Radio Opole » Reklama » Studio M
2018-12-07, 23:30 Autor: Mariusz Majeran

Koncert w Studiu M: jedna wokalistka, czterech muzyków i mieszanka gatunków muzycznych ! [ZDJĘCIA]

Koncert Chilli Crew w Studio M im. SBB [fot. Paula Hołubowicz]
Koncert Chilli Crew w Studio M im. SBB [fot. Paula Hołubowicz]
W legendarnym Studiu M Radia Opole im. SBB wystąpił wrocławski zespół Chilli Crew, który deklaruje, że gra poza gatunkami muzycznymi, co sprawia, że słuchacze mogli usłyszeć dużą mieszankę różnych gatunków.
- Tym występem kończymy naszą trasę promującą nasza płytę "a Ty" - podkreśla wokalistka Martyna Baranowska. - Właściwie trasa dobiegła końca w tym momencie. A płyta, tak naprawdę, jest to nasza pierwsza długogrająca płyta, ale jest to nasza trzecia płyta wydana na krążku, bo wydaliśmy singiel, wydaliśmy później EPkę i to jest nasza trzecia płyta. Trudno jednoznacznie rzeczywiście określić, jaki to jest styl muzyczny. Myślę, że najuczciwiej będzie, jak powiem, że jest to oscylujący pomiędzy muzyką soulową, r'and'b, rockową, nawet trochę hip-hopową i elektroniczna. Więc jest całkiem niezła mieszanka.

Członkowie zespołu współpracowali z różnymi wykonawcami, więc nie był to ich pierwszy pobyt na antenie Radia Opole.

Pierwsza część koncertu była transmitowana na naszej antenie. Kolejny koncert w Studiu M już 21 grudnia, wystąpi Apostolis Anthimos Quartet.

Studio M im. SBB posiada swój profil na Facebooku, gdzie można śledzić informacje dotyczące koncertów.
Martyna Baranowska

Zobacz także

2019-02-14, godz. 22:23, Kultura i rozrywka Muzyka jazzowa zabrzmiała w Studiu M im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA] Wrocławska grupa EABS zagrała nie jeden, a dwa koncerty, na które bilety zostały wyprzedane w niecałe 23 godziny i to jeszcze zanim powstał plakat reklamujący to wydarzenie. Publiczność przedpremierowo miała okazję posłuchać materiału z p ... » więcej 2019-02-13, godz. 21:00, Kultura i rozrywka Rock, hip-hop, pop i disco w Studiu M im. SBB Radia Opole. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Filipa Mizi Śpiewa, gra na gitarze, pisze teksty, tworzy i produkuje własną muzykę. Filip Mizia to człowiek orkiestra. Ruszyła sprzedaż biletów na jego koncert, który odbędzie się w Studiu M im. SBB Radia Opole. W jego muzyce można znaleźć rocka, alt ... » więcej 2019-02-11, godz. 19:50, Patronaty - polecamy Kim jest Filip Mizia? Koncertem w Studiu M zespół otwiera nowy rozdział... Kup bilet i przyjdź! W czwartek 21 lutego w Studiu M im. SBB odbędzie się koncert wrocławskiego songwritera Filipa Mizi w nowej odsłonie. Ich muzykę nazwano elektrycznym eklektyzmem, można w niej znaleźć rocka, alternatywę, hip-hop, funk, pop oraz disco. Pocz ... » więcej 2019-02-04, godz. 12:30, Kultura i rozrywka Koncert w Studiu M. Poezja śpiewana i recytowana zagościła w naszym studiu [ZDJĘCIA] Opolski artysta Kazimierz Knapik spotkał się ze słuchaczami w legendarnym Studiu M imienia SBB w Radiu Opole. » więcej 2019-02-01, godz. 19:53, Patronaty - polecamy Bilety na ich koncert rozeszły się błyskawicznie, ale będzie transmisja! EABS w Studiu M już 14 lutego Gratka dla fanów muzyki jazzowej! Bilety na ten koncert w Radiu Opole (w dodatku nie na jeden, a od razu na dwa!) zostały wyprzedane w niecałe 23 godziny i to jeszcze zanim powstał plakat reklamujący wydarzenie… Dla wszystkich, którzy chc ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »