Radio Opole » W drodze po olimpijski laur » Aktualności » Igrzyska olimpijskie w Radiu Opole - zapraszamy na…
2021-07-22, 10:18 Autor: Paweł Konieczny

Igrzyska olimpijskie w Radiu Opole - zapraszamy na nowe cykle!

Zdjęcie ilustracyjne [Obraz dan onaca z Pixabay]
Zdjęcie ilustracyjne [Obraz dan onaca z Pixabay]
Do takiej imprezy sportowiec szykuje się czasami całe życie. Do Tokio zjechali najlepsi z najlepszych, by walczyć o wymarzone złoto olimpijskie. Czym dla zawodnika są igrzyska? Jak wyglądają od kuchni? Jak wyjątkowe wspomnienia przywozi się po kilku dniach pobytu na wydarzeniu czterolecia? Odpowiedzi na te pytania w specjalnym cyklu Radia Opole "W drodze po olimpijski laur". Spotkania z olimpijczykami, działaczami oraz trenerami od poniedziałku do piątku o godzinie 7:40 i 13:40.

Kto świętuje? Kto nie wytrzymał presji? Kto zdobył medal, a kto musiał obejść się smakiem? Podsumowanie dnia rywalizacji podczas igrzysk w Tokio w specjalnym wydaniu "Kuriera olimpijskiego". Najświeższe wyniki i oceny występów reprezentantów Polski oraz Opolszczyzny. Wyniki, rekordy i ciekawostki. "Kurier olimpijski" - od poniedziałku do piątku o godzinie 16:45 tylko w Radiu Opole.

Na sportowe emocje zapraszają Paweł Konieczny, Grzegorz Frankowski i Mariusz Chałupnik. Cykle zaczynamy w piątek (23.07).
Naturalnie, informacje z igrzysk olimpijskich będziemy przekazywać również w serwisach sportowych oraz w audycji "Cały Nasz Sport".
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »