Radio Opole » Patronaty - polecamy
2018-03-19, 15:08 Autor: Justyna Krzyżanowska

Startup Mixer vol. 32 już w czwartek – przyjdź i dowiedz się, co w biznesie piszczy!

StartUp Mixer w Opolu [fot. Katarzyna Zawadzka]
StartUp Mixer w Opolu [fot. Katarzyna Zawadzka]
31. edycja Startup Mixera w Opolu [fot. Mariusz Chałupnik]
31. edycja Startup Mixera w Opolu [fot. Mariusz Chałupnik]
Park Naukowo-Technologiczny w Opolu oraz Inkubatory AIP Opole zapraszają na kolejną edycję spotkania Startup Mixer. Inicjatywa, która odbędzie się już po raz 32. ma na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Startup Mixer dzieli się na część oficjalną z prezentacjami opolskich startupów oraz nieoficjalną – networkingową, w której można swobodnie porozmawiać ze wszystkimi uczestnikami.

Podczas najbliższego spotkania zaprezentują się trzy startupy:

  • Aplikacja Zakuper – czyli aplikacja na smartfony, która rozpoznaje widziany przedmiot i wskazuje sklep, w którym można go kupić.
  • Hard Beans Coffee Roasters – opolska palarnia kawy, której korzenie sięgają 2009 roku. Palarnia specjalizuje się w przetwórstwie kawy najwyższej jakości, a tworzą ją ludzie pełni pasji, których łączy wspólna miłość do dobrej kawy.
  • NRC Wojciech Nosko – w motocyklach wykorzystuje takie materiały jak tytan, stopy magnezu, kompozyty polimerowo-węglowe czy wysokojakościowe aluminium. Autor startupu pracuje aktualnie nad trzema projektami, o których szczerzej opowie podczas spotkania.

Ponadto, na spotkaniu w roli ekspertów pojawią się przedsiębiorcy, którzy podzielą się swoim biznesowym doświadczeniem. Tym razem zaproszenie organizatorów przyjęły:
  • Iwona Statucka, czyli założycielka pierwszego w Polsce Barber Shopu w przyczepie kempingowej. Drugi swój Barber Shop – tym razem już stacjonarny – otworzyła rok później tworząc zespół zajawkowiczów w Barber Shop Łotr Opole.
  • Opolskie Dziouchy, czyli Sandra Murzicz i Agnieszka Okos, które tworzą współprojekt, który powstał po to, aby promować Opolszczyznę oraz opolskich twórców i artystów. Opolskie Dziouchy nie tylko tworzą produkty nawiązujące do opolskich tradycji ludowych w nowoczesnym wydaniu, ale także prowadzą różne warsztaty, przygotowują profesjonalne sesje zdjęciowe czy prowadzą bloga, na którym opisują ciekawych ludzi z Opolszczyzny i ich twórczość.
32. Startup Mixer odbędzie się 22.03 (czwartek) w Restauracji Venezia. Początek spotkania o godz. 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Patronaty - polecamy

2019-10-21, godz. 14:15 II Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów II Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Orga ... » więcej 2019-10-21, godz. 13:08 Spotkanie z Urszulą Kozłowską, autorką powieści „Ratownik” już w środę – poznaj szczegóły! Urszula Kozłowska jest autorką siedmiu książek. Jak sama o sobie mówi: „Piszę odkąd nauczyłam się pisać, czyli od 50 lat”. Pisarka urodziła się w Lądku Zdroju ... » więcej 2019-10-21, godz. 12:16 Legenda polskiej dyrygentury w Opolu! Maestro Antoni Wit powraca do Filharmonii Opolskiej! Już w piątek (25.10) wspaniały polski dyrygent wystąpi w ramach cyklu Strefa Gwiazd, prezentując muzykę k ... » więcej 2019-10-21, godz. 12:03 Zbliża się VI edycja Opolskiej Ligi Robotów – poznaj szczegóły i wydarzenia towarzyszące! Przed nami cykl turniejów robotycznych w ramach VI Opolskiej Ligi Robotów - trwają przygotowania do tegorocznych rozgrywek. Już w środę (23.10) odbędzie się j ... » więcej 2019-10-17, godz. 18:02 Święto piosenki studenckiej w Krakowie do niedzieli Od soboty (12.10) w Krakowie trwa Studencki Festiwal Piosenki. W tym roku odbywa się jego jubileuszowa, 55. edycja. Koncerty potrwają do niedzieli (20.10). » więcej 2019-10-17, godz. 16:16 XXIV Seminarium Śląskie od wtorku w Kamieniu Śląskim „Powrót do Europy - 15 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej” to temat przewodni XXIV Seminarium Śląskiego. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy wtorek ... » więcej 2019-10-17, godz. 14:13 II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej "Bajeczne Melodie" Koncert gwiazdy dziecięcej piosenki - zespołu Siostry WAJS & Stonoga, możliwość zaprezentowania się na scenie przed profesjonalnym jury i atrakcyjne nagrody - ... » więcej 2019-10-17, godz. 13:15 Targi Manufaktur „Wytwórnia” już w niedzielę w CWK Ręcznie wykonane kosmetyki, naturalne produkty, wyroby ekologiczne - będzie w czym wybierać, a to wszystko już w najbliższą niedzielę (20.10) w Centrum Wystaw ... » więcej 2019-10-16, godz. 08:08 VIII Opolski Festiwal Gór do soboty w NCPP „Góry mogą łączyć również na nizinach” piszą do nas organizatorzy, a patrząc na program tego wydarzenia, można być tego spokojnym. Już po raz ósmy w Opolu odb ... » więcej 2019-10-15, godz. 15:18 Stowarzyszenie Elektryków Polskich świętuje 100-lecie powstania Stowarzyszenie Elektryków Polskich świętuje 100-lecie, a opolski oddział tej instytucji - 70-lecie. Z tej okazji w najbliższy czwartek (17.10) w jednej z opol ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »