Radio Opole » Radio Opole w powiecie kluczborskim (DAB+) » Informacje z powiatu kluczborskiego

Informacje z powiatu kluczborskiego

2021-11-13, 19:51 Autor: Paweł Konieczny

Tauron 1. liga: "poetycki" pojedynek dla Kluczborka. Mickiewicz lepszy od Norwida

KKS Mickiewicz Kluczbork [fot. Agata Brudzińska / tauron1liga.pl]
KKS Mickiewicz Kluczbork [fot. Agata Brudzińska / tauron1liga.pl]
KKS Mickiewicz Kluczbork wygrał na wyjeździe z Norwidem Częstochowa 3:1 w spotkaniu 9. kolejki siatkarskiej Tauron 1. ligi. Podopieczni Mariusza Łysiaka zanotowali trzecią wygraną w tym sezonie.
Mecz w Częstochowie zaczął się dla Mickiewicza wyśmienicie. Na otwarcie przyjezdni pewnie wygrali 25:20, a wynik kontrolowali właściwie od początku odsłony.

W drugiej części przyjezdni wyszli na prowadzenie 7:4. Chwilę później częstochowianie doskoczyli na remis, a następnie objęli prowadzenie. Wyrównana walka w tej partii doprowadziła do gry na przewagi. W niej lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 30:28.

Mickiewicz jednak nie odpuścił. W trzeciej partii pewnie wykorzystywał okazje dane przez rywali i szybko zbudował pewną przewagę, która ostatecznie dała zwycięstwo 25:15.

Czwarty set znów przyniósł wyrównaną grę, a zwycięzcę poznaliśmy ponownie po grze na przewagi. Tym razem jednak lepszy okazał się Mickiewicz. Po nieudanym ataku Łukasza Łapszyńskiego odpowiedział Przemysław Kupka, który zdobył decydujący punkt w tym spotkaniu, a KKS zwyciężył 26:24.

MVP meczu został przyjmujący Mickiewicza Artur Pasiński.

Zobacz także

2022-01-08, godz. 17:45, Wiadomości z regionu Smartfon może przypominać mieszkańcom gminy Kluczbork o wystawieniu kosza na śmieci Mieszkańcy gminy Kluczbork już nie muszą zapisywać w kalendarzu dat wywozu śmieci. Od początku stycznia przypomina o tym nowa funkcja aplikacji BLISKO. » więcej 2022-01-07, godz. 15:46, Wiadomości z regionu Jest akt oskarżenia przeciwko Krystianowi K. Mężczyzna doprowadził do wypadku ze skutkiem śmiertelnym, był pod wpływem amfetaminy Prokuratura Rejonowa w Kluczborku zakończyła śledztwo i skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Krystianowi K. To sprawca tragicznego wypadku, do którego doszło 5 stycznia zeszłego roku w Kluczborku. Mężczyzna wsiadł za kierownicę… » więcej 2022-01-06, godz. 13:00, Sport i turystyka Lider pokonany. Sensacyjne zwycięstwo Mickiewicza Kluczbork Niemałą niespodziankę sprawili swoim kibicom natomiast zawodnicy Mickiewicza Kluczbork. Siatkarze z Kluczborka pokonali lidera Tauron 1. Ligi BBTS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:14, 25:14, 21:25, 15:13). » więcej 2022-01-06, godz. 12:00, Gospodarka Półtora tysiąca mieszkańców powiatu kluczborskiego nie ma pracy. Ponad 6 milionów złotych na ich aktywizację zawodową 1500 osób w grudniu pozostawało bez pracy w powiecie kluczborskim. Powiatowy Urząd Pracy podsumował ubiegły rok. » więcej 2022-01-05, godz. 19:50, Wiadomości z regionu Dachowanie osobówki w Jasieniu. Droga krajowa nr 45 zablokowana [AKTUALIZACJA] Zablokowana jest DK45 Opole - Kluczbork w miejscowości Jasienie, gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierowca osobówki został poszkodowany. » więcej
158159160161162163164
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »