Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-05-24, 17:15 Autor: Wiesław Kolbusz

Czy wystarczy miejsc w szkołach ponadpodstawowych w Namysłowie?

Zespól Szkół Mechanicznych w Namysłowie [fot. Daniel Klimczak]
Zespól Szkół Mechanicznych w Namysłowie [fot. Daniel Klimczak]
Liceum Ogólnokształcące w Namysłowie [fot. Daniel Klimczak]
Liceum Ogólnokształcące w Namysłowie [fot. Daniel Klimczak]
Zespól Szkół Rolniczych w Namysłowie [fot. Daniel Klimczak]
Zespól Szkół Rolniczych w Namysłowie [fot. Daniel Klimczak]
Spore zainteresowanie nauką w namysłowskich szkołach ponadpodstawowych. W tym roku dalszą ścieżkę edukacji wybierze około 600 nastolatków z tamtejszego powiatu. To zdecydowanie więcej niż w poprzednich latach.
Czy szkoły są gotowe na ich przyjęcie i w jakich zawodach najbardziej chce kształcić się tamtejsza młodzież? Między innymi o to pytał Daniel Klimczak.
rekrutacja Namysłów

Zobacz także

2023-09-12, godz. 17:10, RTT - artykuły Dni Seniora w Nysie pod znakiem bezpieczeństwa Dni seniora w Nysie to przede wszystkim radosne święto. Uroczysta sesja rady miasta i kolorowy korowód. Jednak najważniejszymi aspektami obchodów są rozmowy o zdrowiu i bezpieczeństwie. » więcej 2023-09-11, godz. 17:14, RTT - artykuły W opolskiej katedrze prace idą pełną parą Od ponad roku kopią, przeszukują i dokumentują, a wszystko po to, żeby dowiedzieć się, kto i co znajduje się w podziemiach oraz murach opolskiej katedry. Archeolodzy i historycy nieustannie odkrywają coś nowego. Ich prace nabrały… » więcej 2023-09-11, godz. 17:14, RTT - artykuły Balony nad Paczkowem po raz dziewiąty Arkadiusz Iwański okazał się najlepszym lotnikiem w IX Aeropikniku - Balonowym Pucharze Polski, który w weekend zakończył się w Paczkowie. Ta impreza już na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń na Opolszczyźnie. » więcej 2023-09-11, godz. 17:14, RTT - artykuły Ze zdrowiem psychicznym jest coraz gorzej. Statystyki porażają. Mobilny gabinet terapeutyczny, czyli Terapiobus zaparkował na rynku w Opolu. Przez cały dzień terapeuci z Centrum Zdrowia Psychicznego będą udzielać tam bezpłatnych konsultacji. To ogólnopolska inicjatywa Fundacji 'Terapia To Nie Wstyd'… » więcej 2023-09-08, godz. 17:14, RTT - artykuły Nie pij w ciąży! Alkohol truje dzieci! Ponad 98 procent dzieci, które trafiają do Katolickiego Ośrodka Adopcyjno - Opiekuńczego Diecezjalnej Fundacji Obrony jest obciążonych alkoholem. Mimo wielu kampanii profilaktycznych dotyczących konsekwencji picia alkoholu w ciąży… » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »