Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-26, 13:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie

Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie [fot. https://pixabay.com/pl]
Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie [fot. https://pixabay.com/pl]
Jeszcze tylko do 5 lipca można wziąć udział w konkursie fotograficznym o tematyce ukazującej piękno dzielnicy Stare Miasto-Opole. Jedna z najładniejszych dzielnic Opola kryje w sobie mnóstwo wartych uwiecznienia miejsc. Pole do popisu jest. Udział w konkursie jest bezpłatny. Laureatów poznamy pod koniec sierpnia. A pokonkursową wystawę będzie można obejrzeć jesienią.
Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursiePrace powinny w sposób oryginalny ukazywać piękno oraz oddawać klimat Starego Miasta. W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Konkurs rozstrzygany będzie w dwóch grupach wiekowych: do lat 18 i powyżej 18 roku życia.

Udział polega na wysłaniu swojej pracy uzupełnionej komentarzem. Każda osoba biorąca udział w konkursie może nadesłać pojedyncze fotografie lub cykl, nieprzekraczający 5 zdjęć. Zdjęcia mogą być wykonywane dowolnymi technikami i dowolnym sprzętem fotograficznym.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem konkursu jest Opolskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Rada Dzielnicy Stare Miasto w Opolu. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.
Zobacz także

2018-07-09, godz. 15:10, Patronaty - polecamy XVIII Piknik na Florydzie już w tym tygodniu! Już po raz osiemnasty dzieci z terenów miejsko-wiejskich województwa opolskiego spotkają się na imprezie rekreacyjno-patriotyczno-edukacyjnej „Piknik na Florydzie”. Wydarzenie przygotowane jest dla grup zorganizowanych po wcześniejszych z ... » więcej 2018-07-09, godz. 08:32, Patronaty - polecamy Przed nami IX Festiwal Ognia i Wody Wyczekiwany przez mieszańców Opolszczyzny i nie tylko festiwal zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższą sobotę (14.07) będziemy świadkami wydarzenia, gdzie dwa żywioły: ogień i woda zderzą się w spektakularnym widowisku nad Jeziorem ... » więcej 2018-07-06, godz. 10:51, Patronaty - polecamy Pamięci ofiar ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP Opolski Urząd Wojewódzki zaprasza wszystkich mieszkańców województwa opolskiego na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego 11 lipca 1943 r. przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP. Uroczystości ... » więcej 2018-07-05, godz. 17:23, Patronaty - polecamy "Złota Kosa" w Piątkowicach, czyli będą żąć, kosić i młócić W sobotę 14 lipca już po raz 18. w Piątkowicach będzie okazja przeniesienia się w świat żniwiarek i żniwiarzy w tradycyjnych strojach z kosami, sierpami i cepami. Turniej Żniwowania Metodami Tradycyjnymi to wydarzenie, które kultywuje oby ... » więcej 2018-07-05, godz. 17:01, Patronaty - polecamy "Dyplomy" w GSW Do 29 lipca w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać wystawę prac 30 tegorocznych absolwentów Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. To okazja do poznania najnowszych dzieł młodych adeptów sztuki, którzy obronili swoje ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »