprzedaż kwiatów i przedmiotów użytkowych, z których całkowity dochód trafi na konto Dawidka.

Rodzinny Piknik Charytatywny „Cud dla Dawidka” odbędzie się 29.07.2018 r. (niedziela) na Błoniach Politechniki Opolskiej. Początek o godz. 13:00, koniec imprezy zaplanowano na godz. 21:00.

Szczegółowe informacje dostępne są na stornie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
„Cud dla Dawidka” – Rodzinny Piknik Charytatywny w Opolu już w niedzielę! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-11-05, godz. 12:57, Patronaty - polecamy Dom Kultury w Ozimku zaprasza na świętowanie 100. rocznicy odzyskania niepodległości Taka okazja zdarza się raz na sto lat! Dom Kultury w Ozimku zaprasza na wspólne świętowanie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W sali widowiskowej zaprezentowane zostanie przedstawienie historyczne „Twórcza Niepodległoś ... » więcej 2018-11-02, godz. 17:43, Patronaty - polecamy Opole uczci 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Przed nami w stolicy regionu cykl uroczystości z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę (11.11), ale jeszcze przed nim dwa wydarzenia: w środę (07.11) gala wręczeni ... » więcej 2018-11-02, godz. 15:40, Patronaty - polecamy Koncert "Opole śpiewa o niepodległości" Koncert najpiękniejszych polskich pieśni patriotycznych w wykonaniu chórów i zespołów wokalnych z dwunastu opolskich szkół odbędzie się w najbliższą środę (07.11) w auli Publicznej Szkoły Podstawowej im. Karola Musioła w Opolu przy ul. Mj ... » więcej 2018-10-30, godz. 16:20, Patronaty - polecamy Premiera DVD z koncertu SBB "Welcome" już 15 listopada [FILM] W 1978 roku w Radiu Opole powstała jedna z najważniejszych płyt polskiej muzyki rockowej - płyta „Welcome” zespołu SBB. Z okazji 40. rocznicy jej powstania 13 marca w Filharmonii Opolskiej odbył się wyjątkowy koncert. Premiera DVD z konce ... » więcej 2018-10-30, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Największe przeboje króla walca Johanna Straussa zabrzmią w Głuchołazach Największe przeboje Johanna Straussa będzie można posłuchać w niedzielę (11.11) w Centrum Kultury w Głuchołazach. Koncert rozpocznie się o godz. 17:00. Arie i duety z operetek wiedeńskich zaprezentują soliści polskich scen muzycznych oraz ... » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »