Radio Opole » Reporterskie tu i teraz » W magazynie Reporterskie tu i teraz

W magazynie Reporterskie tu i teraz

2023-05-02, 21:58 Autor: Daniel Klimczak

Majówka to dobra okazja, by poznać "Opolską Amazonkę"

Żelazny most wiszący na rzece Mała Panew widziany od strony Muzeum Hutnictwa [fot. Barbara Tyslik]
Żelazny most wiszący na rzece Mała Panew widziany od strony Muzeum Hutnictwa [fot. Barbara Tyslik]
Majówka w Dolinie Małej Panwi [fot. Joanna Gerlich]
Majówka w Dolinie Małej Panwi [fot. Joanna Gerlich]
Mała Panew przez wielu nazywana jest opolską Amazonką. To prawdziwy raj dla kajakarzy i amatorów dwóch kółek, a malownicze widoki zachęcają do podziwiania kolejnych miejsc.
Zgodnie z zasadą "cudze chwalicie, swego nie znacie", zapraszamy Was na krótką wycieczkę po Dolinie Małej Panwi. Dziś oprowadza Was Joanna Gerlich.
Majówka w Dolinie Małej Panwi. Autor: Joanna Gerlich

Zobacz także

2023-08-24, godz. 17:15, RTT - artykuły Promocja szlaku Opolski Bifyj na dużym ekranie Opolski Bifyj trafił na duże ekrany. Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna ruszyła z szeroką kampanią promocyjną tego, co najlepsze na opolskich stołach. Jej efekty można zobaczyć w kinach trzech województw. » więcej 2023-08-23, godz. 17:11, RTT - artykuły Nawałnice znów wyrządziły wiele strat na Opolszczyźnie Potężne burze i wichury przeszły minionej nocy nad Opolszczyzną. Strażacy mieli pełne ręce roboty, bowiem nawałnice wyrządziły wiele szkód. Druhowie do wczesnych godzin porannych usuwali skutki załamania pogody. » więcej 2023-08-23, godz. 17:11, RTT - artykuły Pelikan "na gigancie" ma się dobrze Miesiąc minął od słynnej w całej Polsce ucieczki pelikana z opolskiego zoo. Pelikan jest na gigancie i... ani myśli wracać. Odbył podróż po województwie, skoczył na Dolny Śląsk i wrócił, ale nie do ogrodu. » więcej 2023-08-23, godz. 17:11, RTT - artykuły Kręgosłupy do kontroli. Coraz więcej dzieci ma wady postawy. Źle dobrany plecak szkolny, materac do spania czy nawet obuwie może mieć znaczący wpływ na kręgosłup naszej pociechy. Niestety Coraz więcej dzieci ma wady postawy. Fizjoterapeuci biją na alarm. » więcej 2023-08-22, godz. 16:50, RTT - artykuły Wykluczenie komunikacyjne - prawda, czy mit? Mieszkańcy naszego województwa, którzy chcą na wakacyjne wojaże wybrać się pociągiem, czy też autobusem muszą nie raz nieźle się logistycznie natrudzić, żeby znaleźć połączenie. » więcej
78910111213
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »