Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-25, 18:00 Autor: Agnieszka Lubczańska

Weź udział w rajdzie i pomóż spełnić marzenia dzieci

6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w Opolu [fot. https://pixabay.com/pl]
Dochód z tego rajdu ma wesprzeć Fundację „Mam Marzenie”, której misją jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Mowa o Wielkim Charytatywnym Rajdzie Rowerowym, który w najbliższą sobotę (30.06) już po raz 6 organizuje Centrum Handlowe Turawa Park. Fundację „Mam Marzenie” będzie można wesprzeć wolnymi datkom w zamian za specjalnie przygotowane na tę okazję pamiątkowe koszulki oraz pakiety startowe. Dodatkowo od godz. 11:00 do 19:00, na parkingu przed CH Turawa Park odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy z atrakcjami nie tylko dla rowerzystów. Wstęp wolny.
Rajd

Rajd wystartuje o godz. 13:00. Przed uczestnikami będą dwie trasy. 25-kilometrowa dla dorosłych oraz 14-kilometrowa dla rodzin z dziećmi. Dłuższą trasa będzie przebiegać przez miejscowości: Lędziny, Zbicko, Kolonia Gosławicka, Grodzice, Suchy Bór.

Chętni udziału w rajdzie mogą się zapisywać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tu: http://tiny.pl/g83v3

Będzie można zapisać się na udział w rajdzie także w dniu wydarzenia u hostess C.H. Turawa Park. Rozpoczęcie wyścigu poprzedzi specjalna rozgrzewka, którą poprowadzą trenerzy z Calypso Fitness Club.

Piknik

6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy odbędzie się w sobotę (30.06) w OpoluOprócz rajdu będzie można także wziąć udział w Pikniku Rodzinnym na parkingu przed C.H. Turawa Park, a propozycji na ciekawe spędzenie wolnego czasu szykuje się mnóstwo. M.in. w darmowym serwisie rowerowym będzie można sprawdzić stan swojego roweru: wyregulować hamulce i przerzutki, posmarować napęd, dopompować opony i sprawdzić centrowanie kół, wymienić klocki hamulcowe czy łańcuch.

Szykują się także pokazy akrobacji rowerowych, a drużyna Krzysztofa Golonki - Mistrza Świata Trików Piłkarskich - zaprezentuje sztuczki piłkarskie. W strefie zabaw dla dzieci na najmłodszych czekać będzie dmuchany tor przeszkód, basen z kulkami, dmuchana zjeżdżalnia, bezpłatna nauka tenisa i miasteczko rowerowe z torem przeszkód. Pod opieką instruktora będzie można także skorzystać z trampolin, ergometru, wykonać pomiar masy ciała i wziąć udział w rodzinnym biegu z przeszkodami. Z kolei Fundacja "A kuku" przeprowadzi edukacyjne pokazy ptaków myśliwskich.

Nie zabraknie też muzyki - sety na żywo zapewni zespół UpTown Live Band, który wykona covery przebojów starszych oraz współczesnych. Przez cały dzień przeprowadzone zostaną także liczne konkursy z nagrodami.

Radio Opole 6 Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy i towarzyszący mu piknik objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-10-09, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Szkodliwości picia alkoholu w czasie ciąży poświęcona będzie konferencja "Świat bez FASD" Nie ma bezpiecznej dawki alkoholu pitego w czasie ciąży. Każda jego ilość niesie ryzyko wystąpienia zaburzeń w rozwoju dziecka. Skutkiem może być nieuleczalna choroba zwana alkoholowym zespołem płodowym (po angielsku: FAS - skrót od angie ... » więcej 2018-10-09, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Piosenka religijna zabrzmi w Ochodzach już w sobotę – poznaj program! Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na XX Jubileuszowy Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej „Dobrze jest śpiewać naszemu Panu”. Soliści wykonają po jednej piosence, natomiast zespoły po dwie. » więcej 2018-10-09, godz. 14:25, Patronaty - polecamy Światowa gwiazda skrzypiec zagra w piątek w filharmonii Pierwszy w nowym sezonie koncert w Filharmonii Opolskiej już w najbliższy piątek (12.10). W ramach cyklu Strefa Gwiazd wystąpi szwajcarsko-japońskiego pochodzenia skrzypaczka, młoda wschodząca gwiazda muzyki klasycznej Sumina Studer. Konc ... » więcej 2018-10-09, godz. 14:10, Patronaty - polecamy I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom już od najmłodszych l ... » więcej 2018-10-09, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Zobacz klip "Od urodzenia w sercach #Niepodległa"! 'Od urodzenia w sercach #Niepodległa' - to tytuł najnowszego klipu Dominika „Donia” Grabowskiego, który premierę miał pod koniec września. To pierwszy utwór tego typu w Polsce. Piosenka została skomponowana z okazji 100-lecia odzyskania n ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »