Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2022-03-04, 08:17 Autor: Jakub Biel

Siatkówka: Mickiewicz walczył, ale górą Norwid Częstochowa

Mickiewicz Kluczbork [fot. Jakub Biel]
Mickiewicz Kluczbork [fot. Jakub Biel]
Mickiewicz Kluczbork przegrał z Exact Systems Norwidem Częstochowa 2:3 (22:25, 18:25, 25:21, 25:16, 9:15) w meczu 24. kolejki Tauron 1. ligi mężczyzn. Kluczborczanie po przegranych pierwszych dwóch setach, doprowadzili do tie-break'a, jednak ostatecznie to goście z Częstochowy wywieźli z Kluczborka 2 punkty.
- Nie był to rewelacyjny mecz w naszym wykonaniu, ale walczyliśmy – mówi Konrad Mucha, środkowy Mickiewicza Kluczbork.

- Po pięciu setach musieliśmy, niestety uznać wyższość Norwida Częstochowa. Natomiast myślę, że przed meczem każdy ten wynik wziąłby w ciemno i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. I chyba trzeba się cieszyć z tego jednego punktu. Złapaliśmy jeszcze więcej tlenu w tej ligowej tabeli i tak naprawdę na 6 kolejek, mamy 10 punktów przewagi i chyba już spokojniej możemy patrzeć w przyszłość i w przyszły sezon.

Mickiewicz Kluczbork wciąż zajmuje 12. miejsce w tabeli Tauron 1. Ligi. Kolejne spotkanie kluczborczanie rozegrają 12 marca na wyjeździe. Ich przeciwnikiem będzie walczący o awans do fazy play off KRISPOL Września.
Konrad Mucha

Zobacz także

2024-05-15, godz. 07:19, Wiadomości z regionu MKS Kluczbork nie rezygnuje z walki o II ligę. Kolejnym rywalem Unia Turza Śląska Zajmujący trzecie miejsce w tabeli MKS Kluczbork rozegra dziś (15.05) kolejny mecz o ligowe punkty. W 30. kolejce rozgrywek III ligi piłki nożnej drużyna trenera Łukasza Ganowicza zmierzy się na wyjeździe z walczącą o utrzymanie… » więcej 2024-05-14, godz. 19:00, Wiadomości z regionu Czy na południu Kluczborka powstanie spalarnia? Magistrat zbada wniosek inwestora Nie ma budowy zakładu recyklingu odpadów tworzyw sztucznych, ale może być kotłownia opalana paliwem pochodzącym z odpadów. Mieszkańcy południowej części Kluczborka znów mają powody do niepokoju. » więcej 2024-05-14, godz. 15:37, Wiadomości z regionu Kluczbork znów będzie mieć dwóch wiceburmistrzów. "Efekt powyborczych układanek" Dariusz Mazurczak będzie od początku czerwca nowym wiceburmistrzem Kluczborka. To transfer ze stanowiska wicedyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. » więcej 2024-05-11, godz. 12:00, Wiadomości z regionu Muzyczny pociąg znów kursuje na Opolszczyźnie. Na kilku stacjach przygotowano koncerty Opolski Ekspres Dęty wyruszył w muzyczną trasę dokładnie o 10:16 z dworca kolejowego Opole Główne. 12. edycja niecodziennej podróży wiedzie przez Ozimek, Lubliniec w województwie śląskim, Olesno i Kluczbork - na każdej ze stacji… » więcej 2024-05-10, godz. 12:39, Sport i turystyka Mecz na szczycie w III lidze piłki nożnej. MKS Kluczbork jedzie do Wrocławia W hicie 29. kolejki rozgrywek III ligi piłki nożnej MKS Kluczbork zagra na wyjeździe ze Śląskiem II Wrocław. Drużyna trenera Łukasza Ganowicza zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli. Najbliższy rywal ze stolicy Dolnego Śląska… » więcej
24252627282930
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »