Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-25, 18:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w rajdzie i pomóż spełnić marzenia dzieci

6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Dochód z tego rajdu ma wesprzeć Fundację „Mam Marzenie”, której misją jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Mowa o Wielkim Charytatywnym Rajdzie Rowerowym, który w najbliższą sobotę (30.06) już po raz 6 organizuje Centrum Handlowe Turawa Park. Fundację „Mam Marzenie” będzie można wesprzeć wolnymi datkom w zamian za specjalnie przygotowane na tę okazję pamiątkowe koszulki oraz pakiety startowe. Dodatkowo od godz. 11:00 do 19:00, na parkingu przed CH Turawa Park odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy z atrakcjami nie tylko dla rowerzystów. Wstęp wolny.
Rajd

Rajd wystartuje o godz. 13:00. Przed uczestnikami będą dwie trasy. 25-kilometrowa dla dorosłych oraz 14-kilometrowa dla rodzin z dziećmi. Dłuższą trasa będzie przebiegać przez miejscowości: Lędziny, Zbicko, Kolonia Gosławicka, Grodzice, Suchy Bór.

Chętni udziału w rajdzie mogą się zapisywać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tu: http://tiny.pl/g83v3

Będzie można zapisać się na udział w rajdzie także w dniu wydarzenia u hostess C.H. Turawa Park. Rozpoczęcie wyścigu poprzedzi specjalna rozgrzewka, którą poprowadzą trenerzy z Calypso Fitness Club.

Piknik

6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w OpoluOprócz rajdu będzie można także wziąć udział w Pikniku Rodzinnym na parkingu przed C.H. Turawa Park, a propozycji na ciekawe spędzenie wolnego czasu szykuje się mnóstwo. M.in. w darmowym serwisie rowerowym będzie można sprawdzić stan swojego roweru: wyregulować hamulce i przerzutki, posmarować napęd, dopompować opony i sprawdzić centrowanie kół, wymienić klocki hamulcowe czy łańcuch.

Szykują się także pokazy akrobacji rowerowych, a drużyna Krzysztofa Golonki - Mistrza Świata Trików Piłkarskich - zaprezentuje sztuczki piłkarskie. W strefie zabaw dla dzieci na najmłodszych czekać będzie dmuchany tor przeszkód, basen z kulkami, dmuchana zjeżdżalnia, bezpłatna nauka tenisa i miasteczko rowerowe z torem przeszkód. Pod opieką instruktora będzie można także skorzystać z trampolin, ergometru, wykonać pomiar masy ciała i wziąć udział w rodzinnym biegu z przeszkodami. Z kolei Fundacja "A kuku" przeprowadzi edukacyjne pokazy ptaków myśliwskich.

Nie zabraknie też muzyki - sety na żywo zapewni zespół UpTown Live Band, który wykona covery przebojów starszych oraz współczesnych. Przez cały dzień przeprowadzone zostaną także liczne konkursy z nagrodami.

Radio Opole 6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy i towarzyszący mu piknik objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej 2018-12-11, godz. 17:40, Patronaty - polecamy Uczta z muzyką Duke`a Ellingtona z Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy – transmisja 13 grudnia od godz. 19:00 Uczta z kompozycją amerykańskiego pianisty, kompozytora i aranżera jazzowego Duke`a Ellingtona w wykonaniu 17-osobowego big bandu z udziałem amerykańskiej wokalistki Karen Edwards oraz chóru - to wydarzenie, które odbędzie się w najbliższ ... » więcej 2018-12-11, godz. 10:17, Patronaty - polecamy Zbliża się Finał Ogólnopolski Mini Olympic Games – znamy szczegóły! Najlepsi zawodnicy w kategorii młodzików w tenisie stołowym ze wszystkich województw przyjadą do Gorzowa Śląskiego, by zmierzyć się w Finale Ogólnopolskim Mini Olympic Games. » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »