Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-25, 18:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w rajdzie i pomóż spełnić marzenia dzieci

6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Dochód z tego rajdu ma wesprzeć Fundację „Mam Marzenie”, której misją jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Mowa o Wielkim Charytatywnym Rajdzie Rowerowym, który w najbliższą sobotę (30.06) już po raz 6 organizuje Centrum Handlowe Turawa Park. Fundację „Mam Marzenie” będzie można wesprzeć wolnymi datkom w zamian za specjalnie przygotowane na tę okazję pamiątkowe koszulki oraz pakiety startowe. Dodatkowo od godz. 11:00 do 19:00, na parkingu przed CH Turawa Park odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy z atrakcjami nie tylko dla rowerzystów. Wstęp wolny.
Rajd

Rajd wystartuje o godz. 13:00. Przed uczestnikami będą dwie trasy. 25-kilometrowa dla dorosłych oraz 14-kilometrowa dla rodzin z dziećmi. Dłuższą trasa będzie przebiegać przez miejscowości: Lędziny, Zbicko, Kolonia Gosławicka, Grodzice, Suchy Bór.

Chętni udziału w rajdzie mogą się zapisywać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tu: http://tiny.pl/g83v3

Będzie można zapisać się na udział w rajdzie także w dniu wydarzenia u hostess C.H. Turawa Park. Rozpoczęcie wyścigu poprzedzi specjalna rozgrzewka, którą poprowadzą trenerzy z Calypso Fitness Club.

Piknik

6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w OpoluOprócz rajdu będzie można także wziąć udział w Pikniku Rodzinnym na parkingu przed C.H. Turawa Park, a propozycji na ciekawe spędzenie wolnego czasu szykuje się mnóstwo. M.in. w darmowym serwisie rowerowym będzie można sprawdzić stan swojego roweru: wyregulować hamulce i przerzutki, posmarować napęd, dopompować opony i sprawdzić centrowanie kół, wymienić klocki hamulcowe czy łańcuch.

Szykują się także pokazy akrobacji rowerowych, a drużyna Krzysztofa Golonki - Mistrza Świata Trików Piłkarskich - zaprezentuje sztuczki piłkarskie. W strefie zabaw dla dzieci na najmłodszych czekać będzie dmuchany tor przeszkód, basen z kulkami, dmuchana zjeżdżalnia, bezpłatna nauka tenisa i miasteczko rowerowe z torem przeszkód. Pod opieką instruktora będzie można także skorzystać z trampolin, ergometru, wykonać pomiar masy ciała i wziąć udział w rodzinnym biegu z przeszkodami. Z kolei Fundacja "A kuku" przeprowadzi edukacyjne pokazy ptaków myśliwskich.

Nie zabraknie też muzyki - sety na żywo zapewni zespół UpTown Live Band, który wykona covery przebojów starszych oraz współczesnych. Przez cały dzień przeprowadzone zostaną także liczne konkursy z nagrodami.

Radio Opole 6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy i towarzyszący mu piknik objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-07-11, godz. 11:45, Patronaty - polecamy Myślisz o nauce za granicą? Zapisz się na warsztaty! Wakacyjne warsztaty w Opolu dotyczące nauki za granicą ruszają 16 lipca w Opolu. To propozycja adresowana do absolwentów gimnazjum oraz uczniów, którzy ukończyli 2 i 3 klasę liceum. Warsztaty są bezpłatne. Wciąż można się na nie zapisywać ... » więcej 2018-07-10, godz. 15:57, Patronaty - polecamy Włącz radio i przenieś się w wyjątkowe miejsce! Czas Owczarni nadchodzi. Też tam będziemy! Muzyczna Owczarnia - co to takiego? To tu swego czasu 50 urodziny obchodził światowej sławy skrzypek Nigel Kennedy, 25-lecie twórczości świętował Marek Raduli. a Wojtek Pilichowski powiedział kiedyś: „Nie zagrać w Muzycznej Owczarni to ob ... » więcej 2018-07-10, godz. 14:43, Patronaty - polecamy IX edycja Piłkarskiego Turnieju Dzikich Drużyn w Toszku już w najbliższy weekend! Klub Sportowy „Zamkowiec” w Toszku już po raz kolejny zaprasza na sportową rywalizację, ale przede wszystkim na dobrą zabawę. W programie nie tylko rozgrywki sportowe, ale także m.in. zabawa taneczna i loteria fantowa. » więcej 2018-07-09, godz. 15:10, Patronaty - polecamy XVIII Piknik na Florydzie już w tym tygodniu! Już po raz osiemnasty dzieci z terenów miejsko-wiejskich województwa opolskiego spotkają się na imprezie rekreacyjno-patriotyczno-edukacyjnej „Piknik na Florydzie”. Wydarzenie przygotowane jest dla grup zorganizowanych po wcześniejszych z ... » więcej 2018-07-09, godz. 08:32, Patronaty - polecamy Przed nami IX Festiwal Ognia i Wody Wyczekiwany przez mieszańców Opolszczyzny i nie tylko festiwal zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę (14.07) będziemy świadkami wydarzenia, gdzie dwa żywioły: ogień i woda zderzą się w spektakularnym widowisku nad Jeziorem ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »