Radio Opole » Grupa Azoty ZAK S.A. » Aktualności » Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki…
2022-12-16, 14:55 Autor: Grupa Azoty ZAK

Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty

Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty [fot. Grupa Azoty ZAK]
Grupa Azoty ZAK oficjalnie rozpoczęła współpracę z Ambasadorem Marki Grupa Azoty na rok akademicki 2022/2023. Spółkę, jak i całą Grupę Kapitałową w środowisku uczelnianym reprezentować będzie Michał Naszkiewicz, student Uniwersytetu Opolskiego. W uroczystym podpisaniu umowy z nowym Ambasadorem wziął udział członek zarządu Grupy Azoty ZAK, dr hab. Bolesław Goranczewski.
Ideą programu Ambasador Marki Grupa Azoty jest zacieśnianie współpracy chemicznego koncernu ze środowiskiem uczelnianym. Działalność Ambasadora przybliża studentom i doktorantom perspektywy zawodowe, jakie oferują spółki Grupy. Hasło przewodnie aktualnej, 6. edycji programu, brzmi: GRUPA AZOTY – PRACODAWCA Z WYBORU.

- Zależy nam na tym, by do Grupy Azoty ZAK trafiali najlepsi specjaliści z różnych dziedzin – nie tylko ściśle związanych z chemią, czego przykładem jest nasz nowy Ambasador. Osoby zaangażowane w życie uczelni, które już na etapie studiów mają na swoim koncie naukowe i zawodowe osiągnięcia, potrafią zaktywizować innych i wesprzeć ich w poszukiwaniach pomysłu na swoją przyszłość. Ten program kreuje perspektywy dla obu stron, dlatego jest tak bardzo istotny – podkreśla dr hab. Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Grupy Azoty ZAK.

Do zadań Ambasadorów będzie należało budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty, jako pracodawcy z wyboru. Wybrani studenci i doktoranci będą m.in. organizować wydarzenia informacyjne, w tym z udziałem specjalistów z chemicznej Grupy, a także promować jej działalność na łamach mediów społecznościowych.

- Zdecydowałem się na udział w programie, ponieważ cenię pracę specjalistów i chcę się od nich uczyć. Uważam, że współpraca z Grupą Azoty ZAK przyniesie możliwości rozwoju oraz pozwoli uświadomić odbiorców o strategicznej pozycji marki – mówi Michał Naszkiewicz.

Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci m.in. miesięcznego wynagrodzenia, możliwości poznania specyfiki pracy zakładu oraz zdobycia cennego doświadczenia biznesowego i zarządczego już na etapie kształcenia.

Michał Naszkiewicz – student prawa na Uniwersytecie Opolskim, specjalizacja: finansowo-podatkowa. Reprezentuje środowisko studenckie w Senacie Uczelni. Posiada również doświadczenie z działalności w Samorządzie Studenckim, gdzie pełnił funkcje Sekretarza oraz Zastępcy Przewodniczącego. Jest członkiem Koła Naukowego Prawa Cywilnego i Własności Intelektualnej WPiA UO. Od początku studiów angażuje się w projekty naukowe skierowane zarówno do studentów, jak i społeczności lokalnej. Działa w mediach studenckich i uczestniczy w organizacji eventów. Prowadzi własną działalność gospodarczą.

Zobacz także

2023-02-15, godz. 10:07 Grupy Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. zakończyła inwestycje w obszarze energetyki o wartości ponad 65 mln z… W Grupie Azoty ZAK zakończono dwa zadania w ramach Nowej Koncepcji Energetycznej – jednej z kluczowych inwestycji realizowanych obecnie w spółce. Ich efektem… » więcej 2023-02-10, godz. 15:50 Grupa Azoty startuje z loterią „Dbamy o polską ziemię” Ruszyła kolejna edycja loterii konsumenckiej Grupy Azoty, w której do wygrania jest m.in. ciągnik John Deere 5075E. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat do… » więcej 2022-12-16, godz. 14:55 Kędzierzyńska spółka wyłoniła Ambasadora Marki Grupy Azoty Grupa Azoty ZAK oficjalnie rozpoczęła współpracę z Ambasadorem Marki Grupa Azoty na rok akademicki 2022/2023. Spółkę, jak i całą Grupę Kapitałową… » więcej 2022-12-15, godz. 15:49 Zmiany w Zarządzie Grupy Azoty ZAK - komunikat prasowy Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. przyjęła rezygnację Pana Aleksandra Prusa z funkcji Wiceprezesa Zarządu, z dniem 15 grudnia… » więcej 2022-12-14, godz. 14:54 Pierwsza edycja programu Grupa Azoty START Dziesięć zakwalifikowanych wniosków na kwotę 20 000 zł i dwadzieścia trzy na kwotę 7 500 zł – to podsumowanie w liczbach pierwszej edycji programu Grupa… » więcej 2022-12-07, godz. 10:11 Akcja „10 metrów słodkości” Była to 10. edycja inicjatywy charytatywnej, w ramach której pracownicy Grupy Azoty ZAK dzielą się dobrem z innymi, zbierając słodycze na rzecz lokalnych… » więcej 2022-12-01, godz. 16:33 Grupa Azoty ZAK S.A. dofinansowała remont ulicy Mostowej 1 grudnia 2022 roku, z udziałem przedstawicieli Powiatu i Grupy Azoty ZAK S.A. odbyła się oficjalna wizytacja i odbiór techniczny wyremontowanego odcinka drogi… » więcej 2022-12-01, godz. 14:14 Kędzierzyńska spółka Grupy Azoty oficjalnie uruchomiła Centrum Badawczo-Rozwojowe W Kędzierzynie-Koźlu działalność oficjalnie rozpoczęło Centrum Badawczo-Rozwojowe Grupy Azoty ZAK. Inwestycja o wartości 39 mln zł w znaczący sposób… » więcej 2022-11-22, godz. 09:13 Powołanie Wiceprezesa Zarządu Grupy Azoty ZAK Podczas posiedzenia w dniu 21 listopada 2022 r. Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych Kędzierzyn S.A. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki… » więcej 2022-11-10, godz. 09:01 Wyniki finansowe Grupy Azoty ZAK w III kwartale 2022 r. kształtowane przez bezprecedensowy wzrost cen surowców W III kwartale 2022 roku wyniki finansowe Grupy Azoty ZAK były zdeterminowane w szczególności skutkami zbrojnej agresji Rosji na Ukrainę i bezprecedensowym… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »