Radio Opole » Ze zdrowiem Ci do twarzy » Posłuchaj audycji » O odkrywaniu swojej tożsamości. Rozmowa z Katarzyną…
2020-08-16, 20:06 Autor: Katarzyna Zawadzka

O odkrywaniu swojej tożsamości. Rozmowa z Katarzyną Mordowską-Broszkiewicz

Katarzyna Mordowska-Broszkiewicz i Katarzyna Zawadzka [fot. Paweł Oliwa]
Katarzyna Mordowska-Broszkiewicz i Katarzyna Zawadzka [fot. Paweł Oliwa]
"Poznaj samego siebie" - to słynna delficka maksyma o wymiarze ponadczasowym. Dlaczego świadomość siebie jest tak ważna i jak można wejść w ten proces? Na ten temat rozmawialiśmy z socjoterapeutką ośrodka leczenia zaburzeń odżywiania i terapii nerwic Soteria Anamija w Zawadzie - Katarzyną Mordowską-Broszkiewicz. Było też sporo o burzliwym procesie dorastania, potrzebie eksperymentowania i prawie do popełniania błędów.

Rozmowa miała miejsce w audycji "Przy rodzinnym stole". Ze względu na pokrewną tematykę audycję umieszczamy w zakładce programu "Ze zdrowiem Ci do twarzy".

Zobacz także

2022-02-26, godz. 15:01 Jak zadbać o kondycję psychiczną w trudnych czasach? Rozmowa z Katarzyną Morodowską-Broszkiewicz Jak zadbać o kondycję psychiczną w tym trudnym czasie rosyjskiej inwazji na Ukrainę? O to zapytaliśmy socjoterapeutkę Katarzynę Morodwską-Broszkiewicz. » więcej 2022-02-22, godz. 13:40 Ajurweda na co dzień. Rozmowa z Magdaleną Budzowską-Barcik Jak inspirując się ajurwedą możemy zadbać o dobry nastrój i zdrowie każdego dnia? O jakiej porze najlepiej wstać z łóżka? I do czego przydaje się masło… » więcej 2022-02-18, godz. 11:47 "Jogiczna podróż do siebie". Rozmowa z Krystianem Mesjaszem Joga to nie tylko forma pracy z ciałem, to sztuka życia. Jak wpływa na umysł oraz naszą relację z samym sobą i światem? Refleksjami na ten temat Krystian… » więcej 2022-02-15, godz. 12:58 Potęga oddechu! Rozmowa z Anną Ryczek Próbowaliście kiedyś rozładować stresującą sytuację oddychając najmocniej jak się da? Anna Ryczek wyjaśni, dlaczego takie rozwiązanie jest błędne… » więcej 2022-02-15, godz. 12:13 Życie ze stresem - jak sobie radzić? Rozmowa z Katarzyną Mordowską-Broszkiewicz Co zrobić kiedy w życiu pojawiają się trudne sytuacje i silny stres? Jak sobie z nim radzić? Na ten temat rozmawiałyśmy z socjoterapeutką Katarzyną Mordowską-Broszkiewicz… » więcej 2022-01-31, godz. 19:59 Chińczycy witają Rok Tygrysa. Rozmowa z Małgorzatą Błońską Przywitanie nowego roku to ważny czas w Chinach. 1. lutego rozpocznie się Rok Tygrysa. Jak wygląda świętowanie i wierzenia z nim związane? Na czym polega… » więcej 2022-02-16, godz. 11:23 TRE, czyli leczenie wibracją. Gosia Czelnik-Ociepka o metodzie pracy z ciałem TRE to metoda pracy z ciałem. Polega na sekwencji ćwiczeń mających wprowadzić ciało w stan wibracji. W ten sposób można uwolnić blokujące nas napięcia… » więcej 2022-01-25, godz. 13:07 Droga do pewności siebie na rynku pracy. Rozmowa z Bożeną Krawczuk W sobotniej audycji ponownie poruszaliśmy temat kobiecej pewności siebie na rynku pracy. O swojej drodze zawodowej opowiedziała nam przedsiębiorczyni - Bożena… » więcej 2022-01-20, godz. 11:08 Szacunek do surowości natury. Rozmowa z duetem "Dzika Droga" W sobotniej audycji wyruszyliśmy na północ w poszukiwaniu zorzy polarnej i dziko żyjących stad reniferów. Jak przetrwać w trudnych arktycznych warunkach?… » więcej 2022-01-11, godz. 12:21 Kobieca pewność siebie na rynku pracy. Rozmowa z Beatą Kaczor Wykształcone, kompetentne, pracowite... i nie zawsze pewne siebie. Jak zwiększyć kobiece poczucie pewności siebie na rynku pracy? O tym rozmawiałyśmy z trenerką… » więcej
23456
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »