Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Redakcja muzyczna
2015-10-11, 20:32 Autor: Admin

Redakcja muzyczna

2015-10-12, 10:26

Tomasz Bazan

Tomasz Bazan [fot. Paweł Stauffer]
Tomasz Bazan [fot. Paweł Stauffer]
Koordynator muzyczny Radia Opole

Ma władzę, o jakiej marzy pół świata, bo to on decyduje, jaka muzyka wypełni częstotliwości przyznane Radiu Opole przez państwo. Z pełną świadomością powagi tych słów twierdzi, że edukuje muzycznie społeczeństwo (choć na belfra nie wygląda – raczej na prymusa). Z podobną pełną świadomością, lecz tym razem powszechności tych słów, twierdzi, że muzyka w radiu jest równie ważna jak słowo. Mówi, że w tej dziedzinie Radio Opole jest marką samą dla siebie, więc ani on, ani słuchacze nie powinni mieć kompleksów wobec komercyjnych stacji typowo muzycznych.

tomasz.bazan@radio.opole.pl
2020-05-07, 15:32

Agnieszka Kurenda-Szmit

Agnieszka Kurenda-Szmit [fot. Paweł Stauffer]
Agnieszka Kurenda-Szmit [fot. Paweł Stauffer]
W pełni zgadza się z myślą, że "w uśmiechu jest całe bogactwo człowieka", dlatego też z nieskrywaną radością zajmuje się szeroko pojętą działalnością biurową w Redakcji Muzycznej, w skrócie: ogarnianiem papierów ;) Ponadto jest miłośniczką muzyki i z tego też powodu chętnie podejmuje się nadzorowania muzycznych projektów realizowanych przez Radio Opole (a prywatnie śpiewa w Opole Gospel Choir).

Agnieszka Kurenda-Szmit prowadzi audycję Opolski Koncert Życzeń oraz audycję Muzyka z oklaskami (DAB+). Z autorką można się kontaktować mailowo: agnieszka.kurenda-szmit@radio.opole.pl
2019-01-24, 16:35

Roman Szczepanek

Roman Szczepanek [fot. Marek Bohdan]
Roman Szczepanek [fot. Marek Bohdan]

Piosenki odmienia przez wszystkie przypadki. Pisze je, nagrywa i odtwarza. Lubi stare francuskie kino, w którym filmowi amanci palą papierosy i rozmawiają o kobietach. Nie posiada konta na Facebooku i Instagramie. Od telewizji woli radio, a od mp3 winyle albo kompakty. Twórca i dyrektor artystyczny Opole Songwriters Festival, songwriter, autor tekstów, laureat kilku nagród. Po czterdziestce planuje zostać reżyserem filmowym albo projektantem mody.


Roman Szczepanek prowadzi audycję "Everyday Is Like Sunday" (DAB+).

Z autorem można kontaktować się mailowo: roman.szczepanek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »