PROGRAM
Konferencja „Pole Południowe - Strefa inwestycji w Kędzierzynie-Koźlu na terenach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej”.
10.00-10.50
Wyjazd na tereny inwestycyjne tzw. Pola Południowego - dla chętnych (przejazd autokarami)
11.00-11.10
Powitanie gości
11.10-12.10
Wystąpienie
Janusz Wiśniewski - Wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej
12.10-12.30
BGK Partnerem w Inwestycjach Polskich Przedsiębiorców
Sławomira Szeremeta
Dyrektor Regionalny, Departament Finansowania Strukturalnego BGK
12.30-12.55
Wsparcie BGK dla przedsiębiorstw Opolszczyzny w zakresie finansowania handlu zagranicznego
Joanna Mularczyk - Departament Finansowania Handlu Zagranicznego BGK
12.55-13.15
Przerwa kawowa
13.15-13.55
Pole Południowe - teren inwestycyjny dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców
Katarzyna Lipska - Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
13.55-14.15
Wystąpienie Rolanda Wrzeciono - Dyrektora OCRG
14.15-14.35
Prezentacja inwestycji na tzw. Polu Południowym
Paweł Gajowski - Prezes Zarządu PTH Technika Sp. z o.o.
14.35 Lunch
Wtorek 14 listopada
DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ BEZ GRANIC
HOTEL SOLIDARIS
17:45-18:00
Uroczyste przywitanie gości
18:00-19:00
„Moja droga do sukcesu”
Spotkanie z niepełnosprawnymi osobami, które spełniły swoje marzenia
19:00-19:15
Przerwa
19:15-20:45
„Jak sprawić, żeby świat dla nas oszalał…czyli jak uwierzyć w siebie i pozwolić innym zrobić to samo” Tatiana Mindewicz-Puacz
Doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener osobisty w inspirującym wykładzie dla kobiet
Środa 15 listopada
DZIEŃ MŁODZIEŻY
DOM KULTURY KOŹLE - KINO TWIERDZA
10:00-10:05
Uroczyste przywitanie uczestników
10:05-11:30
„GDZIE WIDZĘ SIEBIE ZA 10 LAT?…czyli jak zamieniać marzenia w cele”
Wykład dla młodzieży
Tatiana Mindewicz-Puacz
Doradca i trener w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej, trener osobisty
11:30-12:30
Finał konkursu dla szkół średnich pn.: „Najlepszy pomysł biznesowy na skuteczne wprowadzenie na rynek nowego produktu lub usługi”
12:30-14:00
„Świat youtuberów i influencer marketingu - jak zdobyć wymarzony szczyt?”
Kamil Bolek
Dyrektor Marketingu LifeTube Group Sp. z o.o.
Czwartek 16 listopada
DZIEŃ Z WARSZTATAMI ROZWOJOWYMI
CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA
9:30-11:00
Optymalizacja działań finansowych przedsiębiorstwa przy użyciu programu MS Excel
MDszkolenia.pl Kluczbork
11:30-13:00
„Umiejętności miękkie - co to jest i jak je rozwijać?
Jolanta Wiewióra
Dyrektor Zarządzający BGK
13:00-14:30
Zarządzanie emocjami w biznesie
Anna Jaskulska, Joanna Biskup
Fundacja EduNeo Opole
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
Sala nr 1
9:00-10:00
„Więc do czego ja się w końcu nadaję…?”
Indywidualne konsultacje z Anną Jaskulską - doradcą zawodowym
10:00-11:30
„Przedsiębiorczość na co dzień - jak wybrać przyszłą szkołę i zawód?”
Warsztaty dla klas siódmych oraz gimnazjalnych szkół podstawowych z Anną Jaskulską - doradcą zawodowym
11:30-13:00
„Przedsiębiorczość na co dzień - wybór szkoły, studiów i partnera czyli co dobrze jest wiedzieć o ważnych decyzjach? ”
Warsztaty dla szkół średnich z Anną Jaskulską - doradcą zawodowym
Sala nr 2
9:00-10:00
„Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?”
Indywidualne konsultacjez doradcami personalnymi Anetą Furmanek, Przemysławem Kazanowskim Biuro Polityki Personalnej Grupy Azoty ZAK S.A.
10:00 - 11:30
„Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?
Aneta Furmanek, Przemysław Kazanowski
Biuro Polityki Personalnej Grupy Azoty ZAK S.A.
11:30-13:00
„Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej ?
Aneta Furmanek, Przemysław Kazanowski
Biuro Polityki Personalnej Grupy Azoty ZAK S.A.
Sala nr 3
13:30-15:00
„Co robić, aby być dobrze postrzeganym u nowego pracodawcy?”
indywidualne konsultacje z Jolantą Wiewióra Dyrektorem Zarządzającym BGK, Henrykiem Griner, Dyrektorem Oddziału BGK w Opolu
Sala nr 4
10:00-12:30
Konkurs Forum Młodych Innowatorów w I kategorii wiekowej.
WIZYTY STUDYJNE MŁODZIEŻY Z POWIATU KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKIEGO W FIRMACH:
11:00-12:30 Spot- Light Sp. z o.o. Bierawa
11:00-12:30 MOSTOSTAL ZABRZE Realizacje Przemysłowe S.A. Kędzierzyn-Koźle
11:00-12:00 KOMET - URPOL Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle
12:30-14:00 A Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle
11:00-12:30 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Oddział Pawłowiczki
Piątek 17 listopada
FINAŁ KONKURSU FORUM MŁODYCH INNOWATORÓW
CENTRUM OBSŁUGI INWESTORA
10:00-12:30
Konkurs Forum Młodych Innowatorów w II kategorii wiekowej
12:30-13:00
Przerwa na poczęstunek
13:00-14:00
Finał Konkursu Forum Młodych Innowatorów w I i II kategorii wiekowej