Radio Opole » Reklama » Studio M
2018-12-07, 23:30 Autor: Mariusz Majeran

Koncert w Studiu M: jedna wokalistka, czterech muzyków i mieszanka gatunków muzycznych ! [ZDJĘCIA]

Koncert Chilli Crew w Studio M im. SBB [fot. Paula Hołubowicz]
Koncert Chilli Crew w Studio M im. SBB [fot. Paula Hołubowicz]
W legendarnym Studiu M Radia Opole im. SBB wystąpił wrocławski zespół Chilli Crew, który deklaruje, że gra poza gatunkami muzycznymi, co sprawia, że słuchacze mogli usłyszeć dużą mieszankę różnych gatunków.
- Tym występem kończymy naszą trasę promującą nasza płytę "a Ty" - podkreśla wokalistka Martyna Baranowska. - Właściwie trasa dobiegła końca w tym momencie. A płyta, tak naprawdę, jest to nasza pierwsza długogrająca płyta, ale jest to nasza trzecia płyta wydana na krążku, bo wydaliśmy singiel, wydaliśmy później EPkę i to jest nasza trzecia płyta. Trudno jednoznacznie rzeczywiście określić, jaki to jest styl muzyczny. Myślę, że najuczciwiej będzie, jak powiem, że jest to oscylujący pomiędzy muzyką soulową, r'and'b, rockową, nawet trochę hip-hopową i elektroniczna. Więc jest całkiem niezła mieszanka.

Członkowie zespołu współpracowali z różnymi wykonawcami, więc nie był to ich pierwszy pobyt na antenie Radia Opole.

Pierwsza część koncertu była transmitowana na naszej antenie. Kolejny koncert w Studiu M już 21 grudnia, wystąpi Apostolis Anthimos Quartet.

Studio M im. SBB posiada swój profil na Facebooku, gdzie można śledzić informacje dotyczące koncertów.
Martyna Baranowska

Zobacz także

2019-01-10, godz. 23:19, Kultura i rozrywka Sławek Kusz wystapił w Studiu M im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA] Artysta wraz zespołem promował swoją debiutancką płytę zatytułowaną 'Nic nie umiera', która została nagrana właśnie w Studiu M pod czujnym uchem realizatora dźwięku - Andrzeja Czubińskiego. » więcej 2019-01-09, godz. 15:00, Kultura i rozrywka Sławek Kusz z zespołem w Studiu M im. SBB, czyli "Nic nie umiera" Sławek Kusz z zespołem zagra jutro (10.01) w Studiu M im. SBB Radia Opole. Usłyszymy autorskie piosenki z niedawno wydanej płyty 'Nic nie umiera'. Artysta mieszka w Opolu. Jest muzykiem, pedagogiem, animatorem kultury. Jako dziennikarz zw ... » więcej 2019-01-08, godz. 14:05, Patronaty - polecamy Planowany na czwartek koncert został przełożony. Kosmiczne dźwięki Erith zabrzmią w Studiu M już wkrótce Komponuje, śpiewa, a znakiem rozpoznawczym jej występów jest charakterystyczny taniec i towarzysząca mu gra świateł. Erith, bo tak się nazywa, nie gra zwykłych koncertów. Jej występy przypominają performance, podczas których wciąga public ... » więcej 2018-12-27, godz. 13:13, Patronaty - polecamy Wybierz się w podróż z piosenkami Sławka Kusza i jego zespołu – koncert w Studiu M już 10 stycznia! Docenia dobre teksty, lubi piosenki, w których coś nie jest powiedziane wprost, hołubi od lat piosenkę literacką - Sławek Kusz, który ze swoim zespołem właśnie wydał debiutancką płytę - 10 stycznia wystąpi w Studiu M im. SBB. Początek kon ... » więcej 2018-12-22, godz. 07:00, Kultura i rozrywka Jazz na wysokim poziomie zabrzmiał w Studiu M Radia Opole [ZDJĘCIA] Członek legendarnej grupy SBB, której imię nosi legendarne studio M - Apostolis Anthimos wystąpił właśnie w naszym studiu. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »