Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-26, 13:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie

Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie [fot. https://pixabay.com/pl]
Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie [fot. https://pixabay.com/pl]
Jeszcze tylko do 5 lipca można wziąć udział w konkursie fotograficznym o tematyce ukazującej piękno dzielnicy Stare Miasto-Opole. Jedna z najładniejszych dzielnic Opola kryje w sobie mnóstwo wartych uwiecznienia miejsc. Pole do popisu jest. Udział w konkursie jest bezpłatny. Laureatów poznamy pod koniec sierpnia. A pokonkursową wystawę będzie można obejrzeć jesienią.
Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursiePrace powinny w sposób oryginalny ukazywać piękno oraz oddawać klimat Starego Miasta. W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Konkurs rozstrzygany będzie w dwóch grupach wiekowych: do lat 18 i powyżej 18 roku życia.

Udział polega na wysłaniu swojej pracy uzupełnionej komentarzem. Każda osoba biorąca udział w konkursie może nadesłać pojedyncze fotografie lub cykl, nieprzekraczający 5 zdjęć. Zdjęcia mogą być wykonywane dowolnymi technikami i dowolnym sprzętem fotograficznym.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem konkursu jest Opolskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Rada Dzielnicy Stare Miasto w Opolu. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.
Zobacz także

2018-10-09, godz. 14:10, Patronaty - polecamy I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom już od najmłodszych l ... » więcej 2018-10-09, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Zobacz klip "Od urodzenia w sercach #Niepodległa"! 'Od urodzenia w sercach #Niepodległa' - to tytuł najnowszego klipu Dominika „Donia” Grabowskiego, który premierę miał pod koniec września. To pierwszy utwór tego typu w Polsce. Piosenka została skomponowana z okazji 100-lecia odzyskania n ... » więcej 2018-10-09, godz. 13:34, Patronaty - polecamy Szukasz pomysłu na biznes? Zainspiruj się! Startup Mixer już w czwartek w Opolu W czwartek (11.10) w Opolu odbędzie się 34. Startup Mixer. To inicjatywa mająca na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska ludzi rozwijających biznesy i poszukujących pomysłów na zaistnienie na rynku. Spotkanie rozp ... » więcej 2018-10-09, godz. 12:50, Patronaty - polecamy X Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich już w czwartek – sprawdź, co w programie! Opolski Związek Rolników i Organizacji Społecznych wraz z Marszałkiem Województwa Opolskiego zapraszają na obchody X Międzynarodowego Dnia Kobiet Wiejskich. Głównym celem wydarzenia jest promocja aktywności społecznej i gospodarczej kobie ... » więcej 2018-10-08, godz. 18:16, Patronaty - polecamy X Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki 'Zielony Feniks' już po raz dziesiąty zaprasza na Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki. Wydarzenie od wtorku (09.10) do czwartku (11.10) odbędzie się w Opolu, a w piątek (12.10) zawita do Polkowic. T ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »