Radio Opole » Radio Opole w powiecie strzeleckim (DAB+) » Audycje z powiatu strzeleckiego

Audycje z powiatu strzeleckiego

2017-10-10, 11:40 Autor: Agnieszka Pospiszyl (oprac. Justyna Krzyżanowska)

Strzelecka Spółdzielnia Socjalna rozszerza zakres działalności

Anna Kuśnierz-Pierz [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Anna Kuśnierz-Pierz [fot. Agnieszka Pospiszyl]
Po posiłkach regeneracyjnych, stołówce i barze, tym razem proponuje dietę pudełkową dostarczaną bezpośrednio do klienta.
Ostatnie przedsięwzięcia spółdzielni, m.in. bar serwujący tradycyjną, domową kuchnię, okazał się strzałem w dziesiątkę. Teraz pracownicy przygotowują się do wprowadzenia nowej oferty – diety pudełkowej.

- Chcemy trafić do klientów, dla których ważne jest zdrowe odżywianie a z racji pracy, nie mogą poświęcić temu tematowi tyle czasu, ile by chcieli – mówi Anna Kuśnierz-Pierz, odpowiedzialna za projekt pudełkowa.pl. – Będziemy się zajmować zbilansowanych odżywianiem. Mamy nadzieję, że nasze dania będą smakować. Oczywiście są to dania przygotowane przez specjalistów dietetyków. Katering pudełkowy będzie polegał na tym, że będzie można zamówić całodzienny zestaw zbilansowanych posiłków, nie będzie musiała się martwić o zakupy, gotowanie, sprzątanie i o to, co dzisiaj na obiad.

Posiłki w pudełkach będą dowożone bezpośrednio do klienta pod wskazany adres. Obecnie trwa faza testów – które posiłki są najsmaczniejsze, ale już można składać zamówienia. Jeśli ten pomysł na biznes wypali, to władze Strzeleckiej Spółdzielni Socjalnej mają nadzieję na zwiększenie zatrudnienia.
Z Anną Kuśnierz-Pierz rozmawia Agnieszka Pospiszyl

Zobacz także

2019-01-01, godz. 21:32, Audycje z powiatów Odkrywa historię zamków, pałaców i szlacheckich rezydencji Czy ruiny w strzeleckim parku to pozostałości zamku, czy pałacu? Kto w nim mieszkał? Jakie słynne osobistości się tu pojawiały? Jak balowano, które magnackie rezydencje widziały największe skandale swojej epoki? To zdradza Marek… » więcej 2019-01-01, godz. 12:28, Audycje z powiatów Strażacy podsumowali rok i zakończyli go dwoma dużymi prezentami W studiu zagościli Piotr Zdziechowski i Damian Glik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich. Rozmawiamy m.in. o tym, jak szybko płonie choinka, jak najlepiej ją gasić i co można podpalić zwykłym fajerwerkiem… » więcej 2018-12-24, godz. 11:24, Audycje z powiatów Chcę wydobyć z każdego piękno i magię W radiowym studiu zrobiło się baśniowo za sprawą niezwykłych zdjęć, których autorką jest Kasia Michalska - strzelecka fotografka i pedagożka pracująca z niepełnosprawnymi dziećmi. Jak znajduje miejsca na niezwykłe sesje fotograficzne… » więcej 2018-12-24, godz. 11:17, Audycje z powiatów Kolekcjoner rowerów z historią W swojej kolekcji ma ich ponad 170. Najstarszy ma grubo ponad 130 lat. Marian Marek z Dziewkowic pod Strzelcami Opolskimi jest posiadaczem jednej z największych w Polsce kolekcji zabytkowych rowerów. Pasją zaraził też nastoletnich synów… » więcej 2018-12-17, godz. 10:51, Audycje z powiatów Połączył pasję i zawód, a wszystko z miłości do garbusów Zawitaliśmy z mikrofonem do warsztatu samochodowego Łukasza Słabonia ze Staniszcz Wielkich. Specjalizuje się on w renowacji, choć czasem bardziej pasującym słowem jest „rekonstrukcja” starych modeli garbusów. Przez jego ręce przeszło… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »