Radio Opole » 70 gmin na 70-lecie Radia Opole i Nowej Trybuny Opolskiej » „70 gmin na 70-lecie Radia Opole” - jubileuszowa…

„70 gmin na 70-lecie Radia Opole” – jubileuszowa trasa Radia Opole

Radio Opole i NTO w gminie Chrząstowice - "70 gmin na 70-lecie Radia Opole" [fot. Kasia Nowak]
Radio Opole i NTO w gminie Chrząstowice - "70 gmin na 70-lecie Radia Opole" [fot. Kasia Nowak]
Jedna z wakacyjnych wizyt Radia Opole w ubiegłych latach - w tym roku również zawitamy do Kluczborka!
Jedna z wakacyjnych wizyt Radia Opole w ubiegłych latach - w tym roku również zawitamy do Kluczborka!
Tak, drodzy słuchacze, Radio Opole wyrusza w wyjątkową trasę. Jubileusz 70-lecia istnienia zamierzamy świętować razem z Wami – nie tylko w Waszych domach, ale w jeszcze bardziej bezpośredni sposób w Waszych miejscowościach. Od 3 czerwca do połowy września uruchamiamy plenerowe, mobilne studio. Specjalną letnią trasę nazwaliśmy: „70 gmin na 70-lecie Radia Opole”.
W ramach akcji odwiedzimy wszystkie gminy województwa opolskiego, a codzienny – i nierzadko weekendowy – program radia, realizować będziemy z mobilnego, plenerowego studia. Naszym medialnym partnerem letniej trasy jubileuszowej jest Nowa Trybuna Opolska, największy dziennik regionalny Opolszczyzny, który w bieżącym roku również świętuje jubileusz 70-lecia istnienia.

Plenerowe studio radiowo-prasowe będziecie mogli spotkać w specjalnie wybranych lokalizacjach w gminach i nierzadko towarzyszyć będziemy w wyjątkowych wydarzeniach związanych z Waszymi miejscowościami. Zamierzamy podczas dziennikarskich wizyt zaprezentować najciekawsze strony Waszego terenu, poznać i przedstawić w trakcie programu wyjątkowe osoby, których aktywność znacząco wpływa na lokalne społeczności. Nie zabraknie też zabawy z nagrodami – każdego dnia rozdawać będziemy prezenty. O szczegółach terenowej gry z nagrodami przeczytacie na naszej stronie internetowej oraz w specjalnych wydaniach Nowej Trybuny Opolskiej, które kolportowane będą w miejscowościach, które danego dnia będziemy odwiedzać.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »