Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-26, 13:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie

Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie [fot. https://pixabay.com/pl]
Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursie [fot. https://pixabay.com/pl]
Jeszcze tylko do 5 lipca można wziąć udział w konkursie fotograficznym o tematyce ukazującej piękno dzielnicy Stare Miasto-Opole. Jedna z najładniejszych dzielnic Opola kryje w sobie mnóstwo wartych uwiecznienia miejsc. Pole do popisu jest. Udział w konkursie jest bezpłatny. Laureatów poznamy pod koniec sierpnia. A pokonkursową wystawę będzie można obejrzeć jesienią.
Stare Miasto-Opole czeka na zdjęcia - jeszcze do 5 lipca można wziąć udział w konkursiePrace powinny w sposób oryginalny ukazywać piękno oraz oddawać klimat Starego Miasta. W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Konkurs rozstrzygany będzie w dwóch grupach wiekowych: do lat 18 i powyżej 18 roku życia.

Udział polega na wysłaniu swojej pracy uzupełnionej komentarzem. Każda osoba biorąca udział w konkursie może nadesłać pojedyncze fotografie lub cykl, nieprzekraczający 5 zdjęć. Zdjęcia mogą być wykonywane dowolnymi technikami i dowolnym sprzętem fotograficznym.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.


Organizatorem konkursu jest Opolskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Rada Dzielnicy Stare Miasto w Opolu. Radio Opole patronuje medialnie przedsięwzięciu.
Zobacz także

2018-11-23, godz. 22:05, Patronaty - polecamy "Maski Zostawimy na Scenie" już po raz szósty. Na finał koncert Basi Beuth! Nad efektem finalnym tego przedsięwzięcia pracowali młodzi ludzie ze szkół podstawowych, ponadpodstawowych i placówek wsparcia dziennego z Opola. Stworzyli własne scenariusze teatralne, a teraz będą mieli okazję zaprezentować je przed wsz ... » więcej 2018-11-23, godz. 21:21, Patronaty - polecamy "Betania" zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Nagrody czekają! Do 7 grudnia trwa konkurs na hasło reklamowe promujące przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Opolskiego. Konkurs jest organizowany w ramach trwającej w Opolu kampanii 'Hospicjum to też życie”, której ideą jest zwrócenie ... » więcej 2018-11-22, godz. 15:44, Patronaty - polecamy Regionalny Konkurs Literacki "Ze Śląskiem na ty" w tym roku jubileuszowy Gromadzenie różnorakich zapisów, wspomnień i opowieści dotyczących szerokorozumianej tematyki śląskiej, a także promowanie i dokumentacja żywotności śląskich gwar i dialektów - to idee odbywającego się już po raz 25. Regionalnego Konkursu ... » więcej 2018-11-22, godz. 14:17, Patronaty - polecamy Psy rasowe ponownie opanują Zakrzów – Krajowa Wystawa już w najbliższą niedzielę! Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Raciborzu wraz z Gminą Polska Cerekiew zapraszają na Krajową Wystawę Psów Rasowych grup I, II, III, V, IX. Cykliczna impreza ma charakter nie tylko kulturalny, ale także edukujący społeczeństwo w te ... » więcej 2018-11-21, godz. 14:00, Patronaty - polecamy Koncert rodzinny i koncert "Na dwa głosy" już w niedzielę Na 2 koncerty zaprasza w niedzielę (25.11) Filharmonia Opolska. O godz. 11:00 odbędzie się koncert rodzinny, który będzie dotyczyć dzieł Fryderyka Chopina. Natomiast o godz. 18:00 rozpocznie się koncert 'Na dwa głosy' z utworami Miry Kuba ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »