Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-05-02, 21:58 Autor: Daniel Klimczak

Majówka to dobra okazja, by poznać "Opolską Amazonkę"

Żelazny most wiszący na rzece Mała Panew widziany od strony Muzeum Hutnictwa [fot. Barbara Tyslik]
Żelazny most wiszący na rzece Mała Panew widziany od strony Muzeum Hutnictwa [fot. Barbara Tyslik]
Majówka w Dolinie Małej Panwi [fot. Joanna Gerlich]
Majówka w Dolinie Małej Panwi [fot. Joanna Gerlich]
Mała Panew przez wielu nazywana jest opolską Amazonką. To prawdziwy raj dla kajakarzy i amatorów dwóch kółek, a malownicze widoki zachęcają do podziwiania kolejnych miejsc.
Zgodnie z zasadą "cudze chwalicie, swego nie znacie", zapraszamy Was na krótką wycieczkę po Dolinie Małej Panwi. Dziś oprowadza Was Joanna Gerlich.
Majówka w Dolinie Małej Panwi. Autor: Joanna Gerlich

Zobacz także

2023-08-28, godz. 17:13, RTT - artykuły Obwodnica Olesna nie wszystkich cieszy Minął miesiąc od otwarcia 25-kilometrowej obwodnicy Olesna jako części drogi ekspresowej S11. Nadrzędnym celem inwestycji za 800 milionów złotych było wyprowadzenie tranzytu z Olesna na kierunku północ - południe. Szybko okazało… » więcej 2023-08-25, godz. 17:12, RTT - artykuły Więcej adwokatów w Opolu To do nich zgłaszamy się, gdy mamy problem z prawem, czy chcemy sporządzić umowę zgodną z polskimi normami. Mowa o adwokatach, a dziś (25.08) w naszym regionie ich przybyło. Dokładnie Izba Adwokacka w Opolu powiększyła się o 11… » więcej 2023-08-25, godz. 17:11, RTT - artykuły Granty dla organizacji pozarządowych Według spisu mamy ich w regionie około 4 tysięcy. Ile działa aktywnie - to trudno ocenić, ale jak już działają... to z pełnym zaangażowaniem i na wielu polach. Opolskie nie cierpi na brak organizacji pozarządowych. Organizacje niosą… » więcej 2023-08-24, godz. 17:15, RTT - artykuły W opolskich szkołach brakuje nauczycieli Za niespełna dwa tygodnie dzieci powrócą do szkół i rozpoczną nowy rok edukacji. Problem jednak w tym, że na razie nie ma kto ich uczyć. » więcej 2023-08-24, godz. 17:15, RTT - artykuły Promocja szlaku Opolski Bifyj na dużym ekranie Opolski Bifyj trafił na duże ekrany. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna ruszyła z szeroką kampanią promocyjną tego, co najlepsze na opolskich stołach. Jej efekty można zobaczyć w kinach trzech województw. » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »