Radio Opole » Stolica Opole (DAB+) » Informacje z Opola

Informacje z Opola

2021-06-19, 15:00 Autor: Mariusz Chałupnik

Żużel: Kolejarz jedzie do Poznania. Ale czy zdąży lider zespołu?

Kolejarz Opole [fot. Mariusz Chałupnik]
Kolejarz Opole [fot. Mariusz Chałupnik]
Kolejarz Opole może mieć problem w niedzielnym (20.06) meczu w Poznaniu. Na spotkanie z PSŻ-em może nie dojechać lider zespołu Jacob Thorssell. Szwed dzień wcześniej (19.06) wystartuje w eliminacjach do Grand Prix.
Zawody eliminacyjne odbędą się we włoskim Terenzano. Pierwszy bieg zaplanowano na godzinę 19.00, więc najwcześniej turniej skończy się o 21.00.

- Według nawigacji Jacob z Włoch do Poznania ma prawie 13 godziny, więc na pewno będzie walka z czasem - mówi Piotr Mikołajczak, menadżer Kolejarza Opole. - Jacob zrobi na pewno wszystko, żeby przyjechać na ten mecz. Wiem, że zależy mu na tym, żeby wystąpić we wszystkich spotkaniach ligowych. Specjalnie zatrudnił kierowcę, który pomoże w powrocie z Włoch. Wiadomo, że Jacob będzie musiał odpocząć. Natomiast jest w tym momencie dwóch kierowców, którzy będą jechali non-stop. Mam nadzieję, że na ten mecz szczęśliwie dojadą.

Jeżeli Thorssell nie zdąży dojechać, to w Poznaniu wystartuje za niego Tomasz Orwat, dla którego będzie to debiut w tym sezonie ligowym.

Mecz PSŻ-u z Kolejarzem w niedzielę o godzinie 12.00. Stawką spotkania, po raz pierwszy w tym sezonie będzie także punkt bonusowy. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Opolu Kolejarz wygrał 55:35. Relacja z Poznania w naszym internetowym kanale Radio Opole 3 Sport.
Piotr Mikołajczak

Zobacz także

2024-12-02, godz. 16:37, Wiadomości z regionu O inwestycjach i KPO. Dyskusja z udziałem minister Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz Krajowy Plan Odbudowy, mieszkalnictwo społeczne oraz duże inwestycje. To tematy rozmów z samorządowcami, którzy zjechali dziś (02.12) do Opola na spotkanie z minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyną Pełczyńską-Nałęcz. » więcej 2024-12-02, godz. 13:15, Wiadomości z regionu Radiowcy i adwokaci będą współpracować przy nowej audycji w Radiu Opole [ZDJĘCIA] Radio Opole podpisało dziś (02.12) umowę o współpracy z Okręgową Izbą Adwokacką w Opolu. » więcej 2024-12-02, godz. 10:31, Wiadomości z regionu Skłamał na antenie TVP, potem przeprosił. Senator Jarmuziewicz i studia na Collegium Humanum Senator Tadeusz Jarmuziewicz 'z pokorą, z pochyloną głową, przyznaje się do rzeczy niegodnej'. Polityk w sobotę wystąpił w publicystycznym programie TVP3 Opole „Karty na stół”. Rozmawiano m.in. o prekampanii wyborczej. Podczas… » więcej 2024-12-02, godz. 10:06, Wiadomości z regionu Akcja opolskiej KAS i policji na autostradzie. Nielegalny tytoń nie trafi na rynek [FILM] Prawie 3 tony tytoniu bez polskiej akcyzy ujawnili opolscy funkcjonariusze KAS wraz z policjantami. » więcej 2024-12-01, godz. 21:54, Sport i turystyka Siatkarki Uni Opole przegrały z Developresem. "Początek był bardzo dobry" Siatkarki UniOpole na własnym terenie przegrały z Developresem Rzeszów w ramach 10 kolejki Tauron Ligi 1:3. » więcej
36373839404142
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »